Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Şirinevler Otelleri

Şirinevler için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Şirinevler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un önemli noktalarına kolay ulaşım sağlanabilen Şirinevler, havaalanına yakınlığı dolayısıyla da konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor.

Şirinevler, İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde bulunuyor. Geçmişte Şirinevler, Megaralıların yerleşim bölgesi olan, sebze ve meyve bahçesi olarak kullanılan geniş bir ovaymış. Şimdilerde ortasından E-5 karayolu geçen geniş bir semt halini aldı Şirinevler.

Şirinevler, 1980'li yıllara kadar, bahçeli evlerin bulunduğu, nezih ve aile muhiti olarak bilinen bir semtmiş. Son yıllarda artan göç dolayısıyla şimdiki halini almış ve iş merkezlerinin yoğunlaştığı bir yer haline gelmiş.

Ulaşım alanında da son yıllarda büyük bir gelişim gösteren Şirinevler, metrobüs, minibüs ve İETT otobüslerinin yoğun olarak çalıştığı bir yer.

Gerek Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, gerek İstanbul'un Sultanahmet, Taksim gibi tarihi ve eğlence mekanlarına kolay ulaşılabilir olması nedeniyle Şirinevler otelleri, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor. Şirinevler otellerinin birçoğu 3 ve 4 yıldızlı otellerden oluşuyor. Hemen hemen hepsinde de açık büfe kahvaltı hizmeti sağlanıyor. Misafirlerine üstün hizmet kalitesi sunan Şirinevler otelleri, özellikle iş amaçlı konaklamaların yegane adreslerinden biri.

Siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Şirinevler'i tercih edebilir ve Şirinevler otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un önemli semtlerinden biri olan Şirinevler'de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Şirinevler otel fiyatları ise bu alternatiflere yepyeni bir soluk getiriyor.

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde bulunan Şirinevler, iş merkezlerinin ve yerleşimin yoğun olduğu bir semt. Eskiden sebze ve meyve bahçelerinin yer aldığı geniş bir ova olan Şirinevler, 1980'li yıllara kadar bahçeli, şirin ve nezih bir aile semtiymiş. Ancak son yıllarda yoğun bir göç akınına uğrayarak şimdiki halini almış.

Şirinevler, ulaşım açısından İstanbul'un en önemli semtlerinden biri. Gerek Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, gerek İstanbul'un her noktasına kolay ulaşım imkanı sağlayabilmesi nedeniyle Şirinevler, konaklama açısından en çok tercih edilen bölgelerden biri konumunda. Bu nedenle Şirinevler otelleri de İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor.

Şirinevler otellerinin metrobüs, minibüs ve İETT otobüsleriyle her yere kolay ulaşım imkanı sağlaması Şirinevler otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Elbette ki otelin sağladığı hizmetler ve kalitesi de Şirinevler otel fiyatlarının değişmesine yol açabiliyor. Genel olarak 2018 Şirinevler otel fiyatlarının ortalama 200 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız Şirinevler'i tercih edebilir ve Şirinevler otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şirinevler otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şirinevler Hakkında

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Şirinevler'de saptanan ilk yerleşimin Megaralılar tarafından olduğudur. Şirinevler Megaralıların İstanbul'a gelişlerinden itibaren sebze ve meyve bahçesi olarak kullanılan geniş ova idi.

Şirinevler, Marmara Bölgesi'nde yer alan İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bahçelievler ilçesindeki semtidir.

İstanbul'un Bahçelievler ilçesine bağlı olan Şirinevler 1964 yılında alınan kararla mahalle olmuştur. Tam konum olarak da Mahmutbey yolunun altı olup eski E-5 olarak bilinen yolun 2 tarafı da Şirinevler olarak geçmektedir.

Günümüzdeki Şirinevler tarihte; Andrikonun Bahçesi olarak da bilinen bölge olup 1923 yılında Türkiye ve Yunanistan arasında yaşanan mübadeleden sonra Nifos olarak bilinen yerin adı Koca Sinan kulesinden esinlenerek Kocasinan Köyü olarak değiştirilmiştir. Hatta tarihte Rum ajanlarının yetiştirildiği köy olarak nam salmış olan Nifos'a mübadelenden sonra Selanik'ten göçmenler yerleşmeye başlamıştır. 1950'li yıllara kadar çok fazla yerleşim yeri bulunmayan Şirinevler'e o yılların sonlarına doğru çok fazla aile yerleşmiştir.

Günümüzde yeni yapılan duble yollarla ve faaliyete geçirilen toplu taşıma araçları ile Şirinevler'e ulaşım ve Şirinevler'den İstanbul'un her yerine ulaşım oldukça kolaylaşmıştır. Özellikle de Şirinevler'e açılan metrobüs durağı bu noktadan Anadolu Yakası'na geçişi oldukça kolaylaştırmıştır. Metrobüsün yanı sıra, minibüs ve İETT otobüsleri ile de Şirinevler'e ulaşmak mümkündür.

Ayrıca, İncirli ile Yenibosna arasında bulunan Şirinevler mahallesinden metro ve diğer toplu taşımalar ile kolaylıkla İstanbul'un ilk havalimanı olan Atatürk Havalimanı'na kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Şirinevler otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Paradise Airport
Paradise Airport

-

Kahvaltı salonları 4 kişilik

Arkadaşlar çok kötü bir mekan. Hizmet bu kadar kötü olamaz. Kahvaltı salonları 4 kişilik, baya baya sıra beklemeniz gerekiyor. Hijyen kötü yazık ödeyeceğiniz paraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adela Hotel
Adela Hotel

-

Temiz bir otel

Havaalanı, metrobüs, hepsine çok yakın konumda. Temiz bir otel. Kahvaltı çok çeşit var, çok lezzetli her şey. Teras barda mutlaka bir şeyler için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adela Hotel
Adela Hotel

-

Çok memnun kaldım

Çok memnun kaldım. Minibar harika. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adela Hotel
Adela Hotel

-

İnternet bağlantısı kötü

Otelden hiç memnun kalmadım! Odalar kirli, rutubetli, aletler bozuk! İnternet bağlantısı kötü! Kısacası Adela Hotel'i tercih ettiğim için çok çok pişmanım! Hiç tavsiye etmiyorum! Hotel değil 4 yıldız, 1 yıldızı bile hak etmiyor!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)