Torium AVM

+ 5 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
4 değerlendirme
Torium AVM
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
03.03.2017
Filiz Ekren
Çok fazla kalorifer böceği var
Torium AVM Yönetiminin dikkatine... Torium AVM’deki böceklerden şikayetçiyim. Özellikle yemek salonunda ve çiçekli alanda çok fazla kalorifer böceği var... Yemek için gidiyoruz, midemiz bulanıyor ve çok rahatsız oluyoruz. İki kere temizlik görevlilerine söyledim. İlgilendiler fakat baş edemiyorlar demek ki yemek bölümünde her yerde geziniyorum. Lütfen bir çözüm bulunsun en kısa zamanda, ilgilenilmezse basına bildireceğim. Saygılarımla…
1/5 Kötü
10.06.2015
Misafir
Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış
Torium AVM servisleri neden Mimaroba-Sinanoba güzergahından kaldırıldığını anlamış değilim. Zaten birçok kişiden de şikayetleri duyuyoruz. Müşteri kaybına yol açacak bu durumu şimdiden söylüyorum. Şikayetçiyiz! Müşteri memnuniyetini hiç önemsemiyorsunuz!
1/5 Kötü
25.02.2015
Misafir
Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış
Torium AVM ücretsiz müşteri servisi Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış. Bundan son derece şikayetçiyim ve benimle aynı düşüncede olan bir çok kişi var. Müşteri hizmetlerini aradığımda km fazla olduğundan kaldırıldığını söylediler ancak bu servis ful dolu giden bir servis, yani boşuna gelen bir araç değil. Tabi ki o kadar da giden kişiler alışveriş yapıyorlar. İnanın oraya otobüs ile gitmek son derece zor. Bu nedenle tekrar servis konulmasını önemle rica ediyorum. Aksi taktirde çok fazla müşteri kaybına neden olacaktır.
1/5 Kötü
24.01.2015
B.ÖZLEM ÖZDEMİR
Kurallar ihlal ediliyor
23.01.2015 saat 13.00 civarında Mimaroba servisini, okuldan karnelerini alıp eğlenme amaçlı 10 kadar çocuk hepsi bana emanet servise bindik. Birkaç arkadaşımızı da çocuklarıyla yoldan alacaktık, tabi ki de çocuklar oturdu, bir çocuğumuzun annesi bebeğiyle binecekti. Biraz aşağıdan ve 4 çocuğuyla bir arkadaşımız daha önce de servisi kullandığımızdan ayakta yolcu alınmayacağını bilmiyorduk; şoföre rica ettik. Çocukları yan yana oturtur yer ayarlarız diye. Doldu demesine rağmen Sinanoba’dan bir bayanı kendi torpilince aldı ve arkada yerde oturmasını yasak olmasına rağmen sesi çıkmadı, karşı cevap verince de sizi almamam lazımdı dedi. Arkadan öyle bir hakkin yok deyince de indiririm hepinizi deyince ortalığı ve beni gerginleştirdi. Senin bizi bu karne gününde indirmek gibi bir lüksün yok deyince tartışma büyüdü. Torpil yaptığı o bayan, ben ve o kadının ahbapları tartışmaya başladık. Koltuğumun yanına gelip, arabayı durdurup, tehditkar hareketler yaptı. Madem yasak, o kadın ve bir başka çocuk neden ayakta dedim. Kendini temize çıkartmak için konuştu da konuştu. Şimdi sorarım size, madem kurallar ihlal ediliyor, servis şoförünüz benim Torium AVM’de 20 kişiden nerden baksanız en az 50 TL’yi hesaba vurursak, 1000 TL’yi nasıl yiyecek, helal etmiyorum asla, günümüzü mahvetti. Ve şikayetçiyim, ne kadar dikkate alırsınız bilinmez!