Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri (13)
Aktivite (10)
Genel Görünüm (2)
25 Fotoğraf
Giriş
03.12.22
Çıkış
04.12.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

'Odalar fena değil.'
9 değerlendirme
'İyi hizmet veriyor.'
16 değerlendirme
'Çok kaliteli'
8 değerlendirme
'Yemekler lezzetli.'
10 değerlendirme

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
03.12.22
Çıkış
04.12.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Riviera Beach Bungalows
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'Odalar fena değil.'
9 değerlendirme
'İyi hizmet veriyor.'
16 değerlendirme
'Çok kaliteli'
8 değerlendirme
'Yemekler lezzetli.'
10 değerlendirme

Otel Hakkında

Riviera Beach Bungalows, yavru vatan Kıbrıs
Otel Bilgileri
Tesis Oda Sayısı
52

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Kıbrıs uçuşları dış hatlar terminallerinden gerçekleşmektedir, uçuş saatinden en az 3 saat önce kontuarda olunmalıdır.Kıbrıs seyahatlerinde 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından vekâlet almaları gerekmektedir.(sadece anne ile seyahat edenlerin babadan, sadece baba ile seyahat edenlerin anneden, her ikisi hariç diğer 3.kişi ile seyahat edenlerin hem anne hem babadan muvafakatname almaları gerekmektedir. Anne ve baba ile beraber seyahat ediliyorsa, muvafakatname gerekli değildir.)KKTC Sağlık Bakanlığının almış olduğu karara göre 16 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye'den gelecek misafirlerin 3 günün üzerinde Kıbrıs’ ta kalacak olması durumunda 7 gün karantina uygulaması yapılacaktır. 3 gün ve altı konaklama yapacak misafirlerin Kıbrıs'a giriş yapabilmeleri için ülkeye giriş esnasında yolculuk öncesi 0 ile 120 saat arasında negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gereklidir. İbraz edilen belgede QR kodu olması gereklidir. QR kodunun okunmadığı durumlarda belge üzerindeki Laboratuvar Numarası ve Kimlik Numarası /Pasaport Numarasının son dört hanesi girilerek e-nabız sistemi üzerindeki Covid- 19 test sonuçları biriminden kontrolleri sağlanabilir. Ayrıca misafirlere Kıbrıs Havalimanı kontrol noktalarında ikinci PCR testi yapılacaktır.Kıbrıs'ta yapılacak PCR testinin ardından misafirler rezervasyonlarını yaptırmış olduğu tesislere gidebilecek ve test sonucu çıkana kadar tesisin sorumluluğunda gözetim altında tutulacaklardır. Türkiye'de yapılacak PCR testi için misafirlerimizin uçak bileti ile TC Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş laboratuvarlara başvurması gereklidir.Yetkili Laboratuvar listesine https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/haberler/yetkilendirilmis-covi-d-19-tani-laboratuvarlari.html adresinden ulaşabilirsiniz.Türkiye’de yapılacak olan PCR Test ücreti 250 TL'dir. Test bedelinin tahsili numunenin alındığı sağlık kuruluşu tarafından yapılacaktır.

Bar Sayısı

1

Sahil Uzunluğu

350 m

Kum Özelliği

Kum

Sıkça Sorulan Sorular

Riviera Beach Bungalows için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Riviera Beach Bungalows için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Riviera Beach Bungalows için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Riviera Beach Bungalows odalarında Minibar, Klima, Oda Görevlisi, Banyo/Wc, Duş bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Riviera Beach Bungalows için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Riviera Beach Bungalows için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Riviera Beach Bungalows için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Riviera Beach Bungalows için popüler tesis özellikleri; Özel Plaj, Havalimanı Servis, Restoran, Havaalanı Servisi olmasıdır.