Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
02.07.22
Çıkış
03.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Olanaklar

Klima
WiFi
Sigara İçme Alanı
Resepsiyon

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Şehir Oteli
İş Seyahati Oteli

Tesis Türü

Otel

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama
Oda-Kahvaltı

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Uygun fiyatlı Pendik Butik Otel seçenekleri tüm detaylarıyla neredekal.com’da! Farklı ve kendine özgü konseptleri ile öne çıkan Pendik Butik Otelleri ile kalabalıklardan uzak, konforlu bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Neredekal.com ile tatil planlarınıza en uygun Pendik Butik Otel seçeneğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Konaklama tipi, tesis olanakları ve tema gibi detayları belirleyerek en ideal seçenekleri listeleyebilir; yorum ve değerlendirmelerden faydalanarak keyifli bir tatil geçireceğiniz Pendik Butik Otel seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca bütçe dostu Pendik Butik Otel fiyatları ile fırsatları yakalayabilir, tatil keyfinize keyif katabilirsiniz. Eğer farklı bölgelerdeki tatil fırsatlarını da değerlendirmek istiyorsanız aşağıdaki sayfalara göz atabilirsiniz.

Pendik Butik Otelleri:

Pendik için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
3.9/5 Çok İyi
(16 değerlendirme)
Pendik merkezine 1.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
599 TL
Otel
Aile Dostu
4.6/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Pendik merkezine 760 m uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
762 TL
Otel
Şehir Oteli
3.8/5 Çok İyi
(139 değerlendirme)
Pendik merkezine 4.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
680 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Pendik merkezine 5.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
650 TL
3.7/5 Çok İyi
Pendik merkezine 1.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%40 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.001 TL
TatilBudur.com
1.000 TL
En uygun fiyat
1.000 TL
TatilBudur.com
En uygun fiyat:
TatilBudur.com
1.000 TL
Otel
Aile Dostu
3.4/5 Çok İyi
Pendik merkezine 700 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
531 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.5/5 Mükemmel
Pendik merkezine 1.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
559 TL
Etstur
850 TL
En uygun fiyat
559 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
559 TL
Otel
Şehir Oteli
3.8/5 Çok İyi
Pendik merkezine 1.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%26 Tasarruf
Sadece Konaklama
921 TL
Camping
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Pendik merkezine 11.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
3.000 TL
Otel
Otel Zincirleri
4.4/5 Mükemmel
Pendik merkezine 2.7 km uzaklıkta
Otelz.com
%20 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.423 TL

Pendik Butik Otelleri

Pendik Butik Otelleri

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri olan Pendik, Roma ve Bizans döneminde her tarafı duvarlarla çevrili bir yerleşim olup ismini de bu özelliğinden alıyor. Anadolu Yakası'nın doğu kesimlerinde yer alan Pendik yüzölçümü olarak oldukça geniş olup İstanbul'un Marmara şehirleriyle de bağlantısını sağlayan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Anadolu şehirlerinden İstanbul'a girişte de geçiş noktası olarak bulunan Pendik, oldukça hareketli bir yerleşim yeri. Turistik olarak öne çıkmasa da Pendik İstanbul'un diğer pek çok ilçesine yakınlığı ve merkezi konumu nedeniyle konaklamak için oldukça tercih edilebilir bir ilçe. Konaklama imkanlarının da oldukça çeşitli olduğu Pendik butik otelleri, pansiyonları ve diğer konaklama imkanlarıyla geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer Pendik'te konaklıyorsanız veya Pendik'e yakın bir yerlerde bulunuyorsanız Pendik ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve Pendik'te yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer Pendik'te veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

En İyi Pendik Butik Oteller

En İyi Pendik Butik Oteller

Pendik bulunduğu konum, ilçedeki günlük hayat ve endüstriyel yapısı gereği bir iş merkezi olarak nitelenebilir. Bu nedenle ilçede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde Pendik otelleri mevcut. Butik oteller ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. İlçe turistik olarak öne çıkmasa da bir yaşam, ticaret ve sanayi merkezi olarak çok sayıda insanın yaşadığı ve bulunduğu bir yer. Bu nedenle butik oteller turistik amaçlı otellere nazaran ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Butik otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor. Çok sayıda her şey dahil hizmet sunan beş yıldızlı, dört yıldızlı görece lüks oteller mevcut. Anadolu Yakası'nın ormanlık alanlara sahip olduğu düşünüldüğünde kalacağınız otelin orman ve yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Pendik'in kıyı kesimi göz önüne alındığında ise deniz manzaralı bir otelde konaklamak da olası. Bu açıdan Pendik butik otelleri en uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi Pendik butik oteller ve pansiyonları bulmanız mümkün.

Pendik Butik Otel Fiyatları

Pendik Butik Otel Fiyatları

Pendik sahip olduğu nüfus ve merkezi konumu gereği çok sayıda butik oteli bulunduran bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen butik oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken. Diğer ilçelerle bağlantı için sık kullanılan toplu taşıma araçlarına yakın olması otelin ücretini artırabileceği gibi daha iç kısımlarda bulunan ve toplu taşımaya uzak konumlanan oteller daha uygun fiyatlı olabilir. Bu nedenle önceliğinizin ne olduğunu düşünerek bütçenize uygun bir oteli kolaylıkla tercih edebilirsiniz.
 • Ulaşım faktörüne ek olarak denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz kıyısında ise veya deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün. Öyle ki aynı otelin denize bakan ve bakmayan cephelerinde bulunan odaların fiyatları dahi değişiklik gösterebiliyor.
 • Pendik butik otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı seçenekler bulabilirsiniz. Pendik'teki otel çeşitleri bu açıdan size dilediğiniz gibi bir imkan sunabilir.

Pendik'te Gezilecek Yerler

Pendik'te Gezilecek Yerler

Pendik yüzyılları aşkın tarihi ve kültürel yapısıyla gezilecek pek çok yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de Pendik'te konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran Pendik ve çevresinde gezilebilecek tarihi ve turistik yerlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Arkeolojik sit alanı olarak belirlenen Pendik Höyüğü'ne gidebilir, Anadolu'nun en eski yerleşim yerlerinden biri olarak bilinen bu bölgede arkeolojik bir gezinti yapabilirsiniz.
 • Sultan Abdülmecit döneminde inşa edilen Sultan Konağı'nı gezebilirsiniz.
 • Bizans'tan kalan bir yerleşim olan Temenye'yi ziyaret edebilir; burada bulunan Hz. Yahya Kilisesi'ni, Saint Jean Babtist Kilisesi ve Bizans mezarlarını görerek tarihi kültürlere ait mirasları detaylıca inceleyebilirsiniz.
 • Aydos Tepesi üzerinde konumlanan Aydos Kalesi'ne çıkabilir, kalenin içini gezdikten sonra buradan muhteşem İstanbul manzarasını seyredebilirsiniz.
 • Pendik sahilde uzun ve keyifli bir yürüyüş yapabilir, sahilde bulunan mekanlarda dinlenip denize karşı keyif yapabilirsiniz.
 • Büyükşehir belediye tesislerinde Adalar manzarası eşliğinde yemek yiyebilir; dilerseniz de sadece çay veya kahve içerek dinlenebilirsiniz.
 • Kemal Tahir Kütüphanesi'ne gidebilir, buradaki kaynakları inceleyebilir ve okuyabilirsiniz. Ayrıca kütüphanenin oturma alanına sahip bahçesinde dinlenebilir, yeşilliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Gezebileceğiniz tüm bu yerler ve yapılacak birçok aktivite sayesinde unutulmaz bir tatil yaşayabilir, konaklama seçenekleri sayesinde konforlu bir dinlenme süreci geçirebilirsiniz.

Pendik Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Deniz manzaralı Pendik butik otelleri hangileridir?
İstanbul Pendik semti sınırları içerisinde şehre gelen misafirlerin gönül rahatlığıyla konaklama yapabileceği; 5 yıldızlı otellere, 4 yıldızlı otellere, butik otellere, apartlara ve pansiyonlara ev sahipliği yapıyor.Pendik butik otelleri sayfasında listelenen otellerden bazıları sundukları hizmetler kadar misafirlerini ağırladıkları konumlarıyla da ön plana çıkıyor. Özellikle deniz manzaralı pendik butik otelleri bahsettiğimiz konumlar içerisinde en fazla ilgi gören konaklama alternatiflerinin başında geliyor. Bazı butik pendik otelleri manzaralı olunca kimisinde doğa manzarasına kimisinde ise muhteşem bir şehir manzarasına ev sahipliği yapabiliyor. Otellerin sahip olduğu bu manzarayı ise hizmet verdikleri konum belirliyor.
En iyi Pendik butik otelleri hangileridir?
En iyi Pendik butik otelleri için tesislerin özellikleri bakımından farklılık gösterebildiğinden daha önce bahsetmiştik. Her birinin sağladığı hizmetler ve olanakları değerlendirdiğimizde, tümünde ziyaretçilerin konforunun ön planda tutulduğunu söyleyebiliriz. İşte tüm bu olanaklar da tesislerin tercih edilme oranlarında büyük rol oynuyor. Haliyle en iyi Pendik butik otelleri de bölgede en sık tercih edilen alternatiflerden meydana geliyor. Bu bölge de Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakın konumu ile dikkat çektiği için daha çok iş seyahatleri için tercih ediliyor. İş insanların en iyi butik konsept Pendik otelikararı verebilmeleri için tesis özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları gerekiyor.
Aileye uygun Pendik butik otelleri hangileridir?
İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan ve en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Pendik, günümüzde yükselen binaları, konsept yapıları ile şehrin dikkat çeken semtlerinden biri olmaya devam ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanına, sahil bandına yakınlığı ile bilinen semt, İstanbul'da tatil yapacak aileler için de ilk seçeneklerden biri oluyor. Aileler burada yer alan yüksek katlı lüks konsept otellerin yanı sıra daha çok butik otelleri tercih ediyor. Peki Aileye uygun Pendik butik otelleri hangileridir? Pendikte aileye uygun butik oteller için birçok farklı seçenek bulunuyor. Özellikle sahile yakın pendik butik otelleri daha çok tercih ediliyor. Bunun dışında tesislerin sunduğu hizmetler seçim yaparken etkili oluyor. Tesislerin nezih ortamları ve sundukları hizmetler ile Aileye uygun butik pendik otelleri konsept bakımından farklılık gösterebiliyor. Kimi herşey dahil hizmet verirken kimiyse oda-kahvaltı hizmeti sunabiliyor. butik pendik aile otelleri her tercihe ve bütçeye uygun konaklama seçnekleri için Neredekal.com sayfamızdan Pendik butilk otelleri listelerimize bakmanızı öneririz.
Pendik butik otelleri fiyatları ne kadardır?
Daha önce de belirttiğimiz üzere Pendik butik otel fiyatları tesislerin konsepti, sundukları hizmet kalitesi ve konumları gibi değişkenlere bağlı olarak şekilleniyor. Örneğin Pendik deniz manzaralı butik otelleri tesis fiyatları ile Pendik merkez butik otel fiyatları aynı olamıyor. deniz manzaralı pendik otelleri daha pahalı olurken manzarası olmayan otelleri daha uygun fiyatlı olabiliyor. İşte bu sebeple konaklama yapacak olan ziyaretçilerin öncelikle alacakları hizmetin kalitesine göre seçim yapması öneriliyor. Herşey dahil, tam pansiyon, yarım pansiyon, oda kahvaltı seçenekleri ile otelin havuzlu olup olmadığı ve ya içinde Spa hizmeti bulunduran oteller fiyat farklılığı gösteriyor.

Pendik Butik Otelleri Alt Bölgeleri

Pendik Kurtköy Otelleri
Daha fazla gör