Talas Otelleri

Kayseri’nin ilçelerinden biri olan Talas, mimari güzellikleri, mesire yerleri ve il merkezine yalnızca 7 km uzaklıkta yer alması ile Kayseri seyahatinde mutlaka yer verilmesi gereken duraklardan biri.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Talas Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Talas Otelleri ve Talas Otel Fiyatları

Kayseri'nin ilçelerinden biri olan Talas, mimari güzellikleri, mesire yerleri ve il merkezine yalnızca 7 km uzaklıkta yer alması ile Kayseri seyahatinde mutlaka yer verilmesi gereken duraklardan biri.

Erciyes Dağı'nın eteklerinde yer alan ve tarihi MÖ 1500'lere kadar uzanan Talas, konumu, iklimi, mesire yerleri ile Kayseri seyahatinde olan konukların oldukça ilgisini çekmektedir. Erciyes Üniversitesi'ne yakın konumu nedeniyle öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih edilen ilçe, şirin bağ evleri ve villaları ile ön plana çıkmaktadır. Erciyes Dağı'nın eteklerinde kurulu olmasının etkisiyle ilçe, aşağı Talas ve yukarı Talas olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Atatürk'e armağan edilmiş ve 1934 yılında onun tarafından ziyaret edilmiş yukarı Talas'ta yer alan Atatürk Köşkü ise Talas ziyaretinizde yer vermeniz gereken durakların başında gelmektedir. Konaklama alternatifi olarak ise Talas otellerini tercih edebilirsiniz.

Büyük bir kısmının apart olarak hizmet verdiği Talas otelleri, ev konforunda bir konaklama arayışında olan konuklar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tamamen konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş olan bu apartlar, kendi yemeğinizi hazırlama imkanı bulacağınız mutfak, özel banyo ve oturma alanı olan dairelere ev sahipliği yapmaktadır.

Oda – kahvaltı olarak hizmet veren Talas otellerinde ise her gün sabah kahvaltıları açık büfe ya da kontinental olarak servis edilmektedir. Kayseri merkezine yakın konumda olması nedeniyle de tercih edilmekte olan Talas otelleri, iş ya da seyahat amacı fark etmeksizin gönül rahatlığıyla konaklayacağınız birimlerdir.

Talas otel fiyatları ise bütçenizi sarsmayacak bir aralıkta yer almaktadır. Üstelik otellerin büyük bir kısmında erken rezervasyon fırsatı bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden ayrıntılı bilgi alabileceğiniz Talas otel fiyatları ve erken rezervasyon fırsatları için seyahat planınızı hemen yaparak tesislerle iletişime geçmeniz yeterli.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın