Salda Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Salda Otel Fiyatları

Salda sınırları içerisinde yer alan Salda Gölü ile yıl içerisinde yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelen turistlerin ise konaklamada Salda otelleri kategorisinde tercih edebilecekleri birçok otel tüm yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir.

Salda, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Burdur'un Yeşilova ilçesinde yer almaktadır. Adını verdiği Salda Gölü ile yıl içerisinde yüzlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise Salda'da tatil ve konaklama yapabilecekleri birçok tesis yer almaktadır.

Salda'da tüm yıl açık olup hizmet veren bu otel kategorileri arasında büyük oteller ve küçük oteller yer almaktadır. Bu sayfada fotoğrafları, ayrıntılı özellikleri, konumları ile tek tek listelenen Salda otelleri kategorisini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Salda otelleri kategorisinde yer alan tesisleri yılın en yoğun zamanını tatilinde başladığı yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu aylarda sizler de Salda otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Salda otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz hem de dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz odada da konaklamanızı yapabilirsiniz.

Salda otelleri bölgenin en çok turist çeken Salda Gölü kenarında ve göl manzarası bulunan odalara sahiptir.

En İyi 1 Salda Oteli

Hotel Lago Di Salda Salda

Kent Oteli - Yeşilova - 11 Misafir Yorumu

Salda Gölü kıyısında yer alan ve açık yüzme havuzu bulunan Hotel Lago Di Salda, misafirlerine yılın dört mevsimi konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde toplantı odası da bulunan otel, hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur. Huzur dolu bir seyahat imkanı sunan tesisin genelinde dağ ve göl manzarası hakimdir.

Hotel Lago Di Salda'nın konforlu konaklama birimlerinin her biri özel banyoya sahiptir. Konforunuz için havlu ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir. Konaklamanız sırasında odalarda yer alan kilitli kasada özel eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Uydu
... Salda Gölü kıyısında yer alan ve açık yüzme havuzu bulunan Hotel Lago Di Salda, misafirlerine yılın dört mevsimi konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde toplantı odası da bulunan otel, hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur. Huzur dolu bir seyahat imkanı sunan tesisin genelinde dağ ve göl manzarası hakimdir.

Hotel Lago Di Salda'nın konforlu konaklama birimlerinin her biri özel banyoya sahiptir. Konforunuz için havlu ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir. Konaklamanız sırasında odalarda yer alan kilitli kasada özel eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Uydu yayınlı televizyon otelin diğer standart oda özellikleri arasındadır.

Kış mevsiminde Salda'da kayak yapma imkanı sunan tesis, bünyesinde sauna ve hamama da ev sahipliği yapmaktadır. Tesis resepsiyonu haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermekte olup, dilerseniz araç kiralama konusunda yardımcı olmaktadır. Bünyesinde konuklara özel açık otopark bulunan otelin, genelinde de ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Restoranında lezzetli tatlar servis edilen otelin snack barında ise gün boyu atıştırmalıklar sunulmaktadır

Daha Fazla Bilgi»