Nil Hotel Gaziantep

Otel
4.1
Mükemmel
Kaliteli hizmet
12 değerlendirme
Oda Özellikleri (16)
Aktivite (8)
Genel Görünüm (3)
27 Fotoğraf
Giriş
26.05.22
Çıkış
27.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları

618 TL

Diğer Oda Fiyatlarını Gör
4.1/5
Mükemmel
'Kaliteli hizmet'
'Çok ilgililer'
'Otel gayet temiz'
'Temizlik ve hijyen'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Bey, Atatürk Blv. No:53, 27010 Şahinbey/Gaziantep
Haritada gör
Giriş
26.05.22
Çıkış
27.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Nil Hotel Gaziantep
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4.1/5
Mükemmel
12 değerlendirme
'Kaliteli hizmet'
'Çok ilgililer'
'Otel gayet temiz'
'Temizlik ve hijyen'
5/5 Mükemmel
21.08.19
Misafir
Çok temiz ve ilgililer
Çok temiz ve ilgili personelleri vardı. Kahvaltısı da açık büfe, teras katta güzeldi.
5/5 Mükemmel
26.05.19
Bahattin Erkan
Kaliteli hizmet
Yazılan olumsuz yorumlar kesinlikle kasıtlı. Oldukça kaliteli bir hizmet, temizlik söz konusu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 27.05.2019.
5/5 Mükemmel
07.01.19
Tolgunay Aksu
Bakımlı bir yer
Şehir merkezinde kalmak için güzel bir yer. Temiz, bakımlı bir yer. Bu civarda kalınabilecek güvenli bir mekan arayanlar için uygun.
5/5 Mükemmel
17.02.18
Humeyra Şahin
Çalışanları, hizmeti ve ilgisiyle ideal bir işletme. Başarılı, müşteri isteklerine değer veren kadrosu ile bütünlüğü ve huzuru sağlamayı başarmış bir işletme. Teşekkürler. :)
5/5 Mükemmel
17.02.18
Eren DEMİRBAŞ
Çok ilgililer
Tam bir aile oteli, tavsiye ederim. Gerektiğinden fazla ilgileniyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Daha fazla yorum gör

Otel Hakkında

Gaziantep
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Nil Otel Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Haritada gör
Nil Hotel Gaziantep
618 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Nil Hotel Gaziantep için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Nil Hotel Gaziantep için 1 gecelik ortalama fiyat 618 TL.
Nil Hotel Gaziantep için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Nil Hotel Gaziantep odalarında Oda Görevlisi bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Nil Hotel Gaziantep için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Nil Hotel Gaziantep için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Nil Hotel Gaziantep için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Nil Hotel Gaziantep için popüler tesis özellikleri; olmasıdır.
Nil Hotel Gaziantep Covid sertifikalı bir tesis midir?
Nil Hotel Gaziantep güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.