Zeytinhan

+ 4 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Zeytinhan Hakkında

Gaziantep Kalesi karşısında muhteşem tarihi han. Bu handa mağarayı ve zeytinyağı kuyularını mutlaka görmelisiniz. Yazın sıcağında doğal klima nefis mekan... Salça, pul biber, fıstık ve yöresel ürünleri buradan almalısınız. Hijyen süper. İlgi alaka süper. Güler yüz süper. Hele bir de tuvaletine girin kesinlikle güven verici bir yer.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Zeytinhan
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
12.04.2014
Misafir
Zeytinhan
Kaliteyi yakalamak bulunduğumuz zaman içinde artık zor oldu. Neredeyse siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en sağlıklı hizmeti verebilmek için çok ince ve detaylı çalışarak kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neredekal sitesi çalışanlarına ve emeklerine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. İyi çalışmalar diliyorum.
5/5 Mükemmel
10.04.2014
Misafir
Zeytinhan
En sevdiğim alışveriş merkezi işte böyle bir yer. :) Hem tarihi atmosfere sahip, hem içerisindeki yiyecekler organik. Hem çalışanları içten, hem de uygun fiyat. Altında bulunan 2 adet zeytinyağ deposu da görülebiliyor üstelik gezerken. Birçok baharat, salça, zeytin çeşidi alabileceğiniz Zeytinhan'a uğrayın. Bademli zeytinden kesin alın, en olmadı tadına bakın. Bu yorumu okuyorsanız, Erdinç Bey'e de Neredekal.com'dan selamlarımızı iletin. :)
5/5 Mükemmel
09.04.2014
Misafir
Zeytinhan
~Gaziantep Kalesi~'nin tam karşısında yer alıyor. Çeşit çeşit tatlar bulunuyor. Buradan `Gaziantep`'in meşhur acı biber salçasından, pul biberinden, fıstığından satın aldım. Personