Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri (2)
Aktivite (7)
9 Fotoğraf
Giriş
12.12.22
Çıkış
13.12.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

3.9/5
Çok İyi
'Güler yüzlü personel'
1 değerlendirme
'Hizmet çok iyi'
1 değerlendirme
'Güzel bir tatil'
1 değerlendirme
'Aile için uygun'
1 değerlendirme
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Sahil Mah. Ali Haydar Sarı Sahil Bandı Ocaklar 10530 Erdek/Balıkesir
Haritada gör
Giriş
12.12.22
Çıkış
13.12.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Hotel Hillpark Aqua
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3.9/5
Çok İyi
25 değerlendirme
'Güler yüzlü personel'
1 değerlendirme
'Hizmet çok iyi'
1 değerlendirme
'Güzel bir tatil'
1 değerlendirme
'Aile için uygun'
1 değerlendirme
Daha fazla yorum gör

Otel Hakkında

Hotel Hillpark Aqua; huzurlu ve güzel bir yaz tatili için tercih edilen illerin başında gelen Balıkesir
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Erdek Hillpark Hotel-COW, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Haritada gör

Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Hillpark Aqua için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Hotel Hillpark Aqua için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Hotel Hillpark Aqua için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Hotel Hillpark Aqua odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Hotel Hillpark Aqua için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Hotel Hillpark Aqua için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Hotel Hillpark Aqua için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Hotel Hillpark Aqua için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon olmasıdır.
Hotel Hillpark Aqua Covid sertifikalı bir tesis midir?
Hotel Hillpark Aqua güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.