7 Fotoğraf
Giriş
04.06.22
Çıkış
05.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

5/5
Mükemmel
'Güzel bir butik otel'
'Denize çok yakın'
'Sahile yakın'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
04.06.22
Çıkış
05.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Akçay Aura Otel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5
Mükemmel
7 değerlendirme
'Güzel bir butik otel'
'Denize çok yakın'
'Sahile yakın'
5/5 Mükemmel
27.11.19
Osman boyracı
Güzel bir butik otel
İlgi, alaka için çok teşekkür ederim. Aile ile gidebileceğiniz temiz, güzel bir butik otel.
5/5 Mükemmel
18.07.19
Zeynep Eroğlu
Denize çok yakın
1 hafta kaldım. Aileye uygun çok temiz ve güler yüzlü bir personeli var. Otelin konumu da çok güzel merkeze ve denize çok yakın. Fiyat ve güvenlik olarak da çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman kalmazsınız.
5/5 Mükemmel
17.07.19
ahmet
Aileye uygun bir yer
Ailemle gitmiştim. Personeli çok güler yüzlü ve tesis gayet temizdi. Aileye uygun bir yer.
5/5 Mükemmel
30.06.19
Tülay taşkıran
Tam kafa dinlenecek yer
Güler yüzlü hizmeti, saygılı ve ilgili işletmecisi, temiz ve düzenli bir otel. Bir hafta kaldım. Çok güzeldi. Kaz Dağları’nın eteklerinde, tam kafa dinlenecek bir yer. Bence huzur arayanlar burada olmalı.
5/5 Mükemmel
29.06.19
Hüseyin Arslanoğlu
Tercihlerim arasında en önde
Tercihlerim arasında en önde tuttuğum otellerden biri. Personelinin sürekli ilgisi, yemeklerinin müthiş olması sanırım bir otelden beklenen en önemli niteliklerdir. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir otel.
Daha fazla yorum gör

Otel Hakkında

Otel Bilgileri
Tesis Oda Sayısı
50

Bilmekte Fayda Var

Kum Özelliği

Çakıl-Deniz Yavaş Derinleşmektedir

Bar Sayısı

1

Covid Tedbir Bilgisi

En az 24 saat boş bırakılmış odalar En az 48 saat boş bırakılmış odalar Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Oda kapasitesinin %50 oranında düşürülmesi En az 72 saat boş bırakılmış odalar Bir dolu / bir boş oda düzenlemesi Oda kapasitesinin %25 oranında düşürülmesi Geçici karantina alanı/odası ayarlanması Gym, fitness, hamam, sauna gibi kapalı aktivite alanlarının kapatılması Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi - alanının kapatılması Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi - alanının rezervasyonlu kullanımı Gym, fitness, hamam, sauna gibi aktivite alanlarının Salgın Hastalık sağlık kurallarına göre açılması Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark ve oyun bahçesinin Salgın Hastalık sağlık kurallarına göre açılması Misafirlere alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması Kapalı alanlar için yeniden faaliyete açma protokolü hazırlanması Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümü Ozon ve ULV Makineleri ile dezenfeksiyon Periyodik açık alan dezenfeksiyonu Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanması Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı Sağlık Bakanlığından onaylı koruyucu ekipman kullanımı Personelin hijyen ve temizlik prosedürlerinin arttırılması El hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonları Kapalı alanlarda ventilasyon desteği Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü Ortak alanlarda dezenfektan bulundurma Misafire maske temin edilmesi Check-in sırasında son 14 gün içerisinde alınmış sağlık raporu talep edilmesi Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması Odada tek kullanımlık temizlik malzemesi temini Personele Corona Virüs ve tedbirleri eğitimi Personelin periyodik sağlık testlerinin yaptırılması Personelin eldiven ve maske kullanımı Personelin geliş-gidiş kayıtlarının takip edilmesi Personel tarafından kullanılan araç gereçlerin dezenfekte edilmesi

Sıkça Sorulan Sorular

Akçay Aura Otel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Akçay Aura Otel için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Akçay Aura Otel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Akçay Aura Otel odalarında Banyo/Wc, Duş bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Akçay Aura Otel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Akçay Aura Otel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Akçay Aura Otel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Akçay Aura Otel için popüler tesis özellikleri; Konferans Salonu, Market, Restoran olmasıdır.