Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ağrı Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ağrı Merkez Otelleri

Ağrı Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ağrı Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyaca tanınan İshak Paşa Sarayı ve hemen yanı başındaki Ahmed-i Hani Türbesi en ünlü ve en çok ziyaret edilen tarihi eserleridir Ağrı'nın.
Ağrı, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer almaktadır. Ağrı; güneyde Van, kuzeyde Kars, batıda Bingöl, kuzey doğuda Iğdır ile çevrilidir. Efsanesi dünyaca bilin Ağrı Dağı ile adını da vermiştir ve Doğubeyazıt'tın ev sahipliği yaptığı İshak Paşa Sarayı bölgenin en çok turist çeken yeridir.

Tarihi ve doğası ile Ağrı hem turizm amaçlıyla hem de iş amacıyla yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaktadır. Ağrı'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Ağrı Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri ve yıldızlı oteller listelenmektedir.

Ağrı Merkez otelleri, şehir merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, bankalara, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın ve yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ağrı Merkez otelleri, iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir noktada kusursuz bir hizmet vermektedir.

Ağrı Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Ağrı Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Ağrı Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Ağrı Merkez otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada tek tek listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Ağrı Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Ağrı Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkiye'nin efsanelere bile konu olan en yüksek dağı Ağrı Dağı bu ilimizde adını vermiştir.
Ağrı, Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan yükseltisi fazla olan illerimizden biridir. Ağrı güneyde Van, kuzeyde Kars, batıda Bingöl, kuzey doğuda Iğdır ile komşudur. Tarihte Ağrı, Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişlerinde kullandıkları bir geçiş yoludur. Bu sebeple pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş kapısı olarak gördüklerinden burada çok köklü bir uygarlık oluşturamamışlardır.

Ağrı'ya yıl içerisinde iş amacıyla da turistlik gezi amacıyla birçok kişi gelmektedir. Ağrı'ya gelen yerli ve yabancı turistler ve iş adamlarının konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Ağrı'da hizmet veren bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olup kamu binalarına, bankalara, alışveriş dükkanlarına ve restoranlara yakın konumlarda yer almaktadır. Ağrı Merkez'de tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan türleri ise; kent otelleri ve yıldızlı oteller olarak listenmektedir.

Ağrı Merkez otel fiyatları ise yıl içerisinde misafirlerine farklı fiyatlar sunmaktadır. Yıl içerisinde Ağrı Merkez otel fiyatlarının değişiminde en büyük etken en çok yaz aylarında ve tatil haftalarında kendini göstermektedir. Özellikle yaz sezonunda Ağrı Merkez otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Ayrıca Şubat'a denk gelen sömestr tatilinde ve bayram tatillerinde de Ağrı Merkez otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır.

Ağrı Merkez otel fiyatları, otellerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Ağrı Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma ve ulaşıma göre de değişmektedir.

Ağrı Merkez otel fiyatları ve otelleri, fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman aralıklarına da tesis müsaitlik durumuna göre ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ağrı Merkez Hakkında
Ülkemizin en soğuk bölgelerinden biri olan Ağrı Merkez, Ağrı Dağı'nın ihtişamı, lezzetli mutfağı ve tarihi yapıları ile ülkemizin görülmesi gereken yerlerinden biri…
Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Ağrı Merkez, Ağrı'nın merkez ilçesi. Tarihte birden fazla isim değişikliğine maruz kalan Ağrı Merkez, Karakilise, Ararat, Karaköse ve son olarak Ağrı Dağı'ndan esinlenerek şimdiki ismini almış.

Ağrı Merkez, oldukça soğuk bir iklime sahip. Ormanlık alan ise yok denecek kadar az. Ülkemizin iklim bakımından en karasal ve sert iklimi Ağrı Merkez'de görülüyor. Kışlar Ağrı Merkez'de bir hayli sert geçiyor. Hatta 13 Ocak 1940 tarihi, Ağrı'da -43 derecenin görülmesiyle en soğuk gün olarak tarihe geçmiş. Yazlar ise sıcak geçiyor Ağrı Merkez'de. İlkbahar ve sonbahar ise kısa sürüyor. Yağmur az görülüyor ancak yılın neredeyse yarısı karla kaplı Ağrı Merkez.

Ağrı Merkez'de bir sivil havalimanı bulunuyor. Bu havalimanından yalnızca İstanbul ve Ankara'ya seferler düzenleniyor. O da haftada 4 sefer ve yalnızca THY uçakları uçuyor Ağrı Merkez'e. Ayrıca otobüsle de ulaşım sağlayabilirsiniz Ağrı Merkez'e.

Ağrı Merkez, sahip olduğu turistik değerleriyle sanıldığından daha çok turist çekiyor. Bu nedenle de konaklama alternatifleri bir hayli fazla Ağrı Merkez'de. Zaten Ağrı'yı keşfetmek için Ağrı Merkez ideal bir konaklama adresi. Ağrı Merkez'den şehrin her tarafına rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Şehrin başlıca geçim kaynağının hayvancılık olması, et ürünlerinin tüketimini de ön plana çıkarıyor Ağrı Merkez'de. Elverişsiz iklim şartları sebze yetiştirmeye müsaade etmiyor ne yazık ki. Ancak oldukça lezzetli bir mutfağı var Ağrı Merkez'in. Özellikle Abidagör köfte kesinlikle denenmeli. Ağrı Merkez'de, Ağrı'nın yöresel mutfağını deneyimleyebileceğiniz pek çok seçenek mevcut.

Ağrı Merkez'de yöresel alışveriş olanakları da oldukça fazla. Ağrı Merkez'de yer alan Eski Van Caddesi, otlu peynirleriyle ünlü. Mutlaka denemelisiniz. Ayrıca Ağrı'nın meşhur beyaz balını da Ağrı Merkez'de rahatlıkla bulabilirsiniz. Kente özgü polenlerden de satın alabilirsiniz Ağrı Merkez'de.

Ağrı Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
6
9
0 (850) 600 51 41
Büyük Ağrı Oteli
Büyük Ağrı Oteli
Erzurum Cad. No. 3
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Şehir merkezine yakın konumu ile tercih ettiğim bir oteldi. Personeller çok ilgili davrandılar. Genel olarak temiz bir yerdi. Odamda rahat ettim. Kahvaltıları doyurucuydu ama çeşit azdı. Kendini biraz daha geliştirirse aldığı ücreti daha çok hak edecektir diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 24 48
Hatemoğlu Hotel
Hatemoğlu Hotel
Cumhuriyet Cad. 1703 sok. No. 20/A
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Öncelikle çok temiz ve ilgi, alaka çok iyi. Aile ortamı yaratmışlar, sanki yıllardır tanıdığınız gibi. Teşekkür.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 24 48
Hatemoğlu Hotel
Hatemoğlu Hotel
Cumhuriyet Cad. 1703 sok. No. 20/A
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Çok memnun kaldım. Hiç başka otel aramayın. 3 yıldız olduğuna bakmayın, oda konforu 10 numara 5 yıldız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 24 11
Ağrı Grand Cenas Hotel
Ağrı Grand Cenas Hotel
Erzurum Yolu Uzeri DSİ Karsısı
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Hiç beklemediğim derecede kaliteli... Tıraş seti ve diş bakım seti cidden başarılı... Zincir dünya markası otellerde bile belki diş setine rastladım ama tıraş seti şaşırttı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 24 48
Hatemoğlu Hotel
Hatemoğlu Hotel
Cumhuriyet Cad. 1703 sok. No. 20/A
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Ağrı'ya yolunuz düşerse başka bir yer sakın aramayın, her şey itina ile yapılmış, ikram, odalar ve güler yüzü ile mükemmel. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 51 41
Büyük Ağrı Oteli
Büyük Ağrı Oteli
Erzurum Cad. No. 3
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Odalar geniş, elbise dolabı ve buzdolabı var. Banyo tuvalet eski ama temiz. Fiyatı uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)