Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Şişhane Apartları

Şişhane için {{ (filteredHotels).length}} / 1 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Şişhane Apartları - Apart Otel Fiyatları

İstanbul'da hem otantik hem mistik hem de ekonomik konaklamanın adresi; Şişhane apart otelleri…

İstanbul'da avizeci dükkanı dedin mi akla hemen Şişhane gelir. Tabi Şişhane bundan çok daha fazla şey barındırıyor bünyesinde. İstanbul'un kalbi olarak nitelendirilen Beyoğlu ilçesinin en güzel ve tarihi semtlerinden biri olan Şişhane, Tepebaşı ile Unkapanı arasında yer alıyor. Etrafında ise İstiklal Caddesi, Karaköy, Kasımpaşa ve Tepebaşı var. Yani şehrin en muazzam konumlarından birine sahip.

Eskiden "Le Petit Des Mort" (Küçük Ölü Tarlası) ismi ile anılan Şişhane, -ki bunun nedeni Şişhane'nin eskiden mezarlık olmasından kaynaklıyor- Unkapanı Atatürk Köprüsü'nden Tarlabaşı'na kadar olan bölgeyi kapsıyor. Bununla birlikte "Şişhane Yokuşu" olarak da isimlendirilen semt, 2009 yılında hizmete açılan İstanbul Metrosu ile de iyice hareketli bir hale dönüştü. Şimdi İstanbul'a özellikle turistik seyahat amacıyla geldiğinizde, sadece bulunduğu konumdan dolayı bile Şişhane'de konaklama yapabilirsiniz.

Zaten bu anlamda Şişhane'de sayısız konaklama alternatifi yer alıyor. Eğer otel ortamını sıkıcı buluyor, daha samimi, ev konforunda ve ekonomik bir konaklama gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Şişhane apart otellerinin sizin için son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Şişhane apart otelleri, her şeyden önce misafirlerine kendilerini olabildiğince rahat hissedebilecekleri bir ortamda hizmet sunmayı amaçlıyorlar. Şişhane apart otellerinin çoğunda ortak mutfak alanı bulunuyor ve konuklar kendi yemeklerini hazırlama imkanına sahip oluyorlar. Fazlasıyla merkezi bir konumda yer alan Şişhane apart otellerinde konaklayarak, Galata Kulesi ve İstiklal Caddesi'ne birkaç adımda ulaşabiliyor olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Şişhane apart otel fiyatlarının kendi içinde oldukça değişken olduğunu söyleyebiliriz. Şişhane apart otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar, otelin sahip olduğu olanaklar ve sunduğu hizmetin kalitesi. Ancak Şişhane apart otel fiyatlarının oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor olması, her gelir düzeyine uygun bir apart bulabilmeyi mümkün kılıyor Şişhane'de. Genel olarak 2018 Şişhane apart otel fiyatlarının ortalama 100 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, özellikle turistik seyahat amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Şişhane'yi tercih edebilir ve Şişhane apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şişhane apart otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın