Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Zonguldak Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Zonguldak Merkez Otelleri

Zonguldak Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 5 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Zonguldak Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in eşsiz liman kentlerinden biri olan Zonguldak'ın şehir merkezi, konaklamak için en ideal bölgelerden biri…
Karadeniz'in kıyısında yer alan Zonguldak, sahip olduğu limanlarıyla, ülkemizde deniz ticaretinin en önemli şehirlerinden biri. Bununla birlikte Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenleri de yine Zonguldak'ta bulunuyor. Zonguldak Merkez ise, bu güzide şehrin tam kalbinde, sosyal hayatın nabzını tutuyor diyebiliriz.

Hem turistik, hem de iş seyahati amacıyla şehre geldiğinizde, konaklama yapabileceğiniz en ideal bölge Zonguldak Merkez. Bu nedenle de bölgede çok sayıda konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz. Kent otellerinden tatil otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor Zonguldak Merkez otelleri arasında.

Bazı Zonguldak Merkez otelleri, muhteşem Karadeniz manzarasını karşısına alan yamaçlarda bulunurken, bazı Zonguldak Merkez otelleri ise şehrin tam merkezinde yer alıyor. Şehrin merkezinde yer alan Zonguldak Merkez otellerinin birçoğu da deniz manzarasına sahip bu arada. Tüm bunların yanı sıra, Zonguldak Merkez otellerinin konaklama birimleri oldukça şık dekore edilmiş konforlu odalardan oluşuyor.

Zonguldak Merkez otellerinde, hem Karadeniz, hem de dünya mutfağının seçkin lezzetlerini tadabileceğiniz alakart restoranlar mevcut. Bazı Zonguldak Merkez otellerinde ise havuz, spa ve spor merkezi gibi birimler de yer alıyor.

Zonguldak Merkez otellerini, Zonguldak Havaalanı'na yakınlığı nedeniyle de tercih edebilirsiniz. Eğer aracınız varsa, dilerseniz Amasra ve Akçakoca'ya kadar uzanabilir ya da Cumayanı Mağarası ile Cehennemağzı Mağaraları gibi şehrin doğal güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz Zonguldak Merkez otellerinde konaklayarak.

Turistik veya iş seyahati amacıyla Zonguldak'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Zonguldak Merkez'i tercih edebilir ve Zonguldak Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Zonguldak'ın kent merkezinde, her bütçeye uygun bir konaklama alternatifi bulunuyor…
Sahip olduğu limanlarıyla ülkemizin deniz ticareti açısından en önemli şehirlerinden biri olan Zonguldak, Karadeniz'in kıyısında bulunan bir sahil kenti. Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerinin bulunduğu Zonguldak, tarihi ve doğal güzellikleri ile Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri aynı zamanda. Bu güzel şehrin tam kalbinde yer alan Zonguldak Merkez ise, kentin sosyal yaşamanın nabzının attığı yer olarak nitelendirilebilir.

Zonguldak'a turistik ya da iş seyahati amacıyla geldiğiniz zaman, Zonguldak Merkez otellerinin sizin için ideal bir konaklama alternatifi olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bu bölgede birçok otel bulunuyor. 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı kent otellerine ve tatil otellerine kadar dilediğiniz bir Zonguldak Merkez otelini tercih edebilirsiniz.

Hangi otelde konaklama yapacağınıza karar vermeden önce, Zonguldak Merkez otel fiyatlarını araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Otelin hizmet kalitesi arttıkça ve sunulan olanaklar çoğaldıkça, Zonguldak Merkez otel fiyatları da aynı oranda artıyor. Eğer ekonomik konaklama yapmak istiyorsanız, 4 yıldızlı otelleri ya da kent otellerini tercih edebilirsiniz. 5 yıldızlı zincir oteller ise diğer Zonguldak Merkez otellerine göre biraz daha yüksek fiyatlarda. Tatil otellerinin fiyatları ise ortalama düzeyde seyrediyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Zonguldak Merkez'de. Genel olarak 2019 Zonguldak Merkez otel fiyatlarının 80 TL ile 265 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Zonguldak'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Zonguldak Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Zonguldak Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Zonguldak Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Zonguldak Merkez Hakkında
Karadeniz kıyısında bir şehir merkezi; Zonguldak Merkez…
Karadeniz kıyısında yer alan ve ülkemizin en önemli liman kentlerinden biri olan Zonguldak'ın şehir merkezi olan Zonguldak Merkez, sahip olduğu taşkömürü madenleri ile biliniyor daha çok. Zonguldak Merkez, kuzeydoğudan Kilimli ve güneybatından Kozlu ile sınırlandırılan bölgede bulunuyor.

Yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında; Zonguldak Merkez'in tarihinin M.Ö. 2500 yıllarına uzandığı ve bölgeye ilk yerleşenlerin Hattiler, sonrasında da Hititler olduğu anlaşılıyor. Frig boylarından oluşan Birhin, Mariandyn ve Migdon isimli göç toplulukları, Zonguldak Merkez'in ilk sahipleriymiş. M.Ö. 7. yüzyılda da ticari amaçlı limanlar kurulmuş Zonguldak Merkez'e. M.Ö. 334'e kadar Perslerin egemenliğinde kalan Zonguldak Merkez, Büyük İskender'in Anadolu seferinden sonra kısa bir süreliğine Makedonyalı subaylar tarafından yönetilmiş. Sonrasında ise Pers şatrapı Mithridates'in halkın desteğiyle Batı Karadeniz Bölgesi'nde kurduğu Pontus Devleti'nin bir parçası olmuş Zonguldak Merkez. M.S. 1. yüzyıla dek ayakta kalmayı başaran bu devlet, Roma'nın ikiye ayrılmasından sonra Doğu Roma'nın topraklarına katılmış.

1084 yılında ise Anadolu Selçuklu ordusu tarafından fethedilen Zonguldak Merkez, sırasıyla Cenevizliler ve Candaroğulları'nın hakimiyeti altına girmiş. 1460 yılında Fatih Sultan Mehmet'in Amasra'yı ele geçirmesinden sonra, Zonguldak Merkez de Osmanlıların hakimiyetine girmiş.

İlk kömür II. Mahmut zamanında, 1829 yılında bulunmuş Zonguldak Merkez'de. 1848 yılında ilk kömür ocakları açılmış ve bu ocaklar Belçikalı ve Fransız şirketleri tarafından işletilmiş.

I. Dünya Savaşı'ndan sonra, 1919 yılında Fransız şirketlerinin haklarını koruma bahanesi sunan Fransız askerler, Zonguldak Merkez'i işgal etmişler, ancak Zonguldak Merkez'de yer alan Müdafaa-i Hukuk Cemiyetlerine bağlı güçlerin karşı koymasıyla, 21 Haziran 1920'de bölgeyi terk etmişler.

Zonguldak Merkez, yılın hemen hemen bütün zamanlarında yoğun bir şekilde yağış alan bir bölge. Bu da Karadeniz ikliminin tipik özelliklerinden biri. Ancak bu durumun, Zonguldak Merkez'in yeraltı su seviyesini önemli ölçüde etkilediğini söyleyebiliriz.

Zonguldak Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Otel konforu ve akşam yemeği harika. Söylenenlerin aksine garsonlar gayet deneyimli. Sabah kahvaltısı eşsiz. Bu fiyata gerçekten çok iyi ötesi. Denememekte fayda var demeyin mutlaka deneyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Deniz manzarası muhteşem. Akşam yemeği lezzetli ve damak zevkine uygun. Odalar temiz ve garsonlar alakalı. Sabah kahvaltısı ne ararsanız var. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
7
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Ortalama bir yer. Beklentilerinizi yüksek tutmamanızı tavsiye ederim. Biz ailecek kaldık, daha iyi bir yer bulabilr miydik bilmiyorum tabi ama mükemmel hizmet aldık da diyemem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
8
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Çalışanlar çok güleryüzlü ve ilgiliydi beklentimizin çok üstündeydi her şey. Teşekkür ederiz. yolumuz düşerse tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
8
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Fiyat olarak çok uygun. Bu fiyata da bu kalite normal sanırım. Çünkü ortalama bir kalite vardı. İnanılmaz bir performans beklemeyin. Civar yerlerdeki fiyatlara göre düşük ama fiyatı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Girişte ödeme alıp müşteriye güvenmiyorlar. Firmalara özel fiyatı filan yok. Bu otelde mecbur kalmadıkça kalınmaz. Karadeniz Ereğli'de daha düzgün oteller var. Resepsiyonist yaklaşımı çok düzgün değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
3
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

1980'lerden kalma standartlarda konaklamak isterseniz burası tam size göre. Odada her şey o kadar eski ki, insanın ruhu kararıyor. Kısaca personelden otelin fiziki durumuna kadar çoğu şey özensiz. Çok zorda kalınırsa 1 gece dayanılır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Kahvaltı bol seçenekli ve lezzetli. Oldukça temiz ve düzenli. Merkezde olması da ayrı bir avantaj.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
8
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Ben iş için konakladım çalışanlar çok yardımcı oldular. check out konusunda yardımcı oldular. Odalar temizdi, kahvaltı da güzeldi. Bu fiyata bu kalite çok iyi başka yerde bulamazsınız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
8
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Uygun ve bütçe bir yer arıyorsanız kalabilirsiniz. Servis bu fiyata göre normal kalite de aynı şekilde. Ben kısa kaldım kısa kalışlar için uygun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
7
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Uygun bir fiyata çok güzel bir hizmet aldım o kadar ki bu kadarını tahmin edemezdim heralde. Odalar çok ferahtı ve konforluydu. Tek kişi olmama rağmen bana çift kişilik oda sağladılar. Teşekkür ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
8
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Merkezi bir konumda güzel ifiyat performans. Ailece kalabileceğiniz güvenilir bir yer. Güvenlikli bir yer. Tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Çalışanlar mükemmel, manzara harika, temiz ve yataklar çok rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
7
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Bu fiyata başka düzgün otel bulmanız imkansız. Odalar gayet başarılı ve düzgün. Ben tavsiye ederim uygun fiyatlı bir yer düşünüyorsanız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
8
0 (850) 600 19 83
Onka Pansiyon
Onka Pansiyon
Acılık Cad. Alparslan Sok. No: 2 Katlı Otopark Yanı
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Çalışanlar çok ilgili ve güleryüzlüydü. Temizlik ve odalardan da çok memnun kaldık. Genel olarak her şeyi çok beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
6
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Yaklaşık 3 haftadır iş münasebeti ile bu otelde kalmaktayım. Lakin otelde bir sorunla karşılaştığınızda, "burada böyle maalesef" diye cevap alıyorsunuz. Çözüm odaklı değiller. Kullanılan internet tam bir felaket, bağlanamıyorsunuz. Sanırım kurumsal internet değil, ev interneti kullanıyorlar. Gerçekten vahim bir durum. Ayrıca kahvaltı inanılmaz zayıf, kalitesiz. Bir gün olan diğer gün yok. Başka alternatif otel olmadığı için maalesef burada kalmak zorunda kalıyorum. Odadaki suların tanesi 4 TL, ikram yok. İş sebebi dolayısı ile sürekli konaklayan biri olarak Dedeman adı bu otele yakışmıyor ve kötü temsil ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Sadece manzarası güzel. Nasıl 4 yıldız almış anlamak mümkün değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Çok beğendim, manzarası harika. Batı Karadeniz'deki en güzel otellerden biri, denizi, yeşili içinde barındırıyor, doya doya yaşatıyor. İnternet adresinde daha da net resmedilmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Çekilmiş olan fotoğraflar biraz eski ki yukarıda yazmış olan arkadaşlara katılmak mümkün değil. Otelin tüm çalışanları güler yüzlü, yemekleri birçok şehre gittim, birçok otelde kaldım ve restoranda yemek yedim, çoğuna göre güzel. Manzarası dünyada tek diyebileceğim, özellikle otelde kalmayacaksanız bile gidip görülmesi gereken bir manzara. Yüksek derecede tavsiye ederim arkadaşlar... Süper!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

İstediğiniz her yerde kalın, arabada yatın ama burada kalmayın. Dikiş seti var ama diş macunu yok. Çalışanlar gülmekten yoksun. Ağızlarında bir cümle, başkada bir şey bilmiyorlar; “'Bize daha önce böyle bir talep edilmedi”'. Nerede kalırsanız kalın ama kesinlikle burada kalmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Bu otele ciddi miktarda konaklama bedeli ödeyerek sıcaktan patlıyorsunuz, klimalar devrede değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Tesis manzara adına süper. Personel asık suratlı ve ukala. Müşteri memnuniyeti onlar için alternatifleri pek olmadığından dolayı önemli değil. Birçok boş oda olmasına rağmen deniz manzaralı oda vermediler. Üstelik ukalalık da yaptılar. Odaları boşalınca bir gün kimseye vermiyolarmış, temizlik ve havalandırma bir gün sürüyormuş. Odaları satışa kapatıyolarmış falan. Buna benzer laflarla bizi memnun etmek bir yana sinirlerimizi gerdiler. Personel yetersiz. Fitness salonundaki görevli bir bakıyorsun akşam garson olmuş servis yapıyor. Gündüz paspas. Abuk subuk bir yönetim anlayışı. Yemekler yetersiz ve lezzetsiz. Bir daha mı Davos benim için bitmiştir, daha da gelmem...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Emirgan Hotel dört dörtlük oteldir. Süper otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
4
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Dedeman Zonguldak'a Jolly Tur ile gidecekseniz iki kere düşünmeniz gerekiyor, havalandırmaya bakan modern, havasız, insanın ruhunu sıkan, duvara bakan odalarda kalmak zorunda bırakılıyorsunuz. Personelin ama siz Dedeman Zonguldak'ta kalıyorsunuz havaları da cabası. Ben içimizden birinin panik atak olduğunu o odada kalamayacağımızı defalarca söylediğimiz halde odaların onların sürekli müşterilerine ait olduğunu bize asla veremeyeceğini söyledi. Bu arada hastamızın panik atak geçirebileceğini söylediğimizde aynı tavırla birkaç defa tekrarlayarak doktor çağırabileceğini söyledi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
6
0 (850) 600 63 41
Bab-ı Zer Hotel
Bab-ı Zer Hotel
Yesil Mah. Kapuz Cad. NO:45, 67000
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Gençlik yıllarımda yaz tatilini geçirdiğim Orta Kapuz Mevkisi'ne yapılmış olan otelin odaları ve yukarıdan deniz manzarası çok güzel. Personel samimi. Mutfak hizmeti zayıf ama pahalı. Butik otel yerleşimi olarak harika. Çok beğendik. Otel yanından sahile merdiven ile inebiliyorsunuz. Tren yolunu geçerken dikkatli olmak gerek. Sahil rezalet. Yukardaki evlerin pis su gider boruları sahile akıtılıyor. Her taraf çöplük. Pislik. İnsanlar burada denize giriyor. Çok yazık. Böylesine güzel bir tesisin çevresi için otel sahiplerinin daha duyarlı olması ve hizmete katkı sağlaması lazım diye düşünüyoruz ya da belediye çalışmıyor veya ceza kesmiyor anlaşılan!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
6
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

12-13 Haziran 2013 tarihlerinde kaldım. Otelden memnunum ancak yeterli açıklama yapılmadı. Spor salonu, internet var gibi bir ayrıntılı açıklama yapılmadı. Daha net bir tanıtım yapılabilirdi. Kahvaltı yeterli değil, eksikleri var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Genel olarak Zonguldak esnafı mantığıyla çalışan, ödemeyi yapana kadar ağam paşam, sonra paranla rezil olmak derim ben buna...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

20-23 Nisan 2013 tarihleri arasında otelinizde konakladık. Oteliniz temizliği, yemeklerinizin kalitesi ve personelinizin davranışları yönünden, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunduğunuzu gözlemledik. İki gece boyunca göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 63 41
Bab-ı Zer Hotel
Bab-ı Zer Hotel
Yesil Mah. Kapuz Cad. NO:45, 67000
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Otele girdiğimiz andan itibaren bir ilgi, bir alaka. Personel sanki ailemizden biri gibi davranıyor. İnsanın ayrılası gelmiyor. Zonguldak'ta böyle bir yer olacağı aklımın ucundan dahi geçmezdi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
2
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Dedeman Zonguldak'ta düğün yaptık ama ben çok üzüldüm ve yoruldum. İş takibi ve koordinasyon olmadığı gibi çalışan elemanlardan memnun kalmadım. Beş yıldızlı otel böyle olmamalı, bir sürü şikayet aldım çok üzüldüm. Düğüne gelenlerden de şikayet duyunca üzüntüm arttı. Yetkililere duyurulur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 63 41
Bab-ı Zer Hotel
Bab-ı Zer Hotel
Yesil Mah. Kapuz Cad. NO:45, 67000
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Denize sıfır, eşsiz manzara, muhteşem yemekler ve artık mangal masası keyfi de eklemişler konseptlerine. Her oda ayrı bir dekorasyon harikası. İnsan her birinde birer gece kalmak istiyor. Bahçelerindeki ağaçta konaklayan bülbülleri bile var. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 602 40 60
Dedeman Zonguldak
Dedeman Zonguldak
Incivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No 128
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Oldukça güzel bir tesis. Batı Karadeniz'in en iyisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
34
10
0 (850) 600 57 64
Emirgan Hotel
Emirgan Hotel
Yayla Mah. Kapuz Cad. No: 39
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Sayın Aynur Hanım, 25 Kasım 2011 kına, 26 Kasım düğün yemeğimizde gösterdiğiniz hizmetiniz, alakanıza ailemiz ve konuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Dural Ailesi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

memnuniyetiniz için sonsuz teşekkürler çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz hep mutlu olsunlar

29 Kasım 2011, Salı 09:49
34
6
0 (850) 600 63 41
Bab-ı Zer Hotel
Bab-ı Zer Hotel
Yesil Mah. Kapuz Cad. NO:45, 67000
Zonguldak Merkez / Zonguldak
Türkiye

-

Kahvaltı konusunda eksik olmasına rağmen eşimle birlikte geçirdiğim en güzel tatillerden biriydi. Konumu itibariyle çok güzel bir otel, odaların şıklığı ve ferahlığı insanın içini rahatlatıyor, güne dalga sesiyle uyanmak çok güzel bir duygu, otel çalışanları gayet ilgili idi. Tekrar görüşmek ümidiyle teşekkürler Bab-ı Zer Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)