Safranbolu Apartları

Karadeniz’in turistik yerlerinden biri olan ve kendine özgü mimarisiyle ziyaretçilerini adeta zamanda yolculuğa çıkaran Safranbolu, Karabük’ün en özel duraklarından biridir.Safranbolu Apart Otelleri ve Safranbolu Apart Otel Fiyatları

Karadeniz'in turistik yerlerinden biri olan ve kendine özgü mimarisiyle ziyaretçilerini adeta zamanda yolculuğa çıkaran Safranbolu, Karabük'ün en özel duraklarından biridir.

Köklü bir tarihsel geçmişe sahip olan ve geleneksel Türk toplum yaşantısını yansıtan Safranbolu, Batı Karadeniz'de yer almaktadır. Karabük'ün en gelişmiş ilçelerinden biri olan şehir, gezginlere reddedemeyecekleri bir seyahatin kapılarını açmaktadır. UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınmış geleneksel Safranbolu Evleri, Kent Tarihi Müzesi, görülmeye değer köyleri ile önemli turizm merkezlerimizden biridir. Yalnızca ülkemizden değil, dünyanın pek çok yerinden gelen gezginlere ev sahipliği Safranbolu, 1975 yılında SİT alanı ilan edilmiştir. Günü birinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirlerden biri olan Safranbolu'da çok sayıda konaklama birimi yer almaktadır. Özellikle bütçeye uygun bir seyahat arayışında olanlar arasında Safranbolu apart otelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Arkadaş grupları ya da aile ile seyahat için vazgeçilmez olan Safranbolu apart otelleri, ev konforunda bir konaklama arayışında olanlara hitap etmektedir. Genelinde mutfak, oturma alanı ve duşlu özel banyolardan oluşan daireler olarak hizmet verdiği Safranbolu apart otellerinin, bir kısmında ise sabah kahvaltıları verilebilmektedir.

Arzu ettiğiniz özelliklere, konuma ve seyahat edeceğiniz tarihlere göre Safranbolu apart otel fiyatları farklılık gösterse de büyük bir kısmı erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte tercih ettiğinizde bütçenizi sarsmayacak bir fiyat aralığında olan apartların önemli bir kısmı tarihi konakların restore edilmesi sonucu hizmet vermeye devam etmektedir.

2017 Safranbolu apart otel fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve tesislerle hemen iletişime geçmek için sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın