Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tarabya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tarabya Otelleri

Tarabya için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Tarabya Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un nezih semtlerinden biri olan Tarabya, pek çok otele ev sahipliği yapıyor.
İstanbul Boğazı'nın Avrupa Yakası ayağında bulunan Tarabya, Sarıyer ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Tarabya, ismini ‘terapi' anlamına gelen ‘Therapia'dan alıyor.

Sarıyer yeşillikleriyle ünlü bir ilçe olmasına rağmen Tarabya'nın bu anlamda biraz yoksun olduğunu söylemek mümkün. Bununla birlikte, denizden gelen kuzey rüzgarları, buranın havasını oldukça serin bir hale getiriyor. Ancak Tarabya'yı çekici kılan pek çok şey var; birçok yat ve tekneye ev sahipliği yapan marina, meydandaki dev çınar ağacı ve ünlü Huber Köşkü bunlardan sadece birkaçı.

İstanbul'un popüler kıyı semtlerinden biri olan Tarabya'da pek çok konaklama alternatifi yer alıyor. Özellikle 5 yıldızlı lüks oteller, Tarabya otelleri arasında en çok dikkat çekenler.

Tarabya otelleri, üstün hizmet kalitesiyle buluşturuyor misafirleri. Neredeyse tüm Tarabya otelleri, sundukları eşsiz Boğaz manzarasıyla misafirlere harika bir görsel şölen yaşatıyor. Tarabya otelleri, zevkli bir şekilde dekore edilmiş konaklama birimleriyle de dikkat çekiyor. İstanbul'da modern ve konforlu bir konaklama yapmak isteyenler için Tarabya otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Tarabya otellerinde konakladığınız süre boyunca Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi'ni gezmeyi de sakın ihmal etmeyin.

Siz de, İstanbul'da lüks ve üstün hizmet kalitesiyle bir konaklama yapmak istiyorsanız, Tarabya'yı tercih edebilir ve Tarabya otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un en popüler kıyı semtlerinden biri; Tarabya…
Tarabya, İstanbul Boğazı'nın Avrupa Yakası ayağında bulunuyor. İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bulunan Tarabya, bugünlerde deniz kenarına konuşlanmış balık lokantalarıyla bir hayli nam salmış durumda.

İsmini ‘terapi' anlamına gelen ‘Therapia'dan alan Tarabya, 18. ve 19. yüzyıllarda Rumlar tarafından sayfiye mekanı olarak kullanılıyordu. Şimdilerde ise İstanbul'un en popüler kıyı semtlerinden biri haline geldi Tarabya.

Sarıyer'in diğer semtlerinde görülen bol yeşilliğe Tarabya'da pek rastlanmıyor maalesef. Ancak yine de semti cazibeli kılan pek çok şey var burada. Birçok yatın ve teknenin yer aldığı marinası, Huber Köşkü ve meydandaki dev çınar ağacı, Tarabya'yı çekici kılan unsurlardan sadece birkaçı. Tarabya'nın bir diğer özelliği de, denizden gelen kuzey rüzgarları. Bu rüzgarlar Tarabya'nın havasını bir hayli serin tutuyor.

Tüm bu yönleriyle Tarabya, şehirde sesiz, sakin ve huzurlu bir konaklama yapmak isteyenler için son derece ideal bir bölge. Bu anlamda Tarabya'da pek çok konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz.

Tarabya otellerinin birçoğu 5 yıldızlı lüks otellerden oluşuyor. Ayrıca pek çoğunun akıllara durgunluk veren bir Boğaz manzarası var. Tüm bunlar, Tarabya otel fiyatlarının da yükselmesine neden oluyor elbette ki. Tarabya otel fiyatları, şehrin diğer bölgelerine oranlara fazlasıyla yüksek. Sadece sağlanan hizmetler ve o hizmetlerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor ama tabi bu fiyatların ekonomik olacağı anlamını taşımıyor. Boğaz manzarası ise Tarabya otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri olarak göze çarpıyor. Genel olarak 2019 Tarabya otel fiyatlarının 350 TL ile 580 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da lüks bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, Tarabya'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Tarabya otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Tarabya otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarabya Hakkında
İstanbul en nezih semtlerinden biri olan Tarabya, deniz kenarındaki balık lokantaları ve marinası ile şehrin cazibe noktalarından biri…
İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yer alan Tarabya, İstanbul Boğazı'nın Avrupa Yakası ayağında bulunuyor. İsmini "terapi" anlamına "Therapia"'dan alan Tarabya, şehrin en nezih semtlerinden biri olma özelliği taşıyor.

Bilindiği üzere Sarıyer, yemyeşil doğal dokusu ile ün yapmış bir ilçe. Ancak buna rağmen, aynı dokunun Tarabya'da olmaması oldukça şaşırtıcı. Yeşil alanlar açısından bir hayli yoksun olan Tarabya, bu açığını birçok yat ve tekneye ev sahipliği yapan marinası ile kapatıyor. Tarabya'nın meydanında yer alan dev çınar ağacı ve Huber Köşkü de oldukça renk katıyor Tarabya'ya. Tüm bunların yanı sıra, denizden gelen kuzey rüzgarları da Tarabya'nın havasını fazlasıyla serin bir hale getiriyor.

Günümüzde Tarabya, deniz kenarına konuşlanmış pek çok balık lokantasına da ev sahipliği yapıyor. Geçmişte ise bu nezih semt, 18. ve 19. yüzyıllarda Rumlar tarafından sayfiye mekanı olarak kullanılıyormuş.

Tarabya otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
0 (850) 600 52 53
The Central Palace Bosphorus Tarabya
The Central Palace Bosphorus Tarabya
Haydar Aliyev Caddesi, No:124
Sarıyer / İstanbul
Türkiye

-

Boğazın en güzel yerinde, sıcacık, ilgi ve alakanın çok iyi olduğu, kesinlikle iyi tasarlanmış, tertemiz bir otel. Odanızın camını açın ve nefis iyot kokusunu içinize çekin. Ödenilen ücrete değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
0 (850) 600 83 05
The Grand Tarabya Hotel
The Grand Tarabya Hotel
Haydar Aliyev Cad. No:154
Sarıyer / İstanbul
Türkiye

-

Muhteşem manzara eşliğinde uyumak ve uyanmak, İstanbul'daki en favori otelim budur kesinlikle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
4
0 (850) 600 83 05
The Grand Tarabya Hotel
The Grand Tarabya Hotel
Haydar Aliyev Cad. No:154
Sarıyer / İstanbul
Türkiye

-

Otel çok güzel ama güvenlik çok acemi ve ilgisiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)