Ayasaranda Koyu Otelleri

Çeşme Ayasaranda Koyu, Tekke Plajı üzerinden başlayan, eğimli küçük koyları ile Çeşme’nin eşsiz manzarasına sahip bir yerdir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ayasaranda Koyu Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Odalar rutubet içinde"

"Yemekleri ve bol salata çeşidi"

4.8

Misafir yorumu

11 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 55 15
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Sivrisinekler huzur vermedi"

"Sakın gitmeyin"

5.6

Misafir yorumu

10 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Ayasaranda Koyu Otelleri ve Ayasaranda Koyu Otel Fiyatları

Çeşme Ayasaranda Koyu, Tekke Plajı üzerinden başlayan, eğimli küçük koyları ile Çeşme'nin eşsiz manzarasına sahip bir yerdir.

Ayasaranda Koyu, Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı olup, Çeşme Merkez'e yaklaşık 2 kilometre mesafede yer almaktadır. Çeşme turizm bölgesi denilince akla ilk Alaçatı ve Çeşme Ayasaranda Koyu gelmektedir. Çeşme Ayasaranda mevki, Tekke Plajı üzerinden başlayıp Kerasus Otel'e kadar uzanan eğimi ve koyları olan Çeşme'nin eşsiz manzaralarından birine sahip bir bölgesidir. Ayasaranda mevki, el değmemiş bakir toprakları ile Çeşme'nin turizm bölgesi olarak seçilmiş sit alanıdır.

Ayasaranda Koyu otelleri Sakız Adası manzarası ile Çeşme'nin en özel otelleri arasında sıralanmaktadır. Ayasaranda Koyu otelleri sadece Sakız Adası manzarasına değil Çeşme Marina, Çeşme Ulusoy Limanı ve Çeşme Fener Burnu manzaralarına da sahiptir.

Ayasaranda Koyu otelleri mevkide bulunan küçük ve tertemiz koylar, konaklayanların rahatça güneşlenebileceği, yüzebileceği ve keyifli vakit geçirebileceği bir yerdir. Ayasaranda Koyu otelleri önünde yer alan mavi bayraklı tertemiz deniz, eşsiz manzarası ile adeta tropikal suları çağrıştırmaktadır.

Dinlenme ve huzur üzerine kurulu olan bu koydaki tesisler misafirlerine her türlü imkanı sağlamaktadır. Ayasaranda Koyu otelleri kategorisinde yer alan yıldızlı oteller ve lüks sınıfa giren oteller; bünyesinde bulunan spa salonları, hamamlar, kayraklı eğlence havuzları ve doğa aktiviteleri konaklama yapan misafirlerine kaliteli bir tatil sunmayı hedeflemişlerdir.

Ayasaranda Koyu Otelleri yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemlerini yaşamaktadır. Sakin, sessiz ve huzur dolu lüks bir tatil arayanların ilk tercihi olan Ayasaranda Koyu otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Erken rezervasyon ve tesisler hakkında bilgi almak için Neredekal.com Ayasaranda Koyu otelleri sayfasını ziyaret ederek bölgede yer alan yer alan tesisleri inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz Ayasaranda Koyu oteline rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz. Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil dileriz.

Ayasaranda Koyu; Sakız Adası, Çeşme Marina, Çeşme Ulusoy Limanı ve Çeşme Fener Burnu manzaralarına sahiptir.

Ayasaranda Koyu, İzmir'in Çeşme bölgesinde yer almakta olup Çeşme Merkez'e yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Çeşme'nin değerli turizm bölgeleri denince akla ilk Alaçatı ve Ayasaranda Koyu gelmektedir. Ayasaranda mevki, el değmemiş bakir toprakları ile Çeşme'nin sit alanı olup turizm bölgesi olarak geçmektedir.

Ayasaranda Koyu otel fiyatları bölgede yer alan tesislerin bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Mevkide 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller olduğu gibi lüks tatil otelleri de bulunmaktadır. Bu sebeple Ayasaranda Koyu otel fiyatları üzerinde otellerin yer aldığı kategori kadar, misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkili olmaktadır.

Ayasaranda Koyu otel fiyatları yaz sezonunda ve kış sezonunda da farklıdır. Tatilinde başlaması ile yaz sezonunda özellikle de haziran, temmuz ve ağustos aylarında Ayasaranda Koyu otel fiyatları artmaktadır. Tesislerin en yoğun döneminin bu aylar olmasından ötürü de fiyatlarda artış yaşanmaktadır. Ancak bahar ve kış sezonunda Ayasaranda Koyu otel fiyatları yaz sezonuna oranla daha ekonomik olmaktadır.

Özellikle yaz sezonunda bu bölgede bulunan otellerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz mutlaka erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Ayrıca kimi oteller müşterilerine erken rezervasyon avantajları da sunmaktadır. Erken rezervasyon avantajları ile yaz sezonunda Ayasaranda Koyu otel fiyatları bir nebze daha uygun olmaktadır.

Neredekal.com Ayasaranda Koyu sayfasından bölgede hizmet veren tesisler ve Ayasaranda Koyu otel fiyatları incelenebilmekte hatta rezervasyon da yapılabilmektedir. Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil dileriz.

Ayasaranda Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Odalar rutubet içinde

Ailemle 1 hafta tatil yaptım. Ben bu kadar kötü bir otel görmedim. Odalar rutubet içinde, yatağın her tarafında tüy vardı, banyo zemine ahşap koymuşlar, kaldırmaz olaydık, midemiz bulandı. Yemekte sürekli tavuk çıkıyor, sanırım yakında çiftlikleri var, az ve çeşit yoktu yemeklerde. Havuz pislik içinde. Sahile 150 metre demişler, 500 metre ve içecek servisi yok. Bir daha önünden bile geçmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bir dizi kasıtlı yorumlar görüyorsunuz. Odalar ve yataklar her zaman kontrol ediliyor. Bu şikayetler doğru değil, her an herhangi birisi gelip bakabilir. Ahşap dedikleri şey: Teak (tik) ağacıdır. Ama sayın misafirimizin bildiği ağaçlardan değil. Bunlar seramiklerden daha pahalı. İnsan sağlığı üzerindeki etkileri dünyaca malum. Bilgisiz ve kasti bir yorum olduğu buradan da anlaşılıyor. Yemek kalitemiz her zaman takdir görmüştür. Görevden ayıracağımız zaman ve kendisinden ihbar ve şikayetçi olunan zimmetçi kişinin parmak izleri var gibi bu yorumlarda. Çeşme Troy Boutique Hotel

7 Eylül 2016, Çarsamba 19:29
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Yemekleri ve bol salata çeşidi

Şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan kurtulup huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin memnun kalacakları bir yer. Buradaki yorumlar nedeniyle yemekler konusunda ön yargılı gelmiştim. Ama gittiğim dönemde yemekleri ve bol salata çeşidi beni oldukça memnun etti. Oldukça memnun kaldık, teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sn. Burcu Hanım, gerçeği yansıtan yorumlarınız için teşekkür ederiz. Böyle yorumlar Troy Ailesini siz misafirlerimize her defasında daha da hizmet sunma gayreti vermektedir. Gene bekleriz. Saygılarımızla Çeşme Troy Boutique Hotel

7 Eylül 2016, Çarsamba 19:33
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Her tarafı dökülmüş

Yıllardır Oğuz Kaan Bey hangi oteldeyse oraya gidiyoruz, bu sene bu otele gittik, sağ olsun bizi çok iyi ağırladı. Otelin her tarafı dökülmüş ve rutubet olmasına rağmen sırf onun ve ekibinin samimiyeti, güler yüzü için kaldık, çok da güzel bir tatil geçirdik. Bundan sonra da o neredeyse oraya gideceğiz ama otelin ederi 1 puan, kusura bakmasınlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok güzel bir tatil geçirmiş ama 1 puanmış otel(!) Merdi kıpti, secaat ederken sirkatin arzedermiş. İzini takip ettiği bahsettiği kişinin marifetlerini yakında gazetelerden duyunca gerçek durum daha net anlaşılacaktır. Cevabımız: Güneş balçıkla sıvanmaz. Çok sıcaktır, elinizi yakar. Sevgilerimizle, Çeşme Troy Boutique Hotel

7 Eylül 2016, Çarsamba 19:37
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Yemekler lezzetsiz

Odalar pis, yemekler lezzetsiz, temizlik sıfır, bütün personel gitmiş, parasını alamamış. Berbat bir tatil yaşadık. Çıkışta bir de eski otel sorumlusu Kaan Bey için sizin paranızı almış bize vermedi diyerek benden para koparmaya çalıştılar. Kaan Bey'i arayınca yalanları ortaya çıktı. O güzel adamın arkasından iş çevirmeye çalışıyorlar. Allah ıslah eylesin. Aman diyeyim uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hasan Bey, soy isminizi yazmadığınızdan ötürü listemizdeki hangi Hasan olduğunuzu bilememekteyiz. Lütfederseniz soyadınızı iddialarınızı daha doğru inceleyebileceğiz. Bahsettiğiniz kişi marifeti ile geldiğiniz belli. Ancak, soyadınızı yazarsanız inceler ve otel misafirinin otele ödemesi gerektiği parayı Kaan'ın kendi özel hesabına geçirttiği misafirlerden misiniz diye kontrol eder sonucu bu sayfalardan size ve bütün kamuoyuna duyururuz. Arkadan iş çevirenler bir dizi ortada. Yakında özel hesabına geçirttiği dekontların bir kısmı zaten yayınlanır. Siz de öğrenir ve bu yazılarınızdan umarız ne tür bir kişiyi izlediğinizi anlarsınız. Troy Ailesi her zaman daha iyiye ve daha iyiye giderken sizler de rol modelinizi izlemeye devam edersiniz. Saygı ve sevgilerimizle. Çeşme Troy Boutique Hotel

7 Eylül 2016, Çarsamba 19:51
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Denize uzaklığı fazla

Öncelikle internetten baktığımız fotoğraflarla otelin gerçek halinin hiç alakası yok. Havuzu iyi değil ve güneş şemsiyeleri yok. Resmen kavrulduk. Açık büfesi lezzetsiz, sinekler kol geziyor. Odamızda rutubet ve lağım kokusu var. Alaçatı'ya ve Çeşme'ye yakın denildi ama dünyanın diğer ucunda yer alıyor. Denize uzaklığı fazla. 1 dakika mesafe denilmişti ama bayağı bir yürüdük biz. Eşime bebek yatağı var denilmişti ancak bebek yatakları sınırlı sayıdaymış, vermediler. Snack servisi lezzetsizdi. Animasyon grubu eksik. Kapalı havuz ve spa servisi var diyor internette ama yoktu. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İnternetten bakılan fotoğraflar aslından çekilen fotoğraflardır. Kapalı havuz spa kısmı sistem değişikliği nedeni ile bu yıl faal olamadı, değişiklikler planlanıyor. Bittiği zaman farklı bir konseptle spa hizmetleri verilecek ve duyurulacak. Bu durum web sitemizde zaten yazmakta. Otelimiz bir temalı butik oteldir. Bu tür otellerde genellikle tema yönünde finişler ve çalışmalar olur. Gene denemek isterseniz otelimizi size bu kültürel konularda daha tatmin edici daha bilgilendirici sunumlar yapabiliriz. Kokulara gelince sanıyoruz siz bebeklerinizi kontrol etmeden kokuyu alır almaz bu yorumlara giriştiniz. Nazik değerlendirmeleriniz için teşekkür ederiz. Çeşme Troy Ailesi.

7 Eylül 2016, Çarsamba 19:59
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Temizlik yok

Oğuz Kağan Bey ayrıldıktan sonra işletmeden, eski Çeşme Troy Boutique Hotel'den eser kalmamış. Yemekler yetersiz, personel yok, temizlik yok, içeride kim olduğu belirsiz insanlar var. Otel sahibiyim diye gezinen bir amca var, içeride sağa-sola bağırmaktan başka bir şey bilmiyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Mehmet Hepdemir Bey. Geliş tarihiniz: 05.07.2016 - Çıkış tarihiniz: 07.07.2016 Bahsettiğiniz kişinin kayıtlarına göre. Sizi tebrik ediyoruz. Çok uzak görüşlü imişsiniz. Oğuz Kağan Altun (soyadını da yazmakta yarar var) varken gelip gitmişsiniz ama onun olmadığı zamanı nasıl algılamışsınız? Bu uzak görüşlülüğünüzden ötürü sizi tebrik ederiz. Ayrıca belli yorumların özellikle yazıldığı / yazdırıldığını bu yeteneğinizle kanıtladığınız için size olan teşekkürlerimizi nazik kabullerinize sunarız. Saygılarımızla, Çeşme Troy Ailesi

