Teşvikiye Apartları

En iyi 2 apart otel, en uygun fiyatlar

Teşvikiye Apart Otel Fiyatları

Eser-i Avatıf-ı Mecidiye Mahalle-i Cedide-i Teşvikiye yani; ‘Abdülmecid'in karşılıksız iyilikseverliğinin eseri olan yeni Teşvikiye Mahallesi' ibaresinin kazınmış olduğu iki tarihi taş bu semtte yer alır.

Bu semtte yer alan Teşvikiye apart otelleri aileleriyle gelenlerin en çok tercih ettiği tesisler olmaktadır. Bölge yer alan Teşvikiye apart otelleri ev konforunu aratmayan özelliklere sahiptir. Özellikle çocuklu aileleri cezbeden Teşvikiye apart otelleri, odaların içinde bulunan mutfağının ve geniş alanın rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Teşvikiye semti, aynı adı taşıyan Teşvikiye Cami ile bilinir.

İstanbul ziyaretlerinde Teşvikiye apart otelleri ve bu bölgede bulunan diğer tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Çevresinde bulunan İstanbul'un en gözde semt ve ilçeleri, İstanbul'a gelen ziyaretçilerin Teşvikiye bölgesinde konaklamalarına sebep olmaktadır. Teşvikiye otel fiyatları çevresinde bulunan mevkilerdeki tesislerle çok fazla farklılık göstermez.

Semtin gelişmesine etkisi büyük olan ilk yapı Teşvikiye Camii'dir. 1794-1795 yıllarında bir mescit olarak yapılan Teşvikiye Cami 1853-1854 yıllarında padişah Abdülmecit emri ile yenilenmiştir. Teşvikiye semtinde iki önemli ve tarihi taş bulunmaktadır. Bu taşların üzerinde ise; Eser-i Avatıf-ı Mecidiye Mahalle-i Cedide-i Teşvikiye ibaresi yer alır. Anlamı ise; ‘'Abdülmecid'in karşılıksız iyilikseverliğinin eseri olan yeni Teşvikiye mahallesi' demektir. Bu taşlarda geçen ‘Teşvikiye' kelimesiyle burada bir mahalle kurulmasının padişahça da teşvik edildiği anlatılmaktadır.

Teşvikiye bölgesinde pek çok konaklama alternatifi bulunmaktadır. Yıldızlı oteller, butik oteller, pansiyonlar gibi birçok tesis bu bölgede yer almaktadır. Bu alternatifler tesislerden ötürü Teşvikiye otel fiyatları birbirlerinden farklıdır. Teşvikiye otel fiyatları yaz sezonunda, kış sezonuna göre biraz daha artmaktadır.

Teşvikiye bölgesinde bulunan tesislerde yoğun ilgiden dolayı doluluk oranı çoğu zaman maksimum seviyede olmaktadır. Bu mevkide konaklamayı düşünen ziyaretçilere tavsiyemiz hem doluluktan hem de artan Teşvikiye otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Teşvikiye Apart Otel Yorumları

3

Luxx Suite

Mete yılmaz - 28 Nisan 2019, Pazar 12:40

Ücretin yarısını hak ediyor

Verilen oda gayet güzeldi. Çalışanlar da gayet iyi; ancak oda dışında hizmetlerde eksiklikler var. Yeni açılmış anladığım kadarıyla. İçeride tadilat malzemeleri kalmış. Temizlik vesaire de eksik kalmıştı. Buzdolabı var ama içi boş. Etrafta zaten bakkal, market yok. Gecenin bir yarısı susuzluktan biçare kaldık. Duşta sıcak su yok. Şampuan, duş jeli, sabun, tuvalet kağıdı da yoktu. Görevli arkadaşları aramak için odada telefon da yok. Biraz sıkıntılı bir tesis. Ücretin belki de yarısını hak eden bir tesis.

10

White House Residence

Fikret Tüfekçi - 3 Ocak 2019, Perşembe 18:52

Harika bir otel

Bence harika bir otel. İhtiyacınıza yönelik her türlü eşya mevcut. Aynı zamanda Profilo AVM'nin hemen yanında, şehir merkezlerine ulaşım çok kolay.

9

Profilo AVM

Profilo AVM - 13 Kasım 2018, Salı 21:49

Güzel termal otel

Nascon Otel her şeyiyle çok güzeldi.Odalar temiz olduğu kadar termal havuzlar da çok temiz ve hijyenikti.Burada ki kötü yorumları en başta okuduğumda etkilenmiştim ancak otele geldikten ve konakladıktan sonra gerçekten hiçbir anlam veremedim.Otel tam anlamıyla kusursuz ve güzel bir tatil sunuyor.

9

Carina Park Suites Nişantaşı

Salih Akar - 31 Ekim 2018, Çarsamba 13:00

Metroya yakın

Yorumlarda metroya uzak diye korka korka gitmiştim; ama metroya yürüme mesafesi, 6-7 dakika. Nişantaşı City's AVM ve Abdi ipekçi Caddesi'ne yürüme mesafesinde. Teşekkür ederiz

6

Gen Suites

Gen Suites - 19 Ağustos 2018, Pazar 12:51

Temiz, canayakın, uygun ama taksime biraz uzak

Otel dik bir yokuşun kenarında bulunuyor ve kahvaltı için bir seçeneğiniz yok.Ama temizdi ve çalışanlar yardımseverdi.

9

Şirin House

Sinan Duzcu - 6 Aralık 2017, Çarsamba 04:01

Hizmet kalitesi

Kendi evimde bu kadar rahat hissedebilirim anca. Herkes o kadar tatlı, odalar öyle şirin ve temiz ki, İstanbul'a geldiğimde gideceğim tek adres. İmkansızı isteseniz yapabilirler. Hizmet kalitesi gerçekten üst düzey. Hiç düşünmeyin, hemen arayın ve rezervasyonunuzu yaptırın...

9

Abc Residence

Selahattin Örük - 22 Aralık 2016, Perşembe 16:12

Metroya yürüme mesafesi

Lokasyon harika, metroya yürüme mesafesi. İşletmeciler güler yüzlü. Ali Rıza Binboğa'nın binası olduğunu öğrenmek de ayrı bir keyifti. Teşekkür ediyoruz.

8

Dolce Vita Apartments

Kaan özlü - 13 Aralık 2016, Salı 15:24

Samimi çalışanları

Hesaplı, konforlu, samimi çalışanlarıyla çok hoş bir mekan.

10

Apart Point

Osman Kaya - 22 Kasım 2016, Salı 08:19

Tam bir aile yeri

Çok rahat ettik ailemle. Dedikleri gibi tam bir aile yeri. Kendi evimdeymişim gibiydi.

2

Cevahir AVM

Osman Arslan - 21 Ekim 2016, Cuma 11:17

Personeller tam bir facia

İstanbul Şişli Cevahir AVM, Vestel mağazasında çalışan personeller tam bir facia. Çok acı ama özellikle bayan personeller telefonda nasıl konuşmaları gerektiğini bilmiyorlar. Mağazada yönetim kalitesi sıfır, tek bildikleri tüketicinin kredi kartını almak. Her şey ürünü satana kadar. Telefonda tüketici ile neredeyse kavga eder şekilde konuşan bayanların, İstanbul'un en popüler AVM'sinde Vestel mağazasında çalıyor olmaları hem Cevahir AVM yönetimi için, hem Vestel için sıfır puan. Umarım Cevahir AVM yönetimi, tüketicileri AVM'den soğutan bu tür personellere karşı gerekli adımları yönetim toplantısında değerlendirir. Teşekkürler.