Serik Apartları

En iyi 27 apart otel, en uygun fiyatlar

Serik Apart Otel Fiyatları

Gün batarken Toros Dağları'na vuran kızılımsı renk, Akdeniz'in mavisiyle bütünleşerek muhteşem görüntüler ortaya koyuyor Serik'te…

Serik, Antalya'nın orta doğu bölgesinde yer alıyor. Zamanla turizm potansiyelini bir hayli arttıran Serik, bu anlamda hem Akdeniz'in, hem de Antalya'nın en önemli tatil beldelerinden biri haline geldi. Tamamıyla turistik bir bölge olan Serik'in nüfusu, yaz aylarında bir hayli artış gösteriyor. Antalya'nın sahil şeridinden 7 km uzakta olan Serik'in kendi sahil şeridi ise tam 22 km.

Belek ve Boğazkent gibi beldeleri de bünyesinde bulunduran Serik, 22 km uzunluğundaki sahil şeridi, şelaleleri ve antik kalıntılarıyla sizlere huzurlu bir tatil vadediyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Serik'te pek çok konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu konaklama alternatifleri arasında Serik apart otelleri ise fazlasıyla dikkat çekiyor.

Serik apart otelleri, bulundukları konum itibariyle, doğal güzellikleri doyasıya yaşayacağınız bölgelerde konuşlanmış durumda. Akdeniz kıyılarına da oldukça yakın bir mesafede bulunan Serik apart otelleri, sağladıkları ev sıcaklığındaki konaklama hizmeti ile özellikle yerli turistler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Serik apart otellerinin birçoğu denize son derece yakın bir konumda bulunuyor. Denizin, kumun ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız eğer, Serik apart otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, ekonomik olmaları nedeniyle de tercih edilen Serik apart otelleri, rahat konaklama birimleriyle de tatilcilerin gözdesi durumunda.

Serik apart otellerinde konakladığınız süre boyunca, Aspendos Tiyatrosu ile Sillyon Antik Kenti'ni görmeyi de sakın ihmal etmeyin.

Siz de bu yaz tatilini, Antalya'nın huzur dolu bir beldesinde geçirmek ve ev rahatlığında bir konaklama yapmak isterseniz eğer, Serik'i tercih edebilir ve Serik apart otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, hem yerinizi önceden ayırtmış olur, hem de Serik apart otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Serik otelleri genellikle 4 veya 5 yıldızlı tatil köyleri şeklindedir. Daha düşük fiyat tercih eden misafirler ise pansiyon veya butik otel tercih edebilirler.

Özellikle çağdaş tesisleri ve golfle anılan lüks tatil köyleri ile ünlü olan ilçeye yılda 3 milyon turistin uğradığı bilinmektedir. Yakın zamanda Belek kumsalının uzantısında yer alan Boğazkent beldesi de yazlıkları ve turistik tesisleriyle önem kazanmaktadır.

İlçeyi ziyaret eden turistlerin %76’sını yabancılar oluşturmaktadır ve yaz aylarında otellerin doluluk oranları %95’lere varmaktadır. Serik’e de diğer pek çok Antalya ilçesi ve beldesinde olduğu gibi Rus ve Almanlar olmak üzere Avusturyalı, Belçikalı, Hollandalı, Fransız ve son zamanlarda İngiliz turistler yoğun ilgi göstermektedirler. Özellikle cazip Serik otel fiyatları sebebiyle bu bölge yoğun talep görmektedir.

Serik otel fiyatları otelin sunduğu imkanlar ve bulunduğu lokasyona göre çeşitlilik göstermektedir.