Zahi Apart Hotel

 • Apart Otel

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun ortalama oda fiyatı.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Zahi Apart Hotel

  Zahi Apart Hotel; Trabzon ilimizin Yorma ilçesinde konumlanmış olan bir işletmedir. Yaz ya da kış sezonu fark etmeksizin konaklayabileceğiniz bu işletme otel veya pansiyondan ziyade size bir ev ortamı sunmaktadır. Minimum 3 günlük kiralayabileceğiniz dairelerle hizmet verilir ve tüm daireler tesis bünyesinde olduğu için tüm konuklar eşit haklara sahiptir. Bu sayede hiç kimse birbirinin hareketlerine veya eğlencesine karışamamaktadır. Yalnızca belirli bir saatten sonra oldukça yüksek ses ve gürültü var ise o zaman ancak mülk sahipleri diğer konaklayanların huzuru için uyarı yapabilmektedir.

  Zahi Apart Hotel'de 4 adet 1+1 apart daire, 1 adet 2+1 apart daire ve 1 adette stüdyo tipi daire olmak üzere toplam 6 adet apart daire ile hizmet verilir. Her bir dairenin boyutları farklı olduğu için içerisindeki yatak sayıları da dairelere göre farklılık göstermektedir. Doğa ile iç içe olacağınız bu işletmede odalarınız her türlü ihtiyacınıza yönelik donatılmıştır. Mülk sahipleri de bu apartta ikamet ettikleri için günün her saatinde ihtiyaçlarınızla ilgilenilmekte ve sorunlarınız çözülmektedirler.

  Her müşteri giriş ve çıkışından sonra daire temizlikleri yapılmaktadır ki bir sonraki müşteriye tertemiz bir şekilde teslim edilebilsin. Bu sebeple konukların Zahi Apart Hotel'den çıkış saati 12:00'dır. Yeni giriş yapacak müşteriler ise 14:00'da odalara giriş yapabilmektedir. Bu 2 saatlik süre içerisinde odanın temizlikleri halledilmektedir. Eğer yolculuğa çıkış saatinden sonra başlayacaksanız Zahi Apart Hotel sizlerin bavullarını emanet bölümüne alıp güvende tutmaktadır.
  Yazının devamı  

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı Belirtilmemiş
  • Kredi KartıKredi Kartı Sorunuz
  • OtoparkOtopark Yok
  • İnternetİnternet Yok
  Oda Özellikleri
  • Banyo
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Tuvalet
  İlk görüşü siz yazın

  Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

  İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

  Görüşünüzü Paylaşın
  Benzer Oteller
  Bölgede Son Yorumlananlar