Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Aktivite Galerisi
Aktivite (9)
Oda Özellikleri Galerisi
Oda Özellikleri (6)
15 Fotoğraf
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 1
Özhayat Termal Otel BursaOda Özellikleri - Görsel 2
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 3
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 4
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 5
Özhayat Termal Otel BursaOda Özellikleri - Görsel 6
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 7
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 8
Özhayat Termal Otel BursaOda Özellikleri - Görsel 9
Özhayat Termal Otel BursaOda Özellikleri - Görsel 10
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 11
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 12
Özhayat Termal Otel BursaOda Özellikleri - Görsel 13
Özhayat Termal Otel BursaOda Özellikleri - Görsel 14
Özhayat Termal Otel BursaAktivite - Görsel 15
Giriş
21 Mayıs Sal.
Çıkış
22 Mayıs Çar.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

Misafirler Ne Dedi?

'Harika bir yer'

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Çekirge Mah. 1.Murat Cad. 16265 Osmangazi/Bursa
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
21 Mayıs Sal.
Çıkış
22 Mayıs Çar.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Özhayat Termal Otel Bursa
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Misafirler Ne Dedi?

'Harika bir yer'

Otel Hakkında

Bursa-Osmangazi.

Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Özhayat Termal Otel Bursa, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Sıkça Sorulan Sorular

Özhayat Termal Otel Bursa için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Özhayat Termal Otel Bursa için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Özhayat Termal Otel Bursa için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Özhayat Termal Otel Bursa odalarında Oda Servisi, Oda Görevlisi bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Özhayat Termal Otel Bursa için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Özhayat Termal Otel Bursa için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Özhayat Termal Otel Bursa için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Özhayat Termal Otel Bursa için popüler tesis özellikleri; Sigara İçme Alanı, Mescid, Araba Kiralama, Döviz Alım/Satım olmasıdır.