Yalıköy Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Yalıköy Hakkında

Yalıköy Gezilecek Yerler

Yalıköy Otel Fiyatları

Yalıköy'e gerek tatil gerekse de dinlence ve şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen Yalıköy otelleri içerisinden zevkinize ve bütçenize en uygun tesisi seçerek konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Podimass Hotel Çatalca

Yalıköy - Otel - 14 Misafir Yorumu

İstanbul'a yakın bir otel arıyorsanız, Çatalca - Yalıköy mevkiindeki Podimass Hotel tam size göre. Podimass Hotel'de hem denizin, hem de ormanlık alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tesisimizin güzel yanlarından biri de, Podimass Hotel olarak dileyen misafirlerimize çadır, karavan veya bungalov evlerimizde konaklama hizmeti vermekteyiz. Otelimizin alt katında PodiMass Restaurantımız'da dünya mutfağından farklı lezzetleri, siz değerli misafirlerimize denizin kum ile birleşiminde veya şömineli deniz manzarası eşliğinde tattırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Turizm belgeli tesisimiz 60 kişilik kapasiteye sahip olup, ayrıca 25 kişilik kır bahçesi kapasitesi vardır. Türkiye'nin yöresel tencere yemeklerini tadabileceğiniz gibi, zengin mutfağıyla da grup ve toplu yemeklerinizde her...

Yalıköy otelleri ve Yalıköy otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları ve özellikleri ile ayrıntılı olarak listelenmektedir. bu listeden tüm Yalıköy otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Hatta bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Yalıköy oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yapabilirsiniz.

Yalıköy otelleri özellikle yaz ve bahar ayrlarında, bayram tatillerinde sıkça tercih edilmektedir. Bu sebeple sizler de bu dönemler de ve hafta sonu kaçamaklarınızda Yalıköy otelleri listesinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Yalıköy otelleri için erken rezervasyon yaptırarak dilediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebileceğiniz gibi Yalıköy otel fiyatlarından da indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Yalıköy Otelleri - Otel Fiyatları İçin Sıkça Sorulan Sorular

Yalıköy Otelleri - Otel Fiyatları için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Yalıköy Otelleri - Otel Fiyatları için en ucuz fiyat 125 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Yalıköy için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Yalıköy için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Yalıköy yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Yalıköy ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Yalıköy hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Yalıköy hava durumu için hemen tıklayın.

Yalıköy Otel Yorumları

1

Podimass Hotel

CAN BAHAR - 4 Ekim 2019, Cuma 19:51

Memnuniyet sıfır

Deprem dolayısı ile arkadaşlar ile birlikte şehir dışında bir yer tercih ettik. Bizim de tercih ettiğimiz yer Podimass oldu. İlk göze çarpan geçen yazdan personel farklılığı var. Sunulan kahvaltı bile demeye şahit isteyen, 4-5 kişinin hazırladığı ama hijyenden uzak servis çalışan mı müşteri mi belli olmayan kişilerce yapılıyor. Hotelin tüm personeli gece yarısı içki sohbetin dem vurduğu personellerinin gırgır şamataları bizi dinlenmek yerine strese sokan günümüzü zehir eden sohbetleri… Akşam yemeği desen o bile olmaması. Taleplerimize sezon sonu açıklaması kalmadı şeklinde açıklama ve bir de üstüne visa kartın bozuk denilip saçma açıklama ile nakit ödeme alımı. Hijyen sıfır. Sabun ve tuvalet kağıtları odada yok. Kirli çarşaf veriyorlar... Memnuniyet sıfır sıfır. Üzgünüm. Çalışanlardan tutun da ilgi alakaya kadar sıfır. Gitmeyin.