Karabük Yenice Otelleri

Adeta bir ağaç müzesi olarak nitelendirilen Karabük Yenice, özellikle doğaseverler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Karabük Yenice Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Süper :)"

"Muhteşem bir manzara"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Karabük Yenice Otelleri ve Karabük Yenice Otel Fiyatları

Adeta bir ağaç müzesi olarak nitelendirilen Karabük Yenice, özellikle doğaseverler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor…

Karabük Yenice, yeşillikleriyle ünlü ve aynı bölgede 13 ağaç türüne ev sahipliği yapan bir yer. Karabük Merkez'e 35 km mesafede yer alan Karabük Yenice, Açık Hava Orman Müzesi ile adeta bir doğa cenneti. Tarihi eser adına pek fazla beklentileri karşıladığını söyleyemesek de, içerisinde barındırdığı doğal güzellikleri ve artık çoğu kişi tarafından bilinen Yenice Ormanları ile öne çıkıyor Karabük Yenice. Hatta ilçe topraklarının yaklaşık %86'sını ormanlık alanlar oluşturuyor.

Tüm bu özellikleri ile Karabük Yenice, son zamanlarda ülkemizin en önemli trekking parkurlarından biri haline gelmiş durumda. Kaymakamlık tarafından hazırlanan ve haritası çıkarılan bu parkurlar, doğa yürüyüşü meraklıları için bulunmaz bir nimet.

Karabük Yenice'ye bir hafta sonu hem temiz hava almak hem de trekking yapmak için geldiğiniz zaman, konaklama açısından çok fazla seçeneğiniz yok ne yazık ki. Konaklamak için daha çok Yenice Ormanları'nda kamp, tercih edilen bir alternatif. Ancak bu konuda kendinizi daha az tecrübeli hissediyorsanız Karabük Yenice otelleri arasında yer alan az sayıdaki tesisleri de tercih edebilirsiniz. Bölgede ağırlıklı olarak butik otel hizmet veriyor.

Karabük Yenice otellerinin en büyük ortak özellikleri ise o yeşil dokuyu sonuna kadar misafirlerine yaşatıyor olmaları. Şöyle güne enfes bir yöresel kahvaltıyla başlıyorsunuz Karabük Yenice otellerinde. Sonrasında ise doğayla iç içe bir gün sizleri bekliyor. Karabük Yenice otellerinde yürüyüş parkurları hakkında detaylı bilgi de edinebilirsiniz.

Karabük Yenice otel fiyatları ise bütçeyi pek fazla zorlamadığı için de gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Kamp yapmak her zaman daha ekonomik bir seçenek ancak Karabük Yenice otel fiyatları her gelir düzeyine hitap ettiğinden bu konuda içiniz rahat olabilir. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Karabük Yenice otellerini ve 2017 Karabük Yenice otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karabük Yenice otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Albergo Butik Otel
Albergo Butik Otel

-

Süper :)

Selamlar, Nisan ayında Diyarbakır'dan gelip otelinizi ziyaret etmiştim. Mailimi okuyunca hatırlayacaksınızdır. Misafirliğimiz boyunca göstermiş olduğu ilgiden dolayı Recep Bey'e, ‘Umarım ismini yanlış hatırlamıyorumdur' teşekkürümü bir kez daha iletmek istedim. Otel konforu ve personel ilgisiyle çok başarılı, takdir ettim doğrusu. Karabük Yenice çok güzel bir doğaya sahip ve görülesi bir yer. Çevremdeki insanlara da heyecanla anlattım doğrusu. Yaylaları yolların kapalı olmasından dolayı gezemedik ama haziran sonu camping amaçlı tekrar gelmeyi düşünüyorum. Mevsiminde iyi yolların tamamen açık olacağını umuyorum. Tekrar görüşebilmek dileğiyle. Diyarbakır'dan sevgiler.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Albergo Butik Otel
Albergo Butik Otel

-

Muhteşem bir manzara

Muhteşem bir manzarası var. Çeşit çeşit manzarası, çok seversiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Albergo Butik Otel
Albergo Butik Otel

-

Yemyeşil manzarası var

Yemyeşil manzarası var. Ayrıca yemyeşil bir vadiye bakan oda manzarası muhteşem. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)