Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Pamucak Otelleri

Pamucak için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Pamucak Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kızıl çam ormanları, mavi bayraklı denizi, kamp alanları ve konaklama imkanları ile Pamucak İzmir'de en çok tercih edilen tatil beldelerindendir.

Selçuk'a 9 kilometre, havaalanı'na 75 kilometre mesafede yer alan Pamucak İzmir'e bağlı sahil beldelerinden biridir.

Artemis Tapınağı, Efes Antik Kenti, Şirince gibi yerlere birkaç kilometre uzaklıkta yer alması Pamucak'ı tatilciler tarafından uğrak noktası haline getirmiştir. Aynı zamanda önemli bir kamp merkezi olmasıyla da Kuşadası Pamucak yerli-yabancı birçok turist tarafından ziyaret edilir.

Mavi bayraklı denizi, tertemiz plajları, denize yakın kamp alanları, kızıl çam ormanları, tertemiz ve bol oksijenli havasıyla Pamucak yaz tatilleriniz için ideal bölgelerden biridir.

Kuşadası Pamucak'ta konaklama imkanları da tatilcilerin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydedir. Genellikle sahil şeridinde sıralanmış olan Pamucak otelleri denize ve belde merkezine yürüme mesafesinde yer alır.

Kuşadası Pamucak otelleri 4 ve 5 yıldızlı tesislerdir. Her şey dahil sistemle misafirlerine hizmet veren Pamucak otelleri geniş olanakları ve kaliteli hizmetleri ile tatilcilere keyifli bir tatil sunar.

Özellikle çocuklu ailelerin rahatlıkla tercih edebilecekleri Pamucak otelleri yaz sezonunda oldukça doludur. Bu nedenle erken rezervasyon yer bulmada sıkıntı yaşamamanız için önerdiklerimizden.

Altın sarısı kumsalları, yeşilin her tonunu barındıran ormanları ve tertemiz denizi ile Kuşadası Pamucak tatilcileri bekliyor...

İzmir'in küçük ama bir o kadar şirin ve dinlendirici atmosferiyle herkesi kendine hayran bırakan Pamucak, bir tatilden sadece huzur ve dinginlik isteyenlerin tercih ettiği tatil beldelerinden biridir.

Selçuk ilçesine bağlı küçük bir yerleşim alanı olan Selçuk Pamucak, uzun yıllardır yaz turizminin en hareketli noktaları arasındadır. İlçe merkezine yaklaşık 9 kilometre mesafede bulunur.

Aynı zamanda Efes Antik Kenti'ne Artemis Tapınağı'na ve Şirince Köyü'ne gibi yerlere yakın konumuyla da tatilciler tarafından tercih edilir.

Pamucak'ta 4-5 yıldızlı oteller, butik tarzında küçük oteller ve pansiyonlar yer almaktadır. Buna rağmen otel sayısı çok fazla değildir. Yine de yıl içerisinde bölgeyi ziyaret eden tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadardır Pamucak otelleri.

Pamucak otelleri genellikle sahil kıyısında bulunur. Çok fazla tercih edilmesinden dolayı özellikle yaz sezonunda doluluk oranına ulaşır.

Pamucak otellerinin birinde konaklama yapmayı düşünüyorsanız, Pamucak otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Pamucak otel fiyatları yaz sezonlarında 120 TL'den başlayıp, 250 TL'ye kadar çıkmaktadır. Kış sezonuyla birlikte Pamucak otel fiyatları 70-120 TL arasında seyir göstermektedir. Bu fiyatlar oda başına istenen miktar olup, fiyata oda kahvaltı konsepti genellikle dahil edilir. Her şey dahil hizmetlerde ise fiyatlar bir tık daha yukarı çıkar.

Pamucak otel fiyatları, tesislerin belli dönemlerde yaptığı kampanyalarla daha ekonomik bir tatil imkanı sunar. Fakat çok fazla ilgi görmesinden dolayı erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Pamucak Hakkında

Doğal güzellikleri, mavi bayrağa sahip kirlenmemiş denize ve altın sarısı kuma sahip, yeşilin her tonunu görebileceğiniz ormanı ile İzmir'in incisidir Pamucak...

M.Ö. 6000 yılana kadar uzanan tarihinde bölgeyi ilk yerleşim yeri olarak Hititlerin kullandığı bilinmektedir. 1050 yılında Androkslar tarafından Efes ve çevresi ele geçirilmiştir. M.Ö. 7. yüzyılda Kimmerlerin istilasına uğrayan bölgede Artemis Tapınağında büyük hasar oluştu. Lidyalıların eline geçen bölge, M.Ö. 386'da Pers egemenliğine girmiştir.

M.Ö. 300 yıllarında Büyük İskender ile Makedonya hakimiyetine giren bölge, 1304 yılında Aydınoğullarının eline geçmiş ve 1426 yılında Osmanlı Devleti topraklarına katılmıştır. 1954 yılında İzmir'in ilçesi durumuna gelen Selçuk'la birlikte, Pamucak'ta İzmir'e bağlı bir belde konumuna gelmiştir.

Üç adet mavi bayrağa sahip olan Pamucak'ın kumlu plajında dilediğiniz gibi güneşlenebilir, kristal gibi parlayan temiz denizinde yüzebilir, tüm su sporlarını yapabilirsiniz. Kamp yapabileceğiniz alanlar olduğu gibi, Aquapark ve içerisinde içme suyu ve büfelerin bulunduğu piknik yapabileceğiniz alanlarda mevcuttur.

Kuşadası yolunda kırmızı çam ağaçları ile kaplı orman dinlenme alanında sessiz ve sakin bir yürüyüş yapabilirsiniz. Eğlencenin yaşandığı bu beldede, muhteşem gün batımı manzarasını da tüm güzelliği ile seyredebilirsiniz.

Antik Efes kenti, Meryem Ana evi, Efes müzesi, Artemis tapınağı, Aziz John kilisesi, Selçuk kalesi, 7 uyuyanlar mağarası, İsa Bey camii, Belevi anıt mezarı, Keçi kalesi, Şirince köyü, Antik su kemerleri, Çamlık tren müzesini, Kuş cenneti, Saadet hatun hamamı, Barutçu ve Gebekirse gölleri de görmeniz gereken yerler arasındadır.

Havaalanına 75 km, Selçuk ilçesine 9 km mesafede bulunan Pamucak'a il ve ilçeden kalkan vasıtalar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Pamucak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

-

Mini disco da çocuklara hitap etmiyordu

ETS'nin bize neye dayanarak önerdiğini anlamadığımız bu otel, hiçbir beklentimizi karşılamıyordu. Tam bir hayal kırıklığıydı. Her yer çok kirli ve bakımsızdı. Buna bağlı olarak sineksiz yer yoktu. Personel ve ETS yetkilisi ilgisizdi. Hiçbir talebimize dönüş alamadık. Odadaki yatak gıcırdadığından değiştirilmesi için 3 kez aradım. En sonunda gece biri geldi ve o saatte değiştirmenin mümkün olmadığını söyleyip gitti. Bir daha da arayıp soran olmadı. Her şey dahil otelde sıkma portakal suyu 10 TL. Mini club ile ilgili hiçbir şeyden faydalanamadığımız gibi, mini disco da çocuklara hitap etmiyordu. Günümüz şarkıcılarının anlamsız şarkıları mini discoda çalınıyordu. Deniz dalgalı ve bulanıktı. Kıyıda çer çöp, ot yüzüyordu. Hiç memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

-

Tek kelimeyle mükemmel

Selçuk'taki en iyi otellerden biri. Otel mükemmel, aquapark için söylenebilecek bir şey yok. Tek kelimeyle mükemmel. Bence Türkiye'nin en iyi aquaparkli otellerinden biri. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

-

Herkese tavsiyemdir

Ben bütün sezonu sırf SPA'da geçirsem de olur. Kendini prenses gibi hissetmek isteyen herkese tavsiyemdir. Bir de çocuk istemeyenler için 18 yaş üstü havuz var. Müzik de yok. Al birayı, uzan, kitap oku.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

-

Güvenliksiz otel

Geçen sene bu otelde10 gün kaldık. Kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü paramız çalınmıştı. Yetkililer ilgisiz. Koca otelde güvenlik kameraları yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)