Koço Restaurant, Moda mekan profili ve Koço Restaurant hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Koço Restaurant Tanıtımı

Moda'dan deniz ayaklarımızın altında bir manzara ve ambiyans karşılıyor sizi, güzel havalar tüm masaların kapışılmasına sebep oluyor. Lezzet, mekân ve fiyat üçlü dengesinde iyi bir altyapıya sahibiz.

Mekânımızın çokça ünlü misafirleri oluyor. Her ünlü gelip görmeyi ve lezzetli yemeklerimizi tatmak istiyor.

Manzarası, ortamı, kabak kızartması, sıcak ciğeri, tereyağında karidesi ve suflesi olağan üstü olan mekanımızı güler yüzlü ve servisimizle, misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşatıyoruz..

2 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
3
Hayal kırıklığına uğradım

-

Yaşım mekanınızın yaşından ufak, ufak dediğime bakmayın, 60 yaşındayım. Bugün bir doğum günü nedeniyle hep aynı yerde içiyoruz, gün özel, hadi Koço Restaurant'a gidelim dedik, geldik. :) Gönül isterdi ki, yılların Koço Restaurant'ından çıkarken ne iyi ettik, günümüzün özelliğini özel bir mekanla taçlandırdık diyebilelim. Neler yaşadık? Talep etmediğimiz halde gelen salatayı geri gönderdik ama hesap istediğimizde salata hala masada kalmış gibi ücretlendirilmişti. Ciğer istemedik, yemedik, hatta yüzünü bile görmedik ama o da hesap pusulasında yerini almıştı. Kavun ve patlıcan salatası yedik ancak onlar gelen hesaba dahil edilmemişti. Karides güveç sipariş verdik. Gelen güvecin tadı, kokusu güveçten başka her şeye benziyordu. Birer çatal aldığımızda geldiğimiz nokta servisin tümüyle masadan kaldırılması talebi oldu. Sağ olsun ilgili kişi masadan aldı, 3 adım ötemizde bir çatal tadarak sanırım kendince fikrimize katıldığından adisyonda karides güveci sildi. Raif Bey önemli bir müşteri sanırım, bir ara, o Raif Bey gelmiş diye kulağımın dibinde orgla Ahmet Bey'ler gelmişler, hoş gelmişler nidasıyla ünleyen servis görevlisinin seğirtmesine tanık oldum. Ben kendi adıma hayal kırıklığına uğradım, masayı paylaştığım arkadaşlarım da öyle. Özetle; bunca yılın adı, marka olma hali bir anda yerle yeksan oldu, en azından masamızdaki her kişi için. Biz bir daha gelmeyiz, muhtemelen sizin için sayısal önemimiz yoktur. Altı üstü 4 kişiydik. Ancak biz bunları yaşadıysak başkaları da yaşıyor ya da yaşayabilir demektir ki, bu yılların marka olmuş ismine yaraşmaz diye düşündüm. Ve yaşadıklarımızı bilin istedim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
4
Şikayet

-

Bu kadar güzel bir manzarası olup da, bu kadar kötü hizmet veren bir restaurant görmedim daha. En azından bir daha gidilemeyeceğini tecrübe etmiş olduk.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Caferağa Mah. Moda Cad. No:265

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler