Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Giresun Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kümbet Yaylası Yakınındaki Oteller

Giresun için {{ (filteredHotels).length}} / 47 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kümbet Yaylası Yakınındaki Oteller

Karadeniz’in muhteşem havasında ve eşsiz doğal güzelliklerinin arasında tatil yapmayı planlıyorsanız, Giresun’un Kümbet Yaylası yakınındaki otellerin birinde konaklayabilirsiniz. Giresun’un en bilinen yerleri arasındaki Kümbet Yaylası’na iki şekilde ulaşabilirsiniz. Giresun-Dereli yolundan Güdül-Yüceköy istikametini takip ederek gidebilirsiniz ya da Şebinkarahisar yolundan İkisu-Uzundere yolu üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kümbet Yaylası’nı doyasıya gezerken, bu büyülü manzara eşliğinde mangal keyfi de yapabilirsiniz. Gür ormanlar ve çiçeklerin hakim olduğu bölge tam bir oksijen deposudur. Üstelik yaylada her şene şenlikler de yapılır. Çevre yaylalarda yaşayan halk da şenliklere dahil olup eğlenceli vakitler geçirirler.

Kümbet Yaylası yakınındaki otellerin birinde konaklamak size unutamayacağınız zamanlar yaşatacak. Bu arada Giresun’da bulunan Kulakkaya Yaylası, Bektaş Yaylası ve Giresun Adası da gezip görmeniz gereken yerler arasında. Bol huzurlu ve bol eğlenceli Giresun tatili sizleri bekliyor.Giresun'un en popüler yerleri arasındadır Kümbet Yaylası. İl merkezine 60 kilometre uzaklıktadır ve önemli turizm alanlarından biridir.

İki şekilde ulaşabilirsiniz Kümbet Yaylası'na. Giresun-Dereli'den sonra Güdül- Yüceköy üzerinden 60 kilometre sonra gidebilir ya da Şebinkarahisar yolundan gidip İkisu-Uzundere üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada gün içerisinde mangal keyfi yapabilirsiniz. Gür ormanlarla ve çiçeklerle bezenmiş olan Kümbet Yaylası aynı zamanda şenliklerde yapılmaktadır. Çevre yaylalardan gelen halk ve obalarda bulunan aileler gelir şenliklere. Kümbet Yaylası şenlikleri her sene Temmuz ayının ilk hafta sonunda yapılır. Giresun'daki gezinize Kümbet Yaylası'nı dahil ederek bol oksijenli bir ortamda yeni yerler keşfedebilirsiniz. Giresun gezinize Giresun Adası\'nı, Kulakkaya Yaylası\'nı, Bektaş Yaylası\'nı, Hacı Hüseyin Camisi'ni ve Seyyid Vakkas Türbesi'ni de ekleyebilirsiniz.

Kümbet Yaylası Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kümbet Yaylası Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kümbet Yaylası Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kümbet Yaylası Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şebinkarahisar, Tirebolu, Keşap, Görele, Giresun Merkez, Dereli, Bulancak semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.