Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

İçmeler Aktiviteleri ve Yapılacak Şeyler:

İçmeler civarında yapılacak 0 aktivite.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun sonuç bulunamadı.

İçmeler Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Marmaris’in doğası içerisinde birçok aktiviteyi tatilcilerle buluşturan İçmeler, yeşilin ve mavinin her tonunu gözler önüne sermektedir.

Birçok medeniyetin hüküm sürdüğü bir yerleşim alanı olan İçmeler, günümüzde doğasının cezbedici halleriyle yerli ve yabancı turistlerin tatil tercihleri arasındadır. Yaklaşık 6 kilometreli bir sahil kıyısına sahip olup, altın sarısı kumsalları vardır. Aynı zamanda Mavi Bayrak ödülünü alan bölgelerimizden biridir. Konaklama seçenekleri için uygun İçmeler otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Marmaris İçmeler’de yapılacak aktiviteler, görülecek yerler hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz bu sayfamızda sizlere. Önerilerimizi İçmeler’de yapılacak şeyler listenize dahil edip, dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Doğa Yürüyüşleri: İsterseniz sabah ve akşam sporunuzu bölgenin doğası eşliğinde yürüyüşler yaparak gerçekleştirebilirsiniz. İçmeler’de spor yapanlar için parkurlar ve yürüyüş yolları düzenlenmiş durumda. Bu sayede hem spor yapıp hem de İçmeler’i keşfetmiş olacaksınız.

Olta Balıkçılığı: İçmeler olta balıkçılığı için en ideal yerlerden biridir. Bölgede yapılan aktivitelerin başında balık tutmak gelir. Teknelerinde balık avlama aktiviteleri düzenleyen kaptanlarla anlaşıp, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Eğer olta balıkçığına meraklıysanız bu aktiviteyi kesinlikle gerçekleştirmelisiniz.

Su Sporları: İçmeler, birçok su sporunun yapılabileceği bir tatil beldesidir. Eğer jet ski, rüzgar sörfü ve su kayağı gibi aktiviteler yaz tatilinizin en vazgeçilmez parçaları arasındaysa, sahilde kurulmuş olan su sporlarıyla ilgili okullara gidebilir ve ders alabilirsiniz. Bu arada İçmeler’de dalış okulları da bulunuyor. Su altının renkli dünyasına şahit olmak istiyorsanız yine dalış okullarından ders alabilirsiniz.

Gece Hayatı: İçmeler’de akşam saatlerinizi bölgenin publarında, barlarında ve diskolarında değerlendirebilirsiniz. Yaz sezonda hareketlenen mekanlarda uygun fiyatlara içkinizi yudumlayabilir ve günü eğlenceli bir şekilde bitirebilirsiniz. Akşam saatlerinizi düzenlenen mehtap turlarına katılarak da değerlendirebilirsiniz.