Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (4)

Ruhi Bey Meyhanesi

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4.8/5
Mükemmel
10 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.8/5
Mükemmel
10 değerlendirme
Ruhi Bey Meyhanesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
10.06.2016
Misafir
Sütte dil balığı tavsiye edilir
Kaş'ta leziz mezeler yiyebileceğiniz, bahçeli güzel bir meyhane. Sütte dil balığı oldukça lezzetli, mutlaka tadına bakın derim. Fiyatları biraz daha uygun. Yaz aylarında bir hayli kalabalık oluyor, rezervasyon yaptırmadan gitmeyin.
5/5 Mükemmel
26.05.2014
Misafir
Kaş'ta tek
Kaş`ın ünlü kral mezarının bulunduğu Uzun Çarşı sokağın sonunda, sağdaki caddede, Çınar Butik Hotel Kaş'ın altında, muteşem bir meyhane. Zaten meyhane tarzıyla Kaş'ta tek. Yemekler çok lezzetli. Özellikle ahtapot ızgara, sütte balık, tahinli patlıcan mutlaka denenmeli. Şef misafirlerin memnuniyetinden emin olmak için tek tek müşterilerin fikirlerini alıyor. zaten açık mutfağı yemeklerine ve hijyen standartlarına ne kadar güvendiklerini ortaya koyuyor. Bu konuda da Kaş'ta tek. Yemeğinizi pişerken görebiliyorsunuz. Atmosfer ve yemekler muhteşem. Mutlaka tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
26.05.2014
Taylan Gülaçar
Kaş'ta tek
`Kaş`'ın ünlü kral mezarının bulunduğu Uzun Çarşı sokağın sonunda, sağdaki caddede, [otel=cinar-butik-hotel-kas]Çınar Butik Hotel Kaş[/otel]'ın altında, mutteşem bir meyhane. Zaten meyhane tarzıyla Kaş'ta tek. Yemekler çok lezzetli. Özellikle ahtapot ızgara, sütte balık, tahinli patlıcan mutlaka denenmeli. Şef misafirlerin memnuniyetinden emin olmak için tek tek müşterilerin fikirlerini alıyor. zaten açık mutfağı yemeklerine ve hijyen standartlarına ne kadar güvendiklerini ortaya koyuyor. Bu konuda da Kaş'ta tek. Yemeğinizi pişerken görebiliyorsunuz. Atmosfer ve yemekler muhteşem. Mutlaka tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
30.04.2014
Misafir
eviniz gibi
Sıcak ortamı,güleryüzlü personeli,lezzetli meze ve ana yemekleriyle sıradanlaşmaya başlayan sahil restaurantlarından bıktıysanız mutlaka denemelisiniz. Tahinli köz patlıcan,midyeli bulgur pilavı,pazuşi,salatalık dolması,balık kokoreç,sütte balığı ilk defa burada tattım değişik ve hoş mezeler.Değişik tatlardan hoşlananlara önerebilirim.
5/5 Mükemmel
24.04.2014
Misafir
Çok başarılı
Muhteşem ve lezzetli mezeleri, güler yüzlü sunumu ile yıllardır tatil yaptığım Kaş`ta favori mekanlarımdan vazgeçirdiniz beni.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör