Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Torasan Otelleri

Torasan için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Torasan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğayı, oksijeni, denizi ve rahatlığı yaşamak için tercih edebileceğiniz Torasan otelleri, sizi hayallerinizin tatili ile buluşturuyor…

Tertemiz havası, sessiz, sakin ortamı ve sımsıcak halkıyla Torasan, İzmir Urla'nın en güzel bölgelerinden biri hiç şüphesiz. Burada kalabalık şehirlerin gürültüsünden eser yok. Bu nedenle de ideal bir kaçış rotası olarak gösterebiliriz Torasan'ı. Daha çok yazlıkçıların tercih ettiği Torasan, Urla ile Gülbahçe arasında yer alan bir cennet köşesi adeta.

Özellikle yaz tatili için tercih edebileceğiniz Torasan'da birçok kamp alanı yer alıyor. Deniz ile kucaklaşacağınız ve doğanın sunduğu huzuru maksimum konfor ile yaşayacağınız Torasan otellerinde, aklınıza gelebilecek her türlü rahatlık mevcut. Torasan otelleri, apart odaları, piknik alanları, kafeteryaları, mutfakları, duşları, WC ve özel otopark alanları ile ihtiyaç duyabilecek her şeyi sunuyor misafirlerine.

Torasan otel fiyatları ise bahar ve yaz aylarında biraz artış gösterebiliyor. Daha çok otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sunulan olanaklara göre değişiyor Torasan otel fiyatları. Otelin denize olan yakınlığı da Torasan otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Torasan'da.

Siz de doğayı, oksijeni, denizi ve rahatlığı doyasıya yaşamak istiyorsanız eğer, Torasan'ı tercih edebilir ve Torasan otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Torasan otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Torasan otellerini ve 2017 Torasan otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Torasan Hakkında

Sessiz, sakin, huzur dolu, şirin bir kasaba; Torasan…

İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Torasan, tertemiz havası, sessiz ve sakin yapısı, sımsıcak insanlarıyla kalabalık şehirlerin gürültü ve kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin adeta bir kaçış noktası. Urla ile Gülbahçe arasında yer alan Torasan, daha çok yazlıkçıların mekanı olarak biliniyor.

Torasan'da sabahın ilk ışıklarına dek süren eğlenceler yok ama sonsuz bir huzur var. Ege'nin asaletine yakışır bir güzellikte olan Torasan, bu yönüyle yerli turistin son zamanlarda fazlasıyla ilgisini çekmeye başladı diyebiliriz.

Torasan'ın sahip olduğu denizin berraklığını anlatmaya ise kelimeler yetmez inanın. Henüz turizm sektöründe herhangi bir gelişme kaydedememiş ancak Torasan'a bu güzelliğini veren şey kesinlikle keşfedilmemiş olmak.

Torasan'ın yerel halkı, yaşadıkları bu güzide kasabanın yavaş yavaş gelişmeye başladığına inanıyor. Çünkü Torasan, ülkemizin diğer huzur köşelerine göre aşırı derecede sessiz bir yer. Elbette ki bunda genç nüfusun tatil için Torasan'ı pek fazla tercih etmemesinin de etkisi büyük. Daha çok emekli ve yaşı geçkin kişilerin yazlıklarının bulunduğu Torasan'da birkaç küçük tesis ve muhteşem bir deniz dışında başka bir şey yok.

Son zamanlarda kamp alanlarının açılmasıyla adını duyurmaya başlayan Torasan, şimdilik büyük şehirlerin karmaşasından yorgun düşenlerin birkaç süreliğine ruhunu tazeledikleri bir yer olarak yaşamını sürdürüyor. Gelecekte Torasan nasıl bir tatil beldesine dönüşür bilinmez ama ülkemizin böyle huzur dolu ve sakin yerlere ihtiyacı olduğu düşüncesindeyiz.

Eğer olur da bir gün yolunuz Urla'ya düşerse, Torasan'ı da mutlaka görmenizi, hatta kısa bir süreliğine de olsa Torasan'da konaklamanızı ve bu şirin beldenin havasını solumanızı tavsiye ediyoruz.

Torasan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Konal Camping
Konal Camping

-

Deniz, sessizlik, huzur, doğa

Huzur. Tesadüfi olarak bulduğum bir yer ama. Tam aradığım yermiş. Deniz, sessizlik, huzur, doğa. Umarım bozulmaz. Seneye yine gelmeyi düşünüyorum. Tabi ki bir de dezavantajı var. Odaları daha iyi olabilir. Biraz bakımsız kalmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konal Camping
Konal Camping

-

Muhteşem serpme kahvaltı

Kesinlikle gelinip tüm gün kalınması gereken bir yer. Muhteşem serpme kahvaltısı, ortamı, çayı, misafirperverliği anlatılmaz yaşanır. ;) Eee kadın eli değdiği belli vesselam!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konal Camping
Konal Camping

-

Huzur bulabileceğiniz bir yer

Kesinlikle huzur bulabileceğiniz bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)