Talas Apartları

Şehre olan yakınlığı ve mimarisi ile Talas Kayseri de mutlaka keşfedilmesi gereken yerlerden. Talas apart otelleri de evinin konforunu arayanlara kapılarını açmaktadır. Talas apart otel fiyatları da bölgedeki en uygun fiyatlara sahiptir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Talas Apartları

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Talas Apart Otelleri ve Talas Apart Otel Fiyatları

Şehre olan yakınlığı ve mimarisi ile Talas Kayseri de mutlaka keşfedilmesi gereken yerlerden. Talas apart otelleri de evinin konforunu arayanlara kapılarını açmaktadır. Talas apart otel fiyatları da bölgedeki en uygun fiyatlara sahiptir.

Talas, İç Anadolu Bölgesi'nin tarihi ile dikkat çeken ili Kayseri'nin bir ilçesidir. Kayseri şehir merkezine yalnızca 8 km uzaklıkta bulunan Talas ilçesi, mimari dokusu, derin geçmiş tarihi ve yöresel lezzetleri ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Erciyes Üniversitesi'nin de bu ilçede yer almasıyla şehir birçok öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır.

Talas seyahatinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri de, Yukarı Talas'ta bulunan, kendisine armağan edilen ve Atatürk'ün ziyaret ederek konakladığı evdir. Talas'a gelen ziyaretçilerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis mevcuttur. Bu tesis kategorilerinden biri de apart oteller kategorisidir.

Talas apart otelleri konaklamada evinin rahatını ve konforunu arayanların konaklamada tercih ettiği ilk otel türüdür. Talas apart otelleri standart otellerden daha geniş konaklama birimleri sunmasıyla hem kalabalık arkadaş gruplarına hem de ailelere hitap etmektedir.

Talas apart otel fiyatları da diğer tesis kategorilerine oranla oldukça ekonomik olmaktadır. En yoğun sezonu yaz aylarında yaşayan Talas apart otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Erken rezervasyon yaptıran ziyaretçiler diledikleri zaman aralığında konaklama yapabilecekleri gibi indirimli erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanabilirler.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın