Şirinevler Otelleri

İstanbul’un önemli noktalarına kolay ulaşım sağlanabilen Şirinevler, havaalanına yakınlığı dolayısıyla da konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Şirinevler Otelleri ve Şirinevler Otel Fiyatları

İstanbul'un önemli noktalarına kolay ulaşım sağlanabilen Şirinevler, havaalanına yakınlığı dolayısıyla da konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor.

Şirinevler, İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde bulunuyor. Geçmişte Şirinevler, Megaralıların yerleşim bölgesi olan, sebze ve meyve bahçesi olarak kullanılan geniş bir ovaymış. Şimdilerde ortasından E-5 karayolu geçen geniş bir semt halini aldı Şirinevler.

Şirinevler, 1980'li yıllara kadar, bahçeli evlerin bulunduğu, nezih ve aile muhiti olarak bilinen bir semtmiş. Son yıllarda artan göç dolayısıyla şimdiki halini almış ve iş merkezlerinin yoğunlaştığı bir yer haline gelmiş.

Ulaşım alanında da son yıllarda büyük bir gelişim gösteren Şirinevler, metrobüs, minibüs ve İETT otobüslerinin yoğun olarak çalıştığı bir yer.

Gerek Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, gerek İstanbul'un Sultanahmet, Taksim gibi tarihi ve eğlence mekanlarına kolay ulaşılabilir olması nedeniyle Şirinevler otelleri, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor. Şirinevler otellerinin birçoğu 3 ve 4 yıldızlı otellerden oluşuyor. Hemen hemen hepsinde de açık büfe kahvaltı hizmeti sağlanıyor. Misafirlerine üstün hizmet kalitesi sunan Şirinevler otelleri, özellikle iş amaçlı konaklamaların yegane adreslerinden biri.

Siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Şirinevler'i tercih edebilir ve Şirinevler otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un önemli semtlerinden biri olan Şirinevler'de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Şirinevler otel fiyatları ise bu alternatiflere yepyeni bir soluk getiriyor.

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde bulunan Şirinevler, iş merkezlerinin ve yerleşimin yoğun olduğu bir semt. Eskiden sebze ve meyve bahçelerinin yer aldığı geniş bir ova olan Şirinevler, 1980'li yıllara kadar bahçeli, şirin ve nezih bir aile semtiymiş. Ancak son yıllarda yoğun bir göç akınına uğrayarak şimdiki halini almış.

Şirinevler, ulaşım açısından İstanbul'un en önemli semtlerinden biri. Gerek Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, gerek İstanbul'un her noktasına kolay ulaşım imkanı sağlayabilmesi nedeniyle Şirinevler, konaklama açısından en çok tercih edilen bölgelerden biri konumunda. Bu nedenle Şirinevler otelleri de İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor.

Şirinevler otellerinin metrobüs, minibüs ve İETT otobüsleriyle her yere kolay ulaşım imkanı sağlaması Şirinevler otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Elbette ki otelin sağladığı hizmetler ve kalitesi de Şirinevler otel fiyatlarının değişmesine yol açabiliyor. Genel olarak 2017 Şirinevler otel fiyatlarının ortalama 200 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız Şirinevler'i tercih edebilir ve Şirinevler otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şirinevler otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şirinevler otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Paradise Airport
Paradise Airport

-

Kahvaltı salonları 4 kişilik

Arkadaşlar çok kötü bir mekan. Hizmet bu kadar kötü olamaz. Kahvaltı salonları 4 kişilik, baya baya sıra beklemeniz gerekiyor. Hijyen kötü yazık ödeyeceğiniz paraya.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Adela Hotel
Adela Hotel

-

Temiz bir otel

Havaalanı, metrobüs, hepsine çok yakın konumda. Temiz bir otel. Kahvaltı çok çeşit var, çok lezzetli her şey. Teras barda mutlaka bir şeyler için.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Adela Hotel
Adela Hotel

-

Çok memnun kaldım

Çok memnun kaldım. Minibar harika. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Adela Hotel
Adela Hotel

-

İnternet bağlantısı kötü

Otelden hiç memnun kalmadım! Odalar kirli, rutubetli, aletler bozuk! İnternet bağlantısı kötü! Kısacası Adela Hotel'i tercih ettiğim için çok çok pişmanım! Hiç tavsiye etmiyorum! Hotel değil 4 yıldız, 1 yıldızı bile hak etmiyor!

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)