Salda Otelleri

Salda sınırları içerisinde yer alan Salda Gölü ile yıl içerisinde yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelen turistlerin ise konaklamada Salda otelleri kategorisinde tercih edebilecekleri birçok otel tüm yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Salda Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Salda Otelleri ve Salda Otel Fiyatları

Salda sınırları içerisinde yer alan Salda Gölü ile yıl içerisinde yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelen turistlerin ise konaklamada Salda otelleri kategorisinde tercih edebilecekleri birçok otel tüm yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir.

Salda, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Burdur'un Yeşilova ilçesinde yer almaktadır. Adını verdiği Salda Gölü ile yıl içerisinde yüzlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise Salda'da tatil ve konaklama yapabilecekleri birçok tesis yer almaktadır.

Salda'da tüm yıl açık olup hizmet veren bu otel kategorileri arasında büyük oteller ve küçük oteller yer almaktadır. Bu sayfada fotoğrafları, ayrıntılı özellikleri, konumları ile tek tek listelenen Salda otelleri kategorisini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Salda otelleri kategorisinde yer alan tesisleri yılın en yoğun zamanını tatilinde başladığı yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu aylarda sizler de Salda otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Salda otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz hem de dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz odada da konaklamanızı yapabilirsiniz.

Salda otelleri bölgenin en çok turist çeken Salda Gölü kenarında ve göl manzarası bulunan odalara sahiptir.

Salda otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Hotel Lago Di Salda
Hotel Lago Di Salda

-

Manzara harika

Manzara bir harika, gölün faydası say say bitmez. Huzuru arayanlar için on numara yer, yukarısındaki kayak merkezi ve bu manzaraya karşı kayak yapmak da güzel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)