Zonguldak Merkez Pansiyonları

En iyi 5 pansiyon, en uygun fiyatlar

Zonguldak Merkez Pansiyon Fiyatları

Denizi ve yemyeşil doğası ile Karadeniz'in tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran Zonguldak, ziyaretçilerine merkezi konaklama birimlerinde konfor dolu bir hizmet sunuyor…

Karadeniz Bölgesi'nin kıyı şehirlerinden biri olan Zonguldak, yıl boyunca gerek iş gerek turistik amaçlı seyahatler için sıklıkla tercih ediliyor. Şehir özellikle turistik amaçlı ziyaretçilerin büyük bir kısmını yaz aylarında ağırlıyor. Mutfağı, tarihi ve doğası böylesine güzel olan nadir yerlerden biri olması Zonguldak'ı hafta sonu kaçamakları için bile olsa tercih edilmesine vesile oluyor. Ancak özellikle restoranlara, bankalara ve muhteşem denizine yakın olmak isteyen ziyaretçiler şehrin nabzını tutan bir yerde yani merkezde yer alan konaklama birimlerini tercih ediyorlar. Hem merkezi konumu hem de uygun fiyatlı seçenekleri ile ön plana çıkan Zonguldak merkez pansiyonları ise aileden arkadaş gruplarına kadar tüm konaklamalar için oldukça uygun bir ortam sağlıyor.

Onka Pansiyon Zonguldak Merkez

Zonguldak Merkez - Pansiyon - 10 Misafir Yorumu

Onka Pansiyon, Karadeniz'in en güzel destinasyonlarından biri olan Zonguldak Merkez'de konuklarına dört mevsim kapılarını açmaktadır. Tesis merkezi konumu ile hem iş amaçlı hem de ziyaret amaçlı konaklamalarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Tesis genelinde ve konaklama birimlerinde Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sunulmaktadır. Özel araçlarıyla tesise gelen konuklar için ücretsiz otopark alanı mevcuttur. Modern dekorasyonlu konaklama birimleri parke zeminli ve aydınlıktır. Tüm birimlerde merkezi petekli ısıtma sistemi mevcuttur. Odalarda vakit geçiren misafirlerin konforu düşünülerek uydu yayınına sahip LCD ekran uydu kanallarının yayınına sahip televizyon ve mini buzdolabı yer alır. Konukların konforu için her konaklama birimi saç kurutma makinesi bulunan 24 saat sıcak...

Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Zonguldak'ın kent merkezinde, her bütçeye uygun bir konaklama alternatifi bulunuyor…

Geneli oda-kahvaltı olarak hizmet veren Zonguldak merkez pansiyonlarında tesislere göre farklılık göstermekle birlikte kahvaltılar açık büfe ya da kontinental olarak servis edilmektedir. Sadece konaklama olarak hizmet veren tesislerde konaklamanız durumunda ise çevredeki kafe ve restoranlarda sunulan yöresel kahvaltıların tadını çıkarabilirsiniz.

Yaz-kış açık olan Zonguldak merkez pansiyonları tamamen siz misafirlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş olup, klimalı ve ısıtma sistemlidir. Merkez pansiyonlarının kimi şehir içerisinde yer alırken kimisi ise ilin deniz kenarına yakın kısmında konumlanmaktadır.

Zonguldak merkez pansiyon fiyatları ise bölgede yer alan alternatif pek çok konaklama birimine kıyasla oldukça uygun bütçeli olmasıyla ön plana çıkmaktadır. İl merkezinde yaz aylarında ve hafta sonları ziyaretçi sayısının artış göstermesiyle tesis fiyatları da doğru orantılı olarak artabilmektedir. Siz de seyahat öncesi güncel 2019 Zonguldak merkez pansiyon fiyatları için sitemizden faydalanarak bütçenize en uygun tesiste rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Zonguldak'a turistik ya da iş seyahati amacıyla geldiğiniz zaman, Zonguldak Merkez otellerinin sizin için ideal bir konaklama alternatifi olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bu bölgede birçok otel bulunuyor. 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı kent otellerine ve tatil otellerine kadar dilediğiniz bir Zonguldak Merkez otelini tercih edebilirsiniz.

Hangi otelde konaklama yapacağınıza karar vermeden önce, Zonguldak Merkez otel fiyatlarını araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Otelin hizmet kalitesi arttıkça ve sunulan olanaklar çoğaldıkça, Zonguldak Merkez otel fiyatları da aynı oranda artıyor. Eğer ekonomik konaklama yapmak istiyorsanız, 4 yıldızlı otelleri ya da kent otellerini tercih edebilirsiniz. 5 yıldızlı zincir oteller ise diğer Zonguldak Merkez otellerine göre biraz daha yüksek fiyatlarda. Tatil otellerinin fiyatları ise ortalama düzeyde seyrediyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Zonguldak Merkez'de. Genel olarak 2019 Zonguldak Merkez otel fiyatlarının 80 TL ile 265 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Zonguldak'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Zonguldak Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Zonguldak Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Zonguldak Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Zonguldak Merkez Pansiyon Yorumları

7

Onka Pansiyon

Onka Pansiyon - 19 Eylül 2018, Çarsamba 12:51

Ortalama, standart

Ortalama bir yer. Beklentilerinizi yüksek tutmamanızı tavsiye ederim. Biz ailecek kaldık, daha iyi bir yer bulabilr miydik bilmiyorum tabi ama mükemmel hizmet aldık da diyemem.