Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Samatya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Samatya Otelleri

Samatya için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Samatya Otelleri

Samatya Otelleri

İstanbul'da, Avrupa Yakası sahil yolunda Yenikapı'nın ilerisinde yer alan Samatya, eski bir Rum semtidir. Balıkçı dükkanları, restoranları, meşhur et lokantaları ve meyhaneleriyle meşhur olan bu tarihi semt, ilk fırsatta muhakkak gezilip görülmesi gereken yerlerden. Samatya otelleri de bu bölgede gerçekleştireceğiniz konaklamalar için tercih edilebilir.

Yeni adı Kocamustafapaşa olan Samatya'da gezilip görülecek birçok önemli nokta bulunuyor. Tarihi değeri bir hayli yüksek olan semtte konaklama tercihleri olarak Samatya otelleri değerlendirebilir. Çoğu tesis merkezi noktada olmakla birlikte en uygun fiyat seçeneklerine de sahip. Samatya ucuz otel seçenekleri doğrultusunda kısa bir tatil, hafta sonu kaçamağı gerçekleştirip bu semtin atmosferine dahil olabilirsiniz.

Samatya oldukça köklü bir geçmişi bünyesinde barındırıyor. Rumlar, Ermeniler, Yahudiler ve Türklerin bir arada yaşadığı bu semte eski dönemlere ait birçok kalıntı bulunabilir. Samatya otelleri de semtte sayıca oldukça fazla. Bu tesislerde rahat ve güvenilir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. Çoğu Samatya ucuz otel seçenekleri de fiyat açısından bütçeleri zorlamıyor. Hatta erken rezervasyon ihtimallerinde Samat otelleri fiyatları açısından çok daha uygun seçeneklere erişebilirsiniz.

Bölge, 2000'li yıllarda çekilen İkinci Bahar dizisiyle ülke çapında da nam saldı ve günümüzde bile sırf bu dizi için ziyarete gelen birçok insanın olduğu mahalle sakinleri tarafından belirtiliyor. Esnaf dükkanlarına da yakın konumda olan Samatya otellerindeki konakladığınızda, hem bu tarih semti hem de İstanbul'un diğer noktalarını rahatlıkla gezebilirsiniz.

Samatya ucuz otellerinin yakınında bulunan Samatya Meydanı, geçmişten kalma yapısını her zaman korumayı başarmış. Rezervasyon yaptıracağınız uygun Samatya otellerinde pek çok standart hizmetten yararlanabilir, yürüme mesafesindeki ulaşım noktalarında rahat geziler gerçekleştirebilirsiniz. Samatya otelleri fiyatları da bu gezilerinize güçlük çıkarmayacak seçenekler olacağı için, kentin keyfini doyasıya çıkarma şansı bulacaksınız.

Samatya Otelleri Fiyatları

Samatya otelleri fiyatları, sitemiz üzerinden yapacağınız araştırmalar neticesinde daha uygun seçeneklere dönüşebilir. Çoğu Samatya oteli, bölgedeki atmosfere uyumlu mimarilerde. İster ailenizle ister çift olarak ya da arkadaşlarınızla yapacağınız geziler açısından da ucuz Samatya otelleri mevcut. Burada Samatya otelleri için talep ettiğiniz hizmet önemli. Çoğu Samatya otelleri fiyatları lüks, oda seçenekleri ve konseptlerine göre çeşitlenmekte.

Yaz aylarında tabii ki yoğunluk dolayısıyla Samatya otelleri fiyatları farklılık gösterebiliyor. Bu sebepten ucuz Samatya otelleri için rezervasyonunuzu vakit geçirmeden yapmanızda yarar var. Bölgede çok sayıda müze ve kilise bulunmakta. Samatya otellerinde kalacağınız süre boyunca da tüm bu tarihi noktaları rahatlıkla gezme şansı bulacaksınız. Samatya otelleri fiyat aralığı da sizlerin konaklayacağınız bölgeye göre değişebilir.

Bu sebepten dolayında Samatya otelleri için sitemizden araştırma yapmanızı ve erken rezervasyon imkanları sayesinde uygun Samatya otelleri fiyatlarını değerlendirmenizi öneriyoruz.

Samatya otelleri çoğunlukla oda + kahvaltı hizmeti sunuyor. Ancak çoğu işletme talebe göre akşam yemeği opsiyonu da sunuyor. Samatya ucuz otel tesisleri restoran ve nostaljik kafelere de yakın olduğu için bölgedeki konaklamalarınızda bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Unutmayın; Samatya otelleri fiyat araştırmalarında genellikle birbirine yakın seçenekler çıkar, ancak yine de erken davranmak ve sitemizdeki çeşitlere bakmak sizi daha avantajlı mekanlarla buluşturabilir. Samatya otelleri ve hizmetlerinden 4 mevsim yararlanabilirsiniz.

Samatya Gezilecek Yerler

Samatya Gezilecek Yerler

Samatya otelleri bölgesinde ulaşım her zaman kolay. Ayrıca Samatya otelleri fiyatlarına göre de rahat bir konum oluşturacağı için bölgedeki gezilecek yerleri sıkıntısız bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Samatya otelleri çevresinde görülmesi gereken yerler nereler?


  • Balık Müzesi
  • Agios Minas Kilisesi
  • Aya Nikola Kilisesi
  • Semtin tarihi sokakları

Bölgedeki tüm noktaları rahat bir şekilde gezip görme olanağı bulabilir, Samatya otel konaklamalarında da dinlenerek semtteki akşamın keyfini yaşayabilirsiniz. Birçok uygun seçenekli Samatya otelleri fiyatları ve konaklama seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Samatya otelleri fiyatlarına dair arayışını biraz da genişletip çevre semtlere de göz atmak isterseniz sizi Yenikapı Otelleri sayfamıza bekleriz!

Samatya Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Samatya için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Samatya otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Samatya otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.