Yenibosna Otelleri

İstanbul’un hem iş hem de yerleşim merkezi olan Yenibosna, gerek ulaşım kolaylığı, gerek havaalanına yakınlığı ile konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yenibosna Otelleri

Toplam 14 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Havalimanına yakın"

"Kaliteli hizmet"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 59 15

"Merkezi yer"

"Müşteri karşılama mükemmel"

9.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 41 15
İstanbul Gönen Hotel
İstanbul Gönen Hotel

Etstur

En uygun oda fiyatı

179 TL

En Uygun Fiyata Git

"Çok temiz bir yer"

"Lezzetli yemekler"

9.3

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 38 63

Yenibosna Otelleri ve Yenibosna Otel Fiyatları

İstanbul'un hem iş hem de yerleşim merkezi olan Yenibosna, gerek ulaşım kolaylığı, gerek havaalanına yakınlığı ile konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor.

İstanbul'un Bahçelievler ilçesine bağlı olan Yenibosna, her ne kadar plansız bir yerleşime sahip olsa da, konaklama açısından bir hayli yoğun ilgi görüyor.

Yenibosna'nın doğu kısmı yerleşimin olduğu, batı kısmı ise daha çok iş merkezlerinin yer aldığı bir bölge. Bu nedenle özellikle iş amaçlı konaklamaların yegane adreslerinden biri Yenibosna. Bununla birlikte birbiri ardına açılan outlet tarzı AVM'ler, Yenibosna'ya son zamanlarda bir hayli canlılık kazandırdı.

Yenibosna otelleri, özellikle bulundukları konum dolayısıyla hem iş, hem de turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelen misafirleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Yenibosna'nın Atatürk Havalimanı'na olan yakınlığı, misafirler için gerçekten de büyük bir avantaj. Bunun yanı sıra metro ve metrobüs istasyonlarının yürüme mesafesinde oluşu, İstanbul'un Sultanahmet ve Taksim gibi semtlerine de kolay ulaşım sağlıyor. Bu nedenle de 3 ve 4 yıldızlı otellerden kent otellerine ve apart otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Yenibosna otelleri arasında.

Yenibosna otelleri misafirlerine sundukları açık büfe kahvaltı olanağı ve havaalanı transfer servisiyle de misafirlerinin rahat ve konforlu bir konaklama geçirmelerini sağlıyor.

Eğer siz de herhangi bir amaçla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Yenibosna'yı tercih edebilir ve Yenibosna otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un hem yerleşim, hem de iş merkezi olan Yenibosna'da konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor. Yenibosna otel fiyatları da bu otelleri çeşitlendiren en önemli unsurlardan biri.

Yenibosna, İstanbul'un Bahçelievler semtinde bulunuyor. 1990 öncesine kadar sessiz ve sakin bir semt olan Yenibosna, bu tarihten sonra yoğun ilgi görmeye başlamış. Ancak bu durum Yenibosna'nın plansız bir şekilde büyümesine yol açmış.

Doğu ve batı olarak iki kısımdan oluşan Yenibosna'nın doğusu yerleşim bölgesi, batısı ise iş merkezi. Gün geçtikçe gelişen Yenibosna, birbiri ardına açılan outlet tarzı AVM'leriyle oldukça canlı bir bölge haline geldi.

İstanbul'un hem iş hem de yerleşim merkezi olan Yenibosna, konaklama açısından da fazlasıyla tercih ediliyor. Gerek ulaşım kolaylığı, gerek Atatürk Havalimanı'na yakınlığı ile Yenibosna otelleri, İstanbul konaklamalarının yegane adreslerinden biri. Yenibosna ve çevresinde bulunan otellerin fiyatları ise çeşitli etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Yenibosna otel fiyatları, otelin bulunduğu konum, misafirlerine sunduğu hizmet ve sağladığı hizmetin kalitesine göre değişiyor. Ancak Yenibosna'nın daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih edildiğini düşünürsek, verilen hizmetin kalitesi de yüksek oluyor. Bu da Yenibosna otel fiyatlarının, İstanbul'un diğer bölgelerine oranla bir tık daha yüksek olmasına neden oluyor. Tüm bunlara rağmen Yenibosna'da her gelir düzeyine hitap edebilecek bir otel bulabilmek mümkün.

Eğer yüksek hizmet kalitesiyle konaklama yapmak istiyorsanız, 4 ve 5 yıldızlı otelleri tercih edebilirsiniz. Ancak şunu belirtelim ki bu tip otellerin fiyatları da biraz yükseklerde seyrediyor. Yenibosna'da ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız, küçük kent otellerinin daha ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Genel olarak 2017 Yenibosna otel fiyatları 50 TL ile 220 TL arasında değişiyor.

Siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Yenibosna'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun bir Yenibosna otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Yenibosna otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın