Ruhi Bey Meyhanesi

  • Antalya / Kaş / Kaş Merkez
  • Andifli Mah. Suleyman Sandikçi Sok.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Sütte dil balığı tavsiye edilir
8

-

Kaş'ta leziz mezeler yiyebileceğiniz, bahçeli güzel bir meyhane. Sütte dil balığı oldukça lezzetli, mutlaka tadına bakın derim. Fiyatları biraz daha uygun. Yaz aylarında bir hayli kalabalık oluyor, rezervasyon yaptırmadan gitmeyin.

6
Kaş'ta tek
10

-

Kaş'ın ünlü kral mezarının bulunduğu Uzun Çarşı sokağın sonunda, sağdaki caddede, Çınar Butik Hotel Kaş'ın altında, mutteşem bir meyhane. Zaten meyhane tarzıyla Kaş'ta tek. Yemekler çok lezzetli. Özellikle ahtapot ızgara, sütte balık, tahinli patlıcan mutlaka denenmeli. Şef misafirlerin memnuniyetinden emin olmak i.. Devamını Göster

6
Çok başarılı
10

-

Muhteşem ve lezzetli mezeleri, güler yüzlü sunumu ile yıllardır tatil yaptığım Kaş'ta favori mekanlarımdan vazgeçirdiniz beni.

6
Restoran şefi gerçekten başarılı
10

-

Geldim gördüm ve mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Meyhane Çınar Butik Hotel Kaş'ın hemen önünde. Sahibi aynı zamanda otelin de sahibi, restoranın şefi gerçekten çok başarılı ve samimi.

6
Bizim için vazgeçilmez
10

-

Tek kelimeyle muhtesem bir mekan... Calisanlari ile sahibi cok mutevazi ve candan.. yemek konusunda Sutte balik, Ahtapod kesinlikle denenmeli. Mekanin atmosferi dekoru bizzat Sahibi tarafindan yapilmis. Siddetle tavsiye ederim

6
Rakı kadehinde balık olmak :)
10

-

Bahçe içinde, begonvillerle kaplı, kapısında, bahçesinde kedilerin mırıl mırıl mırıldadığı bir mekan bu sene açılan Ruhi Bey Meyhanesi. :) Birbirinden leziz mezelerden tatmak, fonda çalan ve eskiye götüren şarkılara eşlik etmek, huzurlu bir akşam geçirmek ve rakı kadehinde balık olmak istiyorsanız Ruhi Bey Meyhanesi doğru adres.