Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
16 Haziran Cum.
Çıkış
17 Haziran Cts.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 800 TL
800 TL - 1.800 TL
1.800 TL - 3.000 TL
3.000 TL - 5.000 TL
5.000 TL +

Şehzadebaşı Apartları:

0 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Şehzadebaşı Apartları Hakkında

Konaklama

0 tesis

Popüler Otel

Şehzadebaşı Şehir Rehberi
Şehzadebaşı Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Şubat
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Mayıs
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.
Ortalama Fiyat
2379 TL
Ortalama fiyat, bölgede hizmet veren tesislerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alınarak oluşturuldu.

Şehzadebaşı Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şehzadebaşı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Şehzadebaşı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Şehzadebaşı Apart, En Uygun İstanbul Şehzadebaşı Apart Otel Fiyatları - Neredekal sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Şehzadebaşı Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Şehzadebaşı Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Şehzadebaşı Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Şehzadebaşı Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul'un tarihi semtlerinden biri olan Şehzadebaşı, mega kente gelen yeri ve yabancı turistlerin yoğun ilgisi olmaktadır. Şehzadebaşı apart otelleri de konaklamada en çok tercih edilen otel kategorisidir.

Şehzadebaşı, Marmara Bölgesi'nin kozmopolit ve tarihi şehri İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Fatih ilçesindeki bir semttir. Saraçhane, Vezneciler ve Unkapanı semtlerine yakınlığı nedeniyle oldukça işlek ve merkezi bir konuma sahiptir.

Tarihi Yarımada önemli yapılarına da ev sahipliği yapan Şehzadebaşı, Bozdoğan Kemeri, Beyazıt Kulesi, Beyazıt Meydanı, Şehzade Camii, Vezneciler ve İstanbul Üniversitesi Şehzadebaşı'nda konaklama yapanların oldukça rahat gezip görebilecekleri mesafelerde yer almaktadır.

Şehzadebaşı'na gelenlerin bu semtte konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde birçok otel tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Bu otel kategorileri arasında Şehzadebaşı apart otelleri ailelerin, kalabalık arkadaş gruplarının ve evinin rahatını, konforunu tatilde ve konaklamada da yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır.

Şehzadebaşı apart otelleri bu sayfada Şehzadebaşı apart otel fiyatları ve apartların fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden zevkinize ve bütçenize uygun Şehzadebaşı apart otelini seçerek iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şehzadebaşı apart otelleri tüm yıl belli bir oranda yoğunluk yaşamaktadır. Ancak tatilinde başladığı yaz aylarında neredeyse tam doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu sebeple sizler de ileri tarihli bir İstanbul tatili için Şehzadebaşı apart otelleri kategorisinde yer alan apartlardan birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Popüler Şehzadebaşı Otelleri