Şişhane Apartları

En iyi apart otel, en uygun fiyatlar

Şişhane Apart Otel Fiyatları

İstanbul'da hem otantik hem mistik hem de ekonomik konaklamanın adresi; Şişhane apart otelleri…

Eskiden "Le Petit Des Mort" (Küçük Ölü Tarlası) ismi ile anılan Şişhane, -ki bunun nedeni Şişhane'nin eskiden mezarlık olmasından kaynaklıyor- Unkapanı Atatürk Köprüsü'nden Tarlabaşı'na kadar olan bölgeyi kapsıyor. Bununla birlikte "Şişhane Yokuşu" olarak da isimlendirilen semt, 2009 yılında hizmete açılan İstanbul Metrosu ile de iyice hareketli bir hale dönüştü. Şimdi İstanbul'a özellikle turistik seyahat amacıyla geldiğinizde, sadece bulunduğu konumdan dolayı bile Şişhane'de konaklama yapabilirsiniz.

Şahane Haliç manzarasını gözler önüne seren bir semt; Şişhane…

Zaten bu anlamda Şişhane'de sayısız konaklama alternatifi yer alıyor. Eğer otel ortamını sıkıcı buluyor, daha samimi, ev konforunda ve ekonomik bir konaklama gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Şişhane apart otellerinin sizin için son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Şişhane apart otelleri, her şeyden önce misafirlerine kendilerini olabildiğince rahat hissedebilecekleri bir ortamda hizmet sunmayı amaçlıyorlar. Şişhane apart otellerinin çoğunda ortak mutfak alanı bulunuyor ve konuklar kendi yemeklerini hazırlama imkanına sahip oluyorlar. Fazlasıyla merkezi bir konumda yer alan Şişhane apart otellerinde konaklayarak, Galata Kulesi ve İstiklal Caddesi'ne birkaç adımda ulaşabiliyor olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Şişhane apart otel fiyatlarının kendi içinde oldukça değişken olduğunu söyleyebiliriz. Şişhane apart otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar, otelin sahip olduğu olanaklar ve sunduğu hizmetin kalitesi. Ancak Şişhane apart otel fiyatlarının oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor olması, her gelir düzeyine uygun bir apart bulabilmeyi mümkün kılıyor Şişhane'de. Genel olarak 2019 Şişhane apart otel fiyatlarının ortalama 100 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, özellikle turistik seyahat amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Şişhane'yi tercih edebilir ve Şişhane apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şişhane apart otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Eski ismi ‘Le Petit Des Mort' olan Şişhane, Unkapanı Köprüsü'nden Tarlabaşı'na kadar olan kısmı kapsıyor. Le Petit Des Mor, ‘küçük ölü tarlası' anlamına geliyor ve Şişhane'nin eskiden mezarlık olması dolayısıyla bu ismi aldığı düşünülüyor. Bunun yanı sıra ‘Şişhane Yokuşu' olarak da isimlendirilmiş bir dönem burası.

Ulaşım açısından baktığımızda, Şişhane otellerinde konaklayan misafirler, özellikle 2009 yılında İstanbul Metrosu'na eklenen Şişhane durağı ile birlikte bir hayli rahat bir tatil geçirir oldular. Büyüleyici bir Haliç manzarasının eşlik ettiği Şişhane konaklamaları, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Şişhane otellerinin İstanbul'un en hareketli noktalarından birinde yer alması, Şişhane otel fiyatlarının biraz yükselmesine neden oluyor. Gerek tarihi dokuyu hissettirmeleri, gerek odaların dekorasyonu ve İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı gibi lokasyonların oldukça yakın olması Şişhane otel fiyatlarına büyük ölçüde etki ediyor.

Genel olarak 2019 Şişhane otel fiyatlarının ortalama 200 TL civarlarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle İstanbul'da turistik bir gezi yapmak istiyorsanız, konaklamak için Şişhane'yi tercih edebilir ve Şişhane otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şişhane otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şişhane Apart Otel Yorumları

10

White Swan Suites

Pınar Ünlü - 3 Ekim 2019, Perşembe 10:38

Harika bir oteldi

Son derece şık döşenmiş, kaliteli, harika bir oteldi. 4 gün konakladım, çok memnun kaldım. Temizliği, konumu ve işletmecisinin misafirperverliği ilk sıraya koyacağım memnuniyetlerden olabilir.

10

Sunset Aparts

MohammadHassan Ansari - 2 Ekim 2019, Çarsamba 16:12

Pictures are true

The receptionists were so helpful as they are ready to guide you around the area. They also tried to provide us everything we need to the best of their services. Pictures are true.

10

Elysium Residence Taksim

Meltem Kağıt - 22 Eylül 2019, Pazar 15:20

Oldukça ilgililer

Cihan Bey oldukça ilgili davrandı. Daireler de gayet güzeldi ve temiz haldeydi. Taksim Meydanı'na yakın olduğu için ücretsiz park olması da çok büyük avantaj sağladı.

10

Nuevas Suites

Serdar özel - 30 Ağustos 2019, Cuma 00:49

Temiz bir yer

İlk defa Taksim'de konakladık; fakat endişeli olduk ama çok güzel, temiz bir yer. Ayrıca personel çok yardımcı oldu.

10

Ezra Suites Taksim

ömer aydoğdu - 10 Nisan 2019, Çarsamba 16:01

Güvenilir bir yer

Herkese tavsiye ederim. Temiz ve güvenilir bir yer. Her şey düzenli ve arızasız. Çok beğendim, en hoşuma giden şey; Taksim'de bir işletmenin aile samimiyeti vermesi. Süpersiniz Ezra Suites ailesi. :)))

10

Volga Suites

Emir Melih Sarı - 26 Aralık 2018, Çarsamba 20:02

Odalar çok güzel

Gerçekten çok iyi hizmet vardır. Hijyen konusunda hiç şüpheniz olmasın. Odaların ısıtması da çok iyi. Hele ki odalar falan çok güzel. Zaten yeni bir hotel. Kırıkkale.

10

Enjoy Suites

Resul inkaya - 14 Aralık 2018, Cuma 09:20

Güzel vakit geçirdik

İstanbul'a ilk geldiğimizde bize çok yardımcı oldular. Gayet sıcakkanlı insanlar çalışıyor. Odalar beklediğimizin üstündeydi. Çok güzel vakit geçirdik. Tüm çalışanlara teşekkür ederim arkadaşlarım ve kendim adına.

10

Taksim 9 Suites Cihangir

yigit mahnoglu - 19 Temmuz 2018, Perşembe 02:11

Burası bir başka

Çoğu zaman farklı farklı süitlerde kalsam da burası bir başka Muhsin abinin ilgi alakası mükemmel. Bol kazançlar diliyorum.

10

Taksim İstiklal Suites

Erhan erikli - 17 Temmuz 2018, Salı 12:21

Çok memnun kaldım

Her şey çok süperdi. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımsever. Bundan sonra tek adresim Taksim İstiklal Suites.

10

Alfa Aparts Suite

CEMAL ERSAYA - 11 Temmuz 2018, Çarsamba 18:38

Personel harika

Taksim Meydanı'na saydım, 75 adım. Metroya 95 adım, otobüse 50 adım. Cami yanında, kilise yanında, eğlence yerlerinin tamamı 200 metre mesafede. Otel çok temiz, personel harika, zaten sahipleri iki tane 30 yaşlarında delikanlı, bir dediğinizi iki etmiyorlar, klimalar çok iyi, sıcak su 24 saat, temizlik on numara. Bir sıkıntı; sabah 6'da geçen çöp kamyonu, ona da 3. gün alışıyorsunuz.