Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Şehir Turları
Dalış Turu
Tekne-Yat

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Balıkesir Edremit Aktiviteleri

Balıkesir civarında yapılacak 5 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kazdağı Tur
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Balıkesir
Akçay Lunapark
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Balıkesir
Altınoluk Dalış Kulubü
Dalış Turu
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(1 yorum)
Balıkesir
Altınoluk Tekne Turları
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Balıkesir
Aqua Olive Park Beach Club
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Balıkesir

5 mekandan 5 tanesi gösteriliyor

Edremit Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Edremit’in her köşesi yeni bir keşif alanıdır. Sadece doğası değil, tarihi değerleri de keşfedilmeye değecek kadar güzeldir. Ege Denizi’nin en güzel plajları arasındaki Akçay ve Altınoluk plajları başta olmak üzere birçok plaj ve kumsala sahip olan Edremit’te yapılması gereken şeyler hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz sizlere.

Konaklama seçenekleri için uygun Edremit otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Edremit’te ne yapılır, Edremit’in en görülesi yerleri nelerdir sorularına cevap vereceğimiz bu sayfamıza göz atabilirsiniz...

Edremit'te ilk olarak denizin, güneşin tadını çıkarmalısınız. Uzun kumsallarda dinlenirken, şezlongunuza uzanıp kitap okumayı da sakın ihmail etmeyin. Aynı zamanda dalışa meraklıysanız eğer, Edremit Körfezi'nin belli noktalarında sualtı dünyasını muhakkat görmenizi tavsiye ederiz.

Doğa ve Spor: Edremit’in birbirinden güzel beldelerini, doğasını keşfetmek için yolculuk yapmanızı öneririz. Bu hem sizi dinlendirecek hem de hiç bilmediğiniz güzellikleri fark etmenizi sağlayacak. Bunun için ilk olarak Kaz Dağı Milli Parkı’nın benzersiz atmosferinde güzel bir yürüyüşle başlayabilirsiniz. Sonrasında Sarıkız Tepesi ve Şahinderesi Kanyonu’nda yürüyüşünüze devam edebilirsiniz.

Kaplıcaları: Bölge kaplıcalar bakımından çok zengin olduğu için kesinlikle termal suların tadını çıkarmalısınız. Derman Kaplıcaları ve Güre Kaplıcaları tercihleriniz arasında olabilir.

Antandros Antik Kenti’ni görmeden kesinlikle Edremit gezinizi sonlandırmamanızı öneririz. Şehrin önemli antik yerleşim alanlarının başında gelen Antandros Antik Kenti, dünyanın ilk güzellik yarışmasının yapıldığı kenttir. Kilikia ya da Aiol medeniyetleri tarafından kurulduğu tahmin edilir. Kent birçok kalıntısıyla farklı bir keşif noktası olacak sizler için.

Gece Hayatı: Edremit’in gece hayatı genellikle yaz sezonunda hareketlilik kazanır. Akşam saatlerinizde bölgede canlı müzik yapan barlara veya restoranlara gidebilir, gece geç saatlere kadar eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Yöresel Lezzetler: Edremit’te damağınızla buluşturmanızı önerdiğimiz lezzetlerin başında Balıkesir kaymaklısı, Balıkesir mantısı, saçaklı mantı, höşmerim, mafiş tatlısı, sac kavurma geliyor. Bu lezzetleri Edremit’teki restoranların çoğunda bulabilirsiniz. Edremit’in yöresel lezzetleri damağınızda ayrı bir yer edinecek. Bahsettiğimiz tatları denemeden kesinlikle Edremit’ten ayrılmayın.

Edremit Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Edremit için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Edremit için ailelere uygun aktiviteler : Afrodit Tenis Kulübü, Bahçe Survivor Çocuk Oyun Alanları, Kazdağı Tur, Edremit konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Edremit için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Edremit için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Petra Öykü Piknik Alanı Dürüm Evi, Altınoluk Dalış Kulubü, Afrodit Tenis Kulübü, Edremit konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Edremit için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Edremit için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Afrodit Tenis Kulübü, Bahçe Survivor Çocuk Oyun Alanları, Kazdağı Tur, Edremit konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Edremit için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Edremit için çiftlere uygun aktiviteler : Altınoluk Dalış Kulubü, Afrodit Tenis Kulübü, Bahçe Survivor Çocuk Oyun Alanları, Edremit konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Edremit için aktiviteler nelerdir?
Edremit için aktiviteler : Petra Öykü Piknik Alanı Dürüm Evi, Altınoluk Dalış Kulubü, Afrodit Tenis Kulübü, Edremit konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.