Riva Pansiyonları

En iyi 5 pansiyon, en uygun fiyatlar

Riva Pansiyon Fiyatları

İstanbul'dan uzaklaşmaya fırsatı olmayan ve bir o kadar şehrin tüm karmaşasını geride bırakmak isteyenlere hitap ediyor Riva.

Beykoz'a bağlı olan Riva, İstanbullular tarafından kısa tatiller için tercih edilirken, şehir dışından gelenleri uzun bir süre ağırlar. Şirin bir sahil köyü olan Riva'da yeşile ve maviye doyabilirsiniz. Kendinizi İstanbul'da hissetmeyeceğiniz iki-üç gün hayal ediyorsanız Riva otellerinin birinde rezervasyon yaptırabilir, bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Riva İstanbul'un Karadeniz kıyısında şehre yakın kaçış noktalarından biri. Özellikle yaz aylarında oldukça hareketli olan Riva kısa tatiller için tercih edebileceğiniz bir yer.

Riva'da yer alan konaklama tesisleri sizlere birkaç gün huzurlu vakit geçirmenizi sağlıyor. Her mevsim ilgi görmesinden dolayı yılın her ayı hizmet veriyor Riva'da yer alan tesisler. Bölgede genellikle küçük otel işletmeleri yer alıyor.

Riva'da yer alan pansiyonlar diğer işletmelere göre daha az sayıdadır ve bu sebepten dolayı özellikle yaz aylarında hafta sonları boş pansiyon bulmak zorlaşıyor. Riva pansiyonları her mevsim yoğun ilgi gördüğü için erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Yaz aylarına nazaran kışın çok fazla doluluk oranına ulaşmıyor Riva pansiyonları.

Yemyeşil bir doğa içerisinde dinlendirici bir tatil planınız varsa Beykoz Riva pansiyonlarına bir göz atabilirsiniz. Hem konum hem de fiyat bakımından tatilcilerin dikkatini çeken Riva pansiyonlar, bölgedeki diğer işletmelere göre daha ekonomik fiyatlara sahiptir.

2020 yılında Riva pansiyon fiyatları çok fazla artış göstermemiştir. Pansiyonlar genellikle oda kahvaltı hizmeti vermektedir. Riva pansiyonları sayfamızı inceleyerek işletmelerin hizmetleri, konumları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yaz aylarında deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilcilerin sıklıkla ziyaret ettiği Riva kış aylarında da sakin ve doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenleri ağırlıyor.

Turizmin geliştiği bir yer olan Riva konaklama için de zengin bir çeşitliliğe sahip. Farklı özelliklerdeki oteller her kesimden tatilciye hitap ediyor. Bu nedenle Riva otel fiyatları da geniş bir skalaya sahip. Riva 2020 otel fiyatları genellikle ekonomik bir seyir izliyor. Çok lüks ve butik otellerin olmadığı Riva'da daha çok üç ve dört yıldızlı oteller ile apart oteller mevcut. Bu nedenle Riva'daki otel fiyatlarını da her kesimden ziyaretçi tercih edebiliyor.

Yaz turizminin daha yoğun olduğu bölgede yaz aylarında otel fiyatları daha yüksek. Fakat yine de Riva otel fiyatları özellikle kısa tatiller için oldukça uygun.

Riva Pansiyon Yorumları

10

Defne Konaklama & Restaurant

Ayşe şenel yasak - 15 Eylül 2019, Pazar 09:59

Sakin ve huzurlu

Dün gidip kahvaltı ettiğimiz harika mekan, kahvaltı ürünleri kaliteli ve yeterliydi. Bahçeden toplanılan meyve reçelleri harikaydı. Sakin ve huzurlu bir mekan

1

Hera Pansiyon

Busra Sabuncuoglu - 1 Temmuz 2019, Pazartesi 22:58

Kesinlikle önermiyoruz

Beklentimiz çok yüksek kesinlikle değildi, aradığımız sadece ilgi, güler yüz ve temizlikti. Otele girişte resepsiyondaki beyefendi sorduğumuz sorulara tek kelimelik cevaplar vererek tesise olan düşüncemizi başta zaten olumsuz şekilde değiştirdi. Gece bir düğüne katılıp geç geleceğimizi belirttik, bizden araç plakası alındı telefon bilgisi alınmadı, otelin belli bir saat sonrası kapatılacağının bilgisi verilmedi. Düğün ve eğlence sonrası döndüğümüzde otopark kapısının kilitlenmiş oteli de kilitli halde bulduk. Ve muhatap olacak kimseyi bulamadık. Telefonla defalarca aramamıza rağmen cevap verilmedi, çalınan kapılar açılmadı. 1 saat sonrası kişisel cep telefonu numarasını bularak resepsiyondaki beyefendiye ulaştık. Bize açıklaması “'otelde 5 müşteri vardı 5 de araç vardı, herkes burada diye düşündüm kilitledim”' oldu. Sayıya göre hareket ediliyorsa bizden girişte neden araç plakası alındı? Aklımıza geldikçe kötü anı bırakan bir konaklamaydı kesinlikle önermiyoruz.

1

Otel Polonez

Filiz - 16 Eylül 2018, Pazar 13:11

Tavsiye etmiyorum

Çok kötü bir yer. İnternet sitesindeki yorum ve puanlama ile gittik ancak odalar leş gibi kokudan durulmuyor. Odanın ortasında bir paspas var, pislikten deseni görülmüyor. En düşük puan 1 bu bile fazla. Paranızla rezil olmak istiyorsanız buyurun gidin.