7 Eylül 2016, Çarsamba 20:09
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Kalite yerlerde

Mutfak pis. Önceleri yerin altında yemek veriyorlardı. Masa üstü servisleri pis. Bir otel açık büfede patates ve kereviz yemeği gördüm ya sahiden şok olduk. Sonra tepkilerden dolayı, açık alana aldılar. Kim personel kim değil belli değil. Ne aşçının, ne garsonun tek tip kıyafeti bile yok. Oda temizliği istemezsen yok. Eleman yok. Otel termal spa olarak geçiyor ama öyle bir hizmeti yok. Gezdiğimiz kadarıyla 2 sene de olması mümkün gözükmüyor. Kalite yerlerde. Yemekte herkes söyleniyor bir sebepten. Otelin sözde plajı 5 şezlongluk bir yer. 40 odalık bir otele ne yemek, ne hizmet, ne temizlik olarak yetebiliyorlar. Bir daha adımımı bile atmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ediyoruz yorumlarınıza. Benzer sipariş yorumlara yukarıda yanıt verdiğimizden sizin yorumlarınız için tekrarlamakta bir yarar yok. Otelimizin havuzları denizi aratmayacak kadar kontrollü, otomatik dozajlı ve hijyeniktir. Beş adet havuz mevcuttur kapalı ve açık alanlarda. Ancak, personel kıyafetleri açısından kritiğinizi aldık. Yararlandık. Saygı ve sevgilerimizle, Çeşme Troy Ailesi

7 Eylül 2016, Çarsamba 20:16
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Tadilat gerekli

Açık büfede yemeklerin üstünde sinekler uçuşuyordu, personel lakayt, odalar rutubet kokuyor, oda ve banyo duvarları berbat durumda, insan bir tadilat yapar bu otele. Rezil olduk kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Personel güler yüzlü

Personel güler yüzlü ve çok ilgili, odalar temiz, yemekler gayet başarılı, otelin her iki tarafında deniz var. Tekrar geleceğiz. Personele çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Fethi Bey, yorumlarınız için teşekkür eder, tekrar bekleriz. Saygılar, Çeşme Troy Ailesi

7 Eylül 2016, Çarsamba 20:19
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Ulaşım kolay

Otel çok güzel, odalar yeni, yemekler harika, her şey dahil hizmet veriyor. Otele ulaşım kolay, Çeşme'ye ve Alaçatı'ya çok yakın. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşme Troy Boutique Hotel
Çeşme Troy Boutique Hotel

-

Odaları iyi

Yeni güzel bir butik otel, odaları iyi. Bu sene her şey dahil hizmet vereceklerini söylediler. Sezonda tekrar geleceğiz. Personele ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Sivrisinekler huzur vermedi

Eylül başında 3 gece kaldık ama neredeyse 2. gün otelden ayrılıyorduk. Odalar çok kirli, çarşaflar ve havlular lekeliydi. Kaldığımız 3 gece boyunca sivrisinekler huzur vermedi, her yerimizi yediler. Tuvalet çeşmesi bozuktu, sürekli su akıtıyordu. Sifon bozuk gibi bir şeydi. İkinci gün odamızın değiştirilmesini istedim, sağ olsunlar değiştirdiler ama sivrisinek sorunlarımız devam etti. İlaçlama yapıldığı söyleniyor ama ne kadar etkili olduğunu anlamak için odanın duvarlarına bakmanız yeterli. Yemekler çok kötü değildi ama lezzetli de değildi. Birinci günden sonra yemeklerimizi dışarıda yedik. Otel konumu olarak arabanız yoksa ulaşım zor, taksi kullanmak zorundasınız. Havuzu fena değil, işinizi görür, en azından temiz gözüküyor. Otel bahçesi günlerdir alınmayı bekleyen boş tabakları saymazsak hoş gözüküyor. Deniz ve plajı inanılmaz güzeldi. Hayatımda ilk defa balıklarla birlikte yüzdüm. Listede 2-4 arası lahmacun-pizzaların çıktığı sahil kenarında bir rest. Bar olduğu yazılı. Yeri buldum ama harabeydi, üretim yok. Ne diye kağıda yazarsınız anlamadım. Uygun fiyatlı diye gitmiştik ama burnumuzdan geldi tatilimiz. Keşke üç-beş fazla vereydik de adam gibi bir tatil yapaydık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Sakın gitmeyin

5 yıldızlı bu kötü otele ilk girdik, hiç kimse ilgilenmedi. Oda için 4 saat bekledik, zaten dışarı çıkınca kanalizasyon kokusuyla büyülendik. Bunları geçtim havuzda bile deniz suyu var, klor atılmıyor. Duşta sıcak su yok ve tuzlu su. Odalar kirli, sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Memnun kalmadım

Eğer kirlilikten, bakımsızlıktan, küflü duş, sapsarı klozetten, kuyu suyu ile doldurulmuş havuzdan, bitkin elemanlardan, kapalı alan ve loş ışıklı (ve böylece kenarlarda uçuşan toz, leke ve pislikleri görülmesin diye kamufle edilmiş) öğlen 12'de hotele giriş yapmanıza rağmen tam 5 saat ve 10 dakika bekletilmekten, herhalde / kesin kuruluşunda çekilen fotoğraflardaki yeşillik yerine kupkuru, her yerde kirlilik, eşyaların uçuştuğu bir yerde tatil yapmayı seviyorsanız o zaman Kerasus Hotel Çeşme tam size göre. Biz 6 gece için rezervasyon ve ödeme yapmamıza rağmen 1 gece kalıp ertesi gün (17.08.2014 de) hotelden ayrıldık. Bu rezervasyonu VALSTUR üzerinden yaptırmıştık. Bu firmadan da uzak durun. Utanmadan %30 kesip iade ettiler! (4.000 TL ödedik 1 gece kaldık ve 2.100 TL geri verdiler sadece).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Bir uğrayın derim

Öncelikle gösterilen ilgi, alaka için teşekkür ederim. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve otelin konum açısından bulunduğu yeri de gayet iyi diyebilirim ve kafa dinlemek isteyenler için gerçekten güzel bir yer. Yemek çeşitleri biraz daha fazla olsa ve aktivite eksiklikleri giderilse güzel olur diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Güzel hizmet

Çalışanları çok iyiydi, hakkını vermek lazım. Buradan Nergis Hanım'ı işini en iyi şekilde yaptığı için, güler yüzü için teşekkür ederim. Ayrıca aşçıya da ellerine sağlık deme fırsatı bulamadım, gün boyunca yemek pişiyor ve sunuluyor. Yemek hizmeti için de ayrı bir teşekkür edilmeli diye düşünüyorum. Denizi ve plajı da bir o kadar temiz ve güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Çok huzurlu bir tatil oldu

Özge Hanım'a çok teşekkür ediyorum, fazlasıyla ilgiliydi ve en ufak sorunlarımıza dahi memnuniyetle koştu. Bu yüzden kendisine teşekkürü borç bilirim. Zaten çok fazla sıkıntı da yaşamadık. Sakin ve nostaljik havası olan bir oteldi ve fiyatına göre Çeşme'de kalınabilecek iyi yerlerden biri. Ailecek gidenlere tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Misafir ilişkileri harika

Otelin koyu ve yemekleri çok güzel. Otel full doluydu, şezlong konusunda biraz sıkıntı yaşadık. Onun dışında her şey güzeldi. Bütün çalışanlar çok güler yüzlü. Özellikle misafir ilişkilerindeki bayanlar çok ilgili. Animasyonun çok gürültülü olmaması da bizim için bir artı oldu. Yaz sonuna doğru tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Kovulduk

Otelde elektrik problemi var. 5 saate yakın her gün elektrikleri kesiliyor, dolasıyla sular akmıyor, yemek yapılamıyor, asansör kullanılamıyor. Kısacası tüm yıl hayalini kurduğunuz tatilin mahvoluyor ve “'aç mısınız, açık mısınız?”' diyerek ve üstüne otelden kovuluyorsunuz. Ben sinir krizleri geçirerek ayrıldım otelden ve her yerde oteli rezil edeceğim. Otel zaten batmış, iflas etmiş, çırpınıyor. O yüzden kime saldıracağını şaşırmış durumda. Ayrıca odada akan su bile deniz suyu, onu arıtmayı bile başaramamış. Dişlerinizi dahi fırçalayamıyorsunuz. Ne olur bizim düştüğümüz hataya düşmeyin. Paramızla pulumuzla rezil olduk. Yemekler kötü; sürekli hazır köfteler, nuggetler, patates kroketler, schnitzel, ekşimiş mantardan yemekler. Her şeye göz yumduk ama otel yaptıklarını hayatım boyunca unutmayacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Huzur evinde gibi

Tam bir hayal kırıklığı, otel gerçekten çok kötü. Geçen sene de gitmiştim ama arada çok fark var bu sene ile. Otelin yolu çok kötü, otelde animasyon yok, mini club kapalı, havuzlar pis, ilgilenen yok, havuz barda ya görevli yok, görevli gelince de bira yok diyorlar. Snack bardaki bira makinası da bozuk. Bira almak için bir sürü yol yürüyüp deniz bara gitmek gerekiyor. Bira iğrenç ötesi zaten. Hamam ve sauna kapalı, çalışmıyor. Geçen sene açık olan botanik bahçe de kapalı. Paranıza yazık. Tek iyi tarafı denizi iyi ve personeli güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kerasus Otel Çeşme
Kerasus Otel Çeşme

-

Kerasus Otel Çeşme Fiyatlar

Otel, Çeşme otel fiyatları arasında uygun çözümler sunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)