Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi, Beyazıt mekan profili ve Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi

2.0puan

Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi Tanıtımı

Fatih Sultan Mehmet'in Fatih'te inşa ettirmiş olup günümüze gelebilen üç yapıdan biridir Simkeşhane. Günümüzde Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi olarak kullanılan Simkeşhane, Beyazıt, Ordu Caddesi üzerinde bulunup Beyazıt Hamamı'yla karşı karşıyadır. Bölgedeki birçok tarihi mekana da yürüme mesafesinde yer alır.

Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi'nde 203 adet CD, 44.869 adet kitap, 232 ses kasedi ve süreli yayınlar bulunmakta.

Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi'ndeki kitaplar her araştırma düzeyine hitap etmekte. Pazar günleri hariç her gün 08:00 – 17:00 saatleri arasında kütüphanenin kapıları ziyaretçilerine açık. Herhangi bir araştırmanızda İl Halk Kütüphanesi'ne gidebilirsiniz. Ya da sadece kitapları seviyorsanız, bu mekan yine tam size göre…

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Kullanıcı memnuniyeti denen bir şey yok

-

Çalışanları çok ukala ve konuşma tavırları devlet kurumuna yakışır tavırlar içeresinde değil. Kullanıcıları bir kovmadıkları kaldı neredeyse kütüphaneden. Müdürün bir an önce çalışanlara çeki düzen vermesi gerekli. Kütüphanede kullanıcı memnuniyeti denen bir şey yok.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

  • Beyazıt

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler