Safranbolu Apartları

En iyi 121 apart otel, en uygun fiyatlar

Safranbolu Apart Otel Fiyatları

Karadeniz'in turistik yerlerinden biri olan ve kendine özgü mimarisiyle ziyaretçilerini adeta zamanda yolculuğa çıkaran Safranbolu, Karabük'ün en özel duraklarından biridir.

Arkadaş grupları ya da aile ile seyahat için vazgeçilmez olan Safranbolu apart otelleri, ev konforunda bir konaklama arayışında olanlara hitap etmektedir. Genelinde mutfak, oturma alanı ve duşlu özel banyolardan oluşan daireler olarak hizmet verdiği Safranbolu apart otellerinin, bir kısmında ise sabah kahvaltıları verilebilmektedir.

Osmanlı devrinde Safranbolu'nun İpek Yolu üzerinde olması ve üretilen malların İstanbul'da satılması beldenin ticarette uzun yıllar etkili olmasına yardımcı olmuştur.

Arzu ettiğiniz özelliklere, konuma ve seyahat edeceğiniz tarihlere göre Safranbolu apart otel fiyatları farklılık gösterse de büyük bir kısmı erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte tercih ettiğinizde bütçenizi sarsmayacak bir fiyat aralığında olan apartların önemli bir kısmı tarihi konakların restore edilmesi sonucu hizmet vermeye devam etmektedir.

{yil} Safranbolu apart otel fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve tesislerle hemen iletişime geçmek için sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Günümüzde ise, bünyesinde barındırdığı tüm bu özellikler sayesinde bir turizm merkezi konumundadır. Kültür turizminin en güzel örneklerinden biridir.

`Karabük` Safranbolu'da kültür turistlerini ağırlayabilmek için çeşitli kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Dolayısıyla Safranbolu otel fiyatları da tesislerin kalitesine, tanıklık ettiği yıllara göre değişiklik göstermektedir.

Karabük Safranbolu otel fiyatları, sonbahar ve kış aylarında daha fazla olmaktadır. Çünkü hafif rüzgârlı ve yağışlı geçen sonbahar ikliminde Safranbolu en güzel halini yaşamaktadır.

Safranbolu {{yil}} otel fiyatları, 45 TL'den başlayıp 120 TL'ye kadar artmaktadır. Ancak bize sorarsanız en güzel aylar, kar yağışının görüldüğü kış aylarıdır. Safranbolu otel fiyatları da genel olarak çok fazla olmamak da, her bütçeye hitap eden bir fiyat çizelgesi görülmektedir.