Tokat Merkez Otelleri

Yeşilırmak'a kavuşan bir akarsuyun vadi yamaçlarında kurulmuş olan Tokat, Orta Karadeniz kıyılarını ve İç ve Doğu Anadolu'ya bağlayan yolların kavşağında eski ve tarihi bir yerleşimdir.



Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tokat Merkez Otelleri

Toplam 6 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Tokat Merkez Otelleri ve Tokat Merkez Otel Fiyatları

Yeşilırmak'a kavuşan bir akarsuyun vadi yamaçlarında kurulmuş olan Tokat, Orta Karadeniz kıyılarını ve İç ve Doğu Anadolu'ya bağlayan yolların kavşağında eski ve tarihi bir yerleşimdir.

Tokat, Karadeniz Bölgesi'nde yer almakta olup, kuzeyde Samsun, kuzeydoğuda Ordu, doğu ve güneyde Sivas, güneybatıda Yozgat ve batıda Amasya ile komşudur.

Tokat ilinin tarihi çok eski dönemlere kadar dayanır. Böylesine eski bir tarihe sahip olan Tokat'ta hepsi birbirinden değerli ve güzel eserler bulunmaktadır. Tokat'a gerek tarihi gerekse de doğal güzellikleri için yıl içerisinde pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Tokat'a sadece tatil değil iş amacı ile de gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir.

Tokat Merkez otelleri kategorisi içerisinde hizmet veren otelleri; kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar olarak ayırabiliriz. Tokat Merkez otelleri şehir içinde yer aldığından dolayı oldukça kolay ulaşım ve toplu taşıma ağına sahiptir. Tokat Merkez'de gezilip görülmesi gereken yerlere de yakın olması da Tokat Merkez otellerini daha çok tercih edilir kılmaktadır.

Tokat Merkez otelleri içerisinde yer alan tesisler yaz aylarında tatilin de başlaması ile birlikte oldukça yoğun bir döneme girmektedir. Bu sebeple yaz aylarında Tokat Merkez otelleri kategorisinde yer alan otelde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Tokat Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri ile iletişim bilgileri bu sayfanın en üstünde listelenerek yer almaktadır. Bu listeden tüm Tokat Merkez otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Tokat Merkez oteline ön rezervasyon da yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzurlu ve keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çok eski çağlara dayanan tarihi ve tarihi dokusu ile Tokat keşfedilmeyi bekleyen bir cevher gibidir.

Tokat, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bir ildir. Ayrıca Tokat, kuzeyde Samsun, kuzeydoğuda Ordu, doğu ve güneyde Sivas, güneybatıda Yozgat ve batıda Amasya illeri ile çevrilidir. Tarihler boyunca farklı uygarlıklara ve medeniyetlere ev sahipliği yapan Tokat'ta gezilip görülecek çok sayıda yer ve tarihi eser bulunmaktadır. Kültür turlarının her mevsim ziyaret ettiği Tokat'ta gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir.

Tokat Merkez otel fiyatları, otellerin bulunduğu kategoriye göre farklı fiyatlara sahiptir. Ayrıca Tokat Merkez otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı hizmetlere göre de farklılaşmaktadır.

Tokat Merkez otel fiyatları, otellerin en yoğun olduğu zaman dilimi olan yaz aylarında da farklılaşmaktadır. Kış aylarında daha uygun konaklama fiyatları sunan oteller yaz aylarında tatil sezonunun da başlaması ile fiyatlarında bir miktar artış yapmaktadır. Kimi oteller misafirlerinin bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Yaz aylarında sizler de Tokat'ta yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Tokat Merkez otel fiyatları, otelleri, otellerin özellikleri, fotoğrafları ile iletişim bilgileri bu yazının hemen üstünde listelenmektedir. Bu listeden Tokat Merkez'de yer alan tüm otelleri inceleyebileceğiniz gibi beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otel ile iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve mutlu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tokat Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Tokat Royal Otel
Tokat Royal Otel

-

Odalar çok temiz

Çok şık ve çok güzel bir otel. Odalar çok temiz ve geniş. Tokat'ın en güzel otellerinden biri.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tokat Royal Otel
Tokat Royal Otel

-

Odalar temiz ve ferah

Konum olarak güzel bir yere sahip. Odalar temiz ve ferah. Ayrıca fiyat normal, fena değil.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tokat Royal Otel
Tokat Royal Otel

-

Çok rahat ve şık

İş için gittim ve çok rahat 2 gün geçirdim. Çok rahat ve şık bir yer. Ayrıca fiyat olarak uygun. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)