Maslak Otelleri

Sadece İstanbul’un değil dünyanın da gözlerini çevirdiği bir iş ve finans merkezi olan Maslak, şehrin lüks otellerinin de konumlandığı bir bölge.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Maslak Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Maslak Otelleri ve Maslak Otel Fiyatları

Sadece İstanbul'un değil dünyanın da gözlerini çevirdiği bir iş ve finans merkezi olan Maslak, şehrin lüks otellerinin de konumlandığı bir bölge.

Maslak, hem ülkemizin hem de dünyanın önde gelen şirketlerine ev sahipliği yapan önemli bir iş ve finans merkezi. Özellikle son yıllarda yaşadığı gelişim ve semte yapılan yatırımlar ile sadece İstanbul'un değil dünyanın da gözlerini çevirdiği bir iş ve finans merkezi olan Maslak, şehrin lüks otellerinin de konumlandığı bir bölge.

Maslak'ta yer alan otellerin sayısı özellikle son birkaç yılda bölgenin gelişmesiyle birlikte arttı. Maslak'ta bulunan otellerin hemen hepsi büyük otel zincirlerine ait 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller.

Maslak otelleri iş ve finans dünyası tarafından daha çok tercih ediliyor. Turistik konaklamalardan çok iş için yapılan konaklamalar ve toplantı ile organizasyonlar için seçiliyor Maslak otelleri.

Maslak'taki oteller ideal konumları ile tercih ediliyor. Şehrin pek çok yerine yakın olan Maslak otelleri metro ve otobüs gibi ulaşım ağlarına da yakın konumda bulunuyor.

Maslak otellerinin hemen hepsi büyük otel zincirlerine ait. Genellikle 5 yıldızlı lüks otellerin yer aldığı Maslak iş dünyasının şehirdeki en önemli merkezlerinden biri. Bu nedenle Maslak otelleri iş toplantıları, seminerler, eğitimler ve davetler için de en ideal otellerden.

Yılın her dönemi konuklarına hizmet veren Maslak otellerinde her türlü donanım ve teknoloji mevcut. Aynı zamanda Maslak otellerinin restoranları da denemeye değer lezzetler sunuyor.

Maslak otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız hemen şimdi incelemeye başlayın...

İstanbul'un iş ve finans merkezi olan Maslak'ta pek çok konaklama alternatifi yer alıyor.

İstanbul'un Sarıyer ilçe sınırları içerisinde bulunan Maslak, yıllar geçtikçe ülkemizin en önemli iş ve finans merkezlerinden biri haline geldi. Sadece ülkemiz için değil, dünyanın da yakından takip ettiği şirketlerin genel merkezlerine ev sahipliği yapan Maslak, bu anlamda iş amaçlı konaklamalar için de fazlasıyla tercih ediliyor.

İş seyahati amacıyla İstanbul'a gelenleri büyük bir keyifle ağırlayan Maslak otelleri, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer, Levent gibi İstanbul'un önemli ve hareketli semtlerine yakın olması sebebiyle de tercih sebebi. Alternatif ulaşım yollarının tam ortasında bulunan Maslak otelleri, bu anlamda misafirlerine büyük bir kolaylık sağlıyor.

Hem işlerinizi rahat bir şekilde yoluna koymak, hem de İstanbul'un pek çok noktasına kolayca ulaşabilmek istiyorsanız, Maslak otellerinin sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Maslak otellerinde konakladığınız süre boyunca, minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile metroyu kullanarak, dilediğiniz noktaya kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Tüm bu nedenlerden dolayı tercih edilen Maslak otelleri, fiyatlarıyla da fazlasıyla dikkat çekiyor. Maslak ve çevresinde yer alan otellerin daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih ediliyor oluşu, Maslak otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Bu bölgede bulunan otellerin birçoğu 5 yıldızlı ve lüks otel kategorisinde bulunduğundan, Maslak otel fiyatlarının İstanbul'un diğer bölgelerine oranla bir nebze daha yukarıda olduğunu söylemek mümkün. Otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi gibi unsurlar da Maslak otel fiyatlarını büyük ölçüde etkiliyor. Genel olarak 2017 Maslak otel fiyatlarının ortalama 380 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Maslak'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Maslak otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Maslak otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın