Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Maslak Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Maslak Otelleri

Maslak için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Maslak Otelleri - En Uygun Maslak Otel Fiyatları

Sadece İstanbul'un değil dünyanın da gözlerini çevirdiği bir iş ve finans merkezi olan Maslak, şehrin lüks otellerinin de konumlandığı bir bölge.

Maslak, hem ülkemizin hem de dünyanın önde gelen şirketlerine ev sahipliği yapan önemli bir iş ve finans merkezi. Özellikle son yıllarda yaşadığı gelişim ve semte yapılan yatırımlar ile sadece İstanbul'un değil dünyanın da gözlerini çevirdiği bir iş ve finans merkezi olan Maslak, şehrin lüks otellerinin de konumlandığı bir bölge.

Maslak'ta yer alan otellerin sayısı özellikle son birkaç yılda bölgenin gelişmesiyle birlikte arttı. Maslak'ta bulunan otellerin hemen hepsi büyük otel zincirlerine ait 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller.

Maslak otelleri iş ve finans dünyası tarafından daha çok tercih ediliyor. Turistik konaklamalardan çok iş için yapılan konaklamalar ve toplantı ile organizasyonlar için seçiliyor Maslak otelleri.

Maslak'taki oteller ideal konumları ile tercih ediliyor. Şehrin pek çok yerine yakın olan Maslak otelleri metro ve otobüs gibi ulaşım ağlarına da yakın konumda bulunuyor.

Maslak otellerinin hemen hepsi büyük otel zincirlerine ait. Genellikle 5 yıldızlı lüks otellerin yer aldığı Maslak iş dünyasının şehirdeki en önemli merkezlerinden biri. Bu nedenle Maslak otelleri iş toplantıları, seminerler, eğitimler ve davetler için de en ideal otellerden.

Yılın her dönemi konuklarına hizmet veren Maslak otellerinde her türlü donanım ve teknoloji mevcut. Aynı zamanda Maslak otellerinin restoranları da denemeye değer lezzetler sunuyor.

Maslak otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız hemen şimdi incelemeye başlayın...

İstanbul'un iş ve finans merkezi olan Maslak'ta pek çok konaklama alternatifi yer alıyor.
İstanbul'un Sarıyer ilçe sınırları içerisinde bulunan Maslak, yıllar geçtikçe ülkemizin en önemli iş ve finans merkezlerinden biri haline geldi. Sadece ülkemiz için değil, dünyanın da yakından takip ettiği şirketlerin genel merkezlerine ev sahipliği yapan Maslak, bu anlamda iş amaçlı konaklamalar için de fazlasıyla tercih ediliyor.

İş seyahati amacıyla İstanbul'a gelenleri büyük bir keyifle ağırlayan Maslak otelleri, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer, Levent gibi İstanbul'un önemli ve hareketli semtlerine yakın olması sebebiyle de tercih sebebi. Alternatif ulaşım yollarının tam ortasında bulunan Maslak otelleri, bu anlamda misafirlerine büyük bir kolaylık sağlıyor.

Hem işlerinizi rahat bir şekilde yoluna koymak, hem de İstanbul'un pek çok noktasına kolayca ulaşabilmek istiyorsanız, Maslak otellerinin sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Maslak otellerinde konakladığınız süre boyunca, minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile metroyu kullanarak, dilediğiniz noktaya kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Tüm bu nedenlerden dolayı tercih edilen Maslak otelleri, fiyatlarıyla da fazlasıyla dikkat çekiyor. Maslak ve çevresinde yer alan otellerin daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih ediliyor oluşu, Maslak otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Bu bölgede bulunan otellerin birçoğu 5 yıldızlı ve lüks otel kategorisinde bulunduğundan, Maslak otel fiyatlarının İstanbul'un diğer bölgelerine oranla bir nebze daha yukarıda olduğunu söylemek mümkün. Otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi gibi unsurlar da Maslak otel fiyatlarını büyük ölçüde etkiliyor. Genel olarak 2020 Maslak otel fiyatlarının ortalama 380 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Maslak'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Maslak otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Maslak otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Maslak Hakkında
Maslak, hem ülkemizin hem de dünyanın önde gelen şirketlerine ev sahipliği yapan önemli bir iş ve finans merkezidir.
İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Maslak, Sarıyer'e bağlı semtlerden biridir. Özellikle son yıllarda yaşadığı gelişim ve semte yapılan yatırımlar ile sadece İstanbul'un değil dünyanın da gözlerini çevirdiği bir iş ve finans merkezi olmuştur Maslak.

Maslak, Şişli merkezden Sarıyer'e uzanan Büyükdere Caddesi'nin Levent ve Ayazağa kısımları arasında kalır. Sarıyer, Ayazağa, Huzur Mahallesi ve Beşiktaş ile komşudur.

Bundan yaklaşık 20 yıl önce yalnızca birkaç yapının yer aldığı İstanbul Maslak, günümüzde Türkiye'nin ve dünyanın pek çok büyük şirketinin genel müdürlüklerinin yer aldığı çok önemli bir semttir. Bir iş ve finans merkezi olan Maslak'ta gün içinde çalışan kesimle birlikte nüfus büyük oranda artarken, çalışma saatlerinin dışında semt oldukça sakindir. Maslak'ta ikamet eden nüfus sayısı çalışan nüfusa oranla oldukça azdır.

Gökdelenleri, plazaları, iş merkezleri, otelleri, yoğun trafiği ile ünlü olan Maslak'ta aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi'nin ana kampüsü ve Harp Akademileri de yer alır.

İstanbul Maslak'ın çok kentte çok önemli bir iş merkezi olmasının bir diğer nedeni ise İstanbul'da pek çok yere yakın olması ve alternatif ulaşım yollarına sahip olmasıdır. Maslak; Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer, Levent gibi ilçe ve semtlere çok yakındır.

Maslak aynı zamanda Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolları üzerinde yer alır. Taksim-Darüşşafaka metrosu Maslak'tan geçer. Aynı zamanda pek çok ilçe ve semtten Maslak'a direkt otobüs ve minibüs ile ulaşım da mümkündür.

2000'li yılların başından bu yana çok hızlı bir gelişim gösteren Maslak'a günümüzde de farklı alt ve üst yapı projeleri ile inşaat yatırımları devam etmektedir. Bu yatırımlar sayesinde Maslak yalnızca bir iş ve finans merkezi değil; aynı zamanda lüks konut, alışveriş ve sosyal-kültürel faaliyetlerin yoğunlaştığı bir yer olacaktır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın