Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Pendik Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sabiha Gökçen Havaalanı Yakınındaki Oteller

Pendik için {{ (filteredHotels).length}} / 57 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Sabiha Gökçen Havaalanı Yakınındaki Oteller

Türkiye’nin hava ulaşımının en önemli duraklarından olan Sabiha Gökçen Havaalanı, ismini dünyanın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen’den alır.

Pendik Kurtköy’de bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy’e 40 kilometre, Pendik’e 12 kilometre, Taksim'e 50 kilometre uzaklıktadır. Aynı zamanda havalimanına hizmet veren otobüslerle ulaşmanız da mümkündür. `İstanbul`’da Atatürk Havalimanı’ndan sonra açılan ikinci havalimanı özelliği de taşır.

İç hatlar ve dış hatlar alanında hizmete devam eden Sabiha Gökçen Havalimanı 2001 yılında tamamlanmış olup günümüzde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. İstanbul’dan başka bir şehre yolculuklarınızda Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Özellikle Anadolu yakasında oturanlar için Sabiha gökçen Havalimanı'nı kullanmak çok daha uygun olacaktır.İstanbul il sınırları içinde kurulan Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul'da faaliyete geçen Atatürk Havalimanı'ndan sonra ikinci havalimanıdır.

1998 yılında temeli atılan limanın, 2001 yılında yapımı bitmiştir. İsmini, Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Sabiha Gökçen aynı zamanda dünyanın ilk kadın savaş pilotudur. Bir özelliği daha vardır; yeni pisti 2015 yılında açılacaktır ve dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380'in inebileceği tek pist konumuna gelecektir. Türkiye'de yolcu trafiği bakımından üçüncü sırada bulunmaktadır. Pendik'te İç hatlar ve dış hatlar alanında hizmet vermeye devam eden Sabiha Gökçen Havalimanı, mimari yapısıyla da birçok ödül almıştır.

Sabiha Gökçen Havaalanı Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Sabiha Gökçen Havaalanı Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Sabiha Gökçen Havaalanı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Sabiha Gökçen Havaalanı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.