Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Torasan Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Torasan Kamplar

Torasan için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Torasan Kamplar

Kalabalık şehirlerin karmaşasından bunalıp bir kaçış noktası arayışına girdiğinizde, tüm sakinliği ve huzuruyla kucaklıyor sizi Torasan…
Torasan, İzmir'in Urla ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Ege'nin misafirperver insanlarının yaşadığı, bol oksijenli tertemiz havası ve hayranlık uyandıran deniziyle Torasan, büyük şehirlerin gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz bir huzur noktası adeta. Tam olarak Urla ile Gülbahçe arasında yer alan Torasan, daha çok yazlıkçıların tercih ettiği bir bölge aynı zamanda.

Ege Denizi'nin kelimeleri kifayetsiz bırakan güzelliği, Torasan'da da kendini gösteriyor. Turizm açısından henüz büyük bir gelişme gösterememiş olan Torasan'da küçük tesisler bulunuyor yalnızca. Ancak keşfedilmemişliğin verdiği bir asalet var Torasan'da. Bu nedenle de her yaz Torasan'ı ziyaret eden az ama öz bir kitle olduğunu söyleyebilmemiz mümkün.

Öncelikle tatil için Torasan'ı tercih edecekseniz, öyle müzikli eğlence mekanları aramayın. Sadece huzur ve sessizlik arayanlar tercih ediyor Torasan'ı. Sizin de aradığınız şey doğanın kucağında sessizlik, sakinlik ve huzursa, o halde Torasan'a geldiğinizde Torasan kamp alanlarından birini tercih edebilirsiniz.

Torasan kamp alanlarında konakladığınız süre boyunca, deniz ile kucaklaşacak ve doğanın sizlere bahşettiği tüm güzellikler arasında kendinizce konforu yakalayacaksınız. Torasan kampinglerinin bazılarında apart odalar da bulunuyor. Dilerseniz konaklamanızı bu şekilde de gerçekleştirebilirsiniz. Torasan kamp alanlarında; piknik alanları, kafeteryalar, mutfak, duş, WC ve otopark gibi hayatınızı kolaylaştıracak unsurları her zaman bulabilirsiniz.

Siz de bu yaz Torasan gibi huzur dolu bir yerde doğayı, oksijeni, denizi ve rahatlığı doyasına yaşamak istiyorsanız eğer, Torasan kamp alanlarından birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Torasan Kamplar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Torasan için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Torasan otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Torasan otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Çeşmealtı semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.