Şehzadebaşı Otelleri

Tarihi Yarımada’nın en işlek semtlerinden biri olan Şehzadebaşı’nda yer alan oteller, İstanbul’da yapılacak turistik konaklamalar için fazlasıyla ideal…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Şehzadebaşı Otelleri

Toplam 18 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Tüm iyi restoranlar yakın"

"Hijyenik bir yer"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 79 34
Şerife Şirin Hanım Konağı
Şerife Şirin Hanım Konağı

Etstur

En uygun oda fiyatı

70 TL

En Uygun Fiyata Git

"Hizmet, hijyen kusursuz"

"5 yıldızı hak ediyor"

10

Misafir yorumu

2 yorum

Şehzadebaşı Otelleri ve Şehzadebaşı Otel Fiyatları

Tarihi Yarımada'nın en işlek semtlerinden biri olan Şehzadebaşı'nda yer alan oteller, İstanbul'da yapılacak turistik konaklamalar için fazlasıyla ideal…

Osmanlı döneminde İstanbul'un merkezi olarak kabul ediliyordu Şehzadebaşı. Zengin tarihi mirası ve dokusu ile günümüzde de aynı değeri koruyor bu güzide semt. Şehzadebaşı, geçmişte olduğu gibi şimdilerde de İstanbul'un en önemli semtlerinden biri olma özelliği taşıyor.

Fatih ilçe sınırları yer alan Şehzadebaşı, bölgenin en işlek semti aynı zamanda. İstanbul'a geldiğinizde görmeniz gereken Tarihi Yarımada'nın önemli yapılarına da ev sahipliği yapıyor Şehzadebaşı. Bozdoğan Kemeri, Beyazıt Kulesi, Beyazıt Meydanı, Şehzade Camii, Vezneciler ve İstanbul Üniversitesi Şehzadebaşı'nda konakladığınız süre boyunca görmeniz gereken tarihi mekanlardan sadece birkaçı.

Bu tarihi değerlerin ortasında kalan Şehzadebaşı, hem merkezi hem de tarihi dokusuyla, İstanbul'da yapılacak turistik konaklamalar için fazlasıyla ideal bir semt. Bu anlamda pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Şehzadebaşı'nda. 2 ve 3 yıldızlı otellerden 4 ve 5 yıldızlı otellere, kent otellerinden apart otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Şehzadebaşı otelleri arasında.

Şehzadebaşı otelleri, turistik seyahat amacıyla yapılacak konaklamalar için tercih ediliyor daha çok. Dolayısıyla yabancı turist yoğunluğu bir hayli fazla Şehzadebaşı otellerinde. Oldukça merkezi bir konuma sahip olan Şehzadebaşı otellerinin çoğunda rehber hizmeti bulunuyor. Bu nedenle İstanbul'u dilediğinizce keşfedebilirsiniz Şehzadebaşı otellerinde konaklayarak.

Siz de, özellikle turistik amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Şehzadebaşı'nı tercih edebilir ve Şehzadebaşı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Şehzadebaşı otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Geçmişte İstanbul'un merkezi olarak kabul edilen Şehzadebaşı, hala daha şehrin en işlek semtlerinden biri…

Geçmişten günümüze miras kalan değerleri ve tarihi atmosferi ile Şehzadebaşı, İstanbul'un en önemli semtlerinden biri. Aynı değeri geçmişten günümüze korumayı başaran Şehzadebaşı, Osmanlı döneminde İstanbul'un ‘tam ortası' olarak kabul ediliyormuş.

Fatih'in en işlek semti olan Şehzadebaşı, Tarihi Yarımada'nın önemli yapılarına da ev sahipliği yapıyor. Bozdoğan Kemeri, Beyazıt Kulesi, Beyazıt Meydanı, Şehzade Camii, Vezneciler ve İstanbul Üniversitesi Şehzadebaşı otellerinde konakladığınız süre boyunca görmeniz gereken yerlerden bazıları.

Hem tarihi dokusuyla hem de merkezi lokasyonuyla turistik amaçlı konaklamalarda tercih edilen Şehzadebaşı otelleri, bu özellikleri dolayısıyla biraz yüksek fiyatlara sahip. Şehzadebaşı otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin toplu ulaşım imkanlarına yakınlığı da Şehzadebaşı otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak 2017 Şehzadebaşı otel fiyatlarının 115 TL ile 225 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, turistik seyahat amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için bütçenize uygun olan bir Şehzadebaşı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şehzadebaşı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Şehzadebaşı otellerini ve Şehzadebaşı otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın