Urganlı Kaplıcaları

+ 3 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Urganlı Kaplıcaları Hakkında

Manisa’nın termal bölgeleri arasındaki Urganlı Kaplıcaları, çevresindeki termal otellerle ve sunduğu doğal güzelliklerle huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor. Manisa Urganlı, yıl içerisinde birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bölgenin tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri termal sulara sahip olmasıdır. Urganlı Kaplıcaları, Turgutlu’ya 17 kilometre uzaklıkta olup, il merkezine 54 kilometre uzaklıktadır. Bikarbonatlı, sodyumlu ve karbondioksitli suya sahip olan kaplıcaları; kırık-çıkık, romatizma, kireçlenme, siyatik, egzama, hemoroid ve bağırsak hastalıkları tedavi edilmektedir. İzmir-Ankara karayolu üzerinden Urganlı yoluna devam ettiğinizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı kaplıcaya 70 kilometre uzaklıktadır. Yolculuğunuz sırasında havalimanını ulaşım için tercih edebilirsiniz. Urganı Kaplıcaları’nın yanı sıra şehirde Kurşunlu Kaplıcaları da bulunmaktadır. Güzel ve sağlıklı bir tatil için Urganlı Kaplıcaları tercih edebileceğiniz yerler arasında. Manisa için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Manisa otelleri adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Urganlı Kaplıcaları
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
03.01.2021
Misafir
sıfır sorun
Yorumlara bakınca biraz tedirgin oldum.RESEPSİYON aradım durumu anlattım onlarda mutlaka denememi istediler ve OTEL HERŞEYDAHİL tavsiye ettiler,sıfır sorun... Çünkü öbür odalar vasat ve dolayısıyla çok uygun fiyatla veriyorlar.. Tavsiyem otel herşeydahil RESTORAN ÇOK İYİ ÇOK BOL TAVSİYE EDERİM
0/5 Çok Kötü
13.09.2017
Adalet yel
Her şey arızalı
Kötü bir yer. Hiç tavsiye etmiyorum. Pislik içinde, her şey arızalı, fiyatlar da cep yakıyor...
5/5 Mükemmel
28.02.2016
Misafir
Sakinlik ve çok temiz
Muhteşem. Doğayla baş başa, sakinlik ve çok temiz. Teşekkürler. (Fiyatlarını özellikle yazmadım. Zam yapmasınlar diye. :) :))

Konum

Haritada gör