Esenyurt bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerler.

Esenyurt Gezilecek Yerler

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri; Esenyurt…Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Esenyurt Gezilecek Yerler

Toplam 6 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Esenyurt Tarihi Mekanlar

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri; Esenyurt…
İstanbul'un en büyük ve en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt, oldukça kozmopolit bir yapıya sahip. Her kesimden insanın yaşamını sürdürdüğü devasa bir bölge olan Esenyurt, merkezi konumuyla da pek çok insanın uğrak noktalarından biri. Özellikle AVM'leri ile ünlü olan Esenyurt, alışveriş tutkunları için de tam bir cennet. İstanbul Esenyurt'a geldiğinizde gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ise şu şekilde;

Recep Tayyip Erdoğan Parkı: Esenyurt'ta görülmesi gereken ilk yerlerden biri hiç şüphesiz Recep Tayyip Erdoğan Parkı. Parkın içerisinde pek çok spor ve sosyal aktivite alanları ve restoran yer alıyor. Bununla birlikte, içerisinde Türk hamamı, Fin hamamı, sauna ve yüzme havuzunun bulunduğu bir sağlık binasına da ev sahipliği yapıyor Recep Tayyip Erdoğan Parkı. Şehrin ortasında huzura doyabileceğiniz bir yer olan Recep Tayyip Erdoğan Parkı'nı, Esenyurt'a yolunuz düştüğünde görmenizi tavsiye ediyoruz.

Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi: Esenyurt bulvarında, modern mimarisiyle dikkat çeken Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi, iki adet büyük ve son teknoloji ürünü sinema salonuna ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra, 850 kişilik çok amaçlı salon, sergi ve galeri salonu, kafeterya ve yüzlerce kitabın bulunduğu bir kütüphane de yer alıyor Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi'nin içerisinde.

Pelit Çikolata Müzesi: Esenyurt'ta gezebileceğiniz en ilgi çekici noktalardan biri Pelit Çikolata Müzesi. Sayısız çikolatanın bir araya geldiği müzede, gördüklerinize inanamayacaksınız. Özellikle çikolata severlerin mutlaka görmesi gereken bir yer olan Pelit Çikolata Müzesi, her gün ziyarete açık.

AVM'ler: Esenyurt adeta bir AVM cenneti. Birçok AVM'ye ev sahipliği yapan Esenyurt, bu anlamda alışveriş tutkunlarını bir hayli cezbediyor diyebiliriz. Canınız sıkılıp da alışveriş yapmak istediğinizde Esenyurt'ta yer alan AVM'lere gidebilirsiniz.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Çalışma bekliyoruz
2

-

Sayın avm yöneticilerimiz avm'mizde uzun suredir iş durum baya düşük. Siz değerli büyüklerimizden bununla ilgili çalışmalar bekliyoruz.

6
Servisler hep fişle mi çalışıyor?
10

-

Sizin AVM'de servisler hep fişle mi çalışıyor? Müşteri gelip oradan bir şey olmak zorunda mı?

6
Çok fazla kalorifer böceği var
10

-

Torium AVM Yönetiminin dikkatine... Torium AVM'deki böceklerden şikayetçiyim. Özellikle yemek salonunda ve çiçekli alanda çok fazla kalorifer böceği var... Yemek için gidiyoruz, midemiz bulanıyor ve çok rahatsız oluyoruz. İki kere temizlik görevlilerine söyledim. İlgilendiler fakat baş edemiyorlar demek ki yemek bölümünde her yerde geziniyorum. Lütfen bir çözüm bulunsun en kısa zamanda, ilgilenilmezse basına bildire.. Devamını Göster

6
Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış
2

-

Torium AVM servisleri neden Mimaroba-Sinanoba güzergahından kaldırıldığını anlamış değilim. Zaten birçok kişiden de şikayetleri duyuyoruz. Müşteri kaybına yol açacak bu durumu şimdiden söylüyorum. Şikayetçiyiz! Müşteri memnuniyetini hiç önemsemiyorsunuz!

6
Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış
2

-

Torium AVM ücretsiz müşteri servisi Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış. Bundan son derece şikayetçiyim ve benimle aynı düşüncede olan bir çok kişi var. Müşteri hizmetlerini aradığımda km fazla olduğundan kaldırıldığını söylediler ancak bu servis ful dolu giden bir servis, yani boşuna gelen bir araç değil. Tabi ki o kadar da giden kişiler alışveriş yapıyorlar. İnanın oraya otobüs ile gitmek son derece zor. Bu ne.. Devamını Göster

6
Kurallar ihlal ediliyor
2

-

23.01.2015 saat 13.00 civarında Mimaroba servisini, okuldan karnelerini alıp eğlenme amaçlı 10 kadar çocuk hepsi bana emanet servise bindik. Birkaç arkadaşımızı da çocuklarıyla yoldan alacaktık, tabi ki de çocuklar oturdu, bir çocuğumuzun annesi bebeğiyle binecekti. Biraz aşağıdan ve 4 çocuğuyla bir arkadaşımız daha önce de servisi kullandığımızdan ayakta yolcu alınmayacağını bilmiyorduk; şoföre rica ettik. Çocuklar.. Devamını Göster