Yalıköy Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Yalıköy Otel Fiyatları

Çatalca'nın sakin ve huzur dolu şirin mi şirin köyü Yalıköy. Tatil ve dinlence içinse Yalıköy otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Yalıköy, mega kent İstanbul'un Çatalca ilçesine bağlı şirin bir köydür. Marmara'ya kıyısı da bulunan Yalıköy, İstanbulluların kısa kaçamak tatillerinde tercih ettiği bir yerdir. Şehre yakın olup bir o kadar da şehrin karmaşasından gürültüsünden ve hengamesinden uzakta.

Yalıköy'e gerek tatil gerekse de dinlence ve şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen Yalıköy otelleri içerisinden zevkinize ve bütçenize en uygun tesisi seçerek konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yalıköy otelleri ve Yalıköy otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları ve özellikleri ile ayrıntılı olarak listelenmektedir. bu listeden tüm Yalıköy otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Hatta bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Yalıköy oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yapabilirsiniz.

Yalıköy otelleri özellikle yaz ve bahar ayrlarında, bayram tatillerinde sıkça tercih edilmektedir. Bu sebeple sizler de bu dönemler de ve hafta sonu kaçamaklarınızda Yalıköy otelleri listesinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Yalıköy otelleri için erken rezervasyon yaptırarak dilediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebileceğiniz gibi Yalıköy otel fiyatlarından da indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

En İyi 1 Yalıköy Oteli

Podimass Hotel Yalıköy

Otel - Çatalca - 11 Misafir Yorumu

İstanbul'a yakın bir otel arıyorsanız, Çatalca - Yalıköy mevkiindeki Podimass Hotel tam size göre. Podimass Hotel'de hem denizin, hem de ormanlık alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tesisimizin güzel yanlarından biri de, Podimass Hotel olarak dileyen misafirlerimize çadır, karavan veya bungalov evlerimizde konaklama hizmeti vermekteyiz.

Otelimizin alt katında
... İstanbul'a yakın bir otel arıyorsanız, Çatalca - Yalıköy mevkiindeki Podimass Hotel tam size göre. Podimass Hotel'de hem denizin, hem de ormanlık alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tesisimizin güzel yanlarından biri de, Podimass Hotel olarak dileyen misafirlerimize çadır, karavan veya bungalov evlerimizde konaklama hizmeti vermekteyiz.

Otelimizin alt katında PodiMass Restaurantımız'da dünya mutfağından farklı lezzetleri, siz değerli misafirlerimize denizin kum ile birleşiminde veya şömineli deniz manzarası eşliğinde tattırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Turizm belgeli tesisimiz 60 kişilik kapasiteye sahip olup, ayrıca 25 kişilik kır bahçesi kapasitesi vardır.

Türkiye'nin yöresel tencere yemeklerini tadabileceğiniz gibi, zengin mutfağıyla da grup ve toplu yemeklerinizde her zaman hizmetinizdedir

Daha Fazla Bilgi»

Yalıköy Otel Yorumları

10

Podimass Hotel

Podimass Hotel - 12 Haziran 2014, Perşembe 15:36

Konumunu çok beğendim

Lokasyon olarak otelin konumunu çok beğendim. İş için gelmiştim, iki gün konakladım. Çok memnun kaldım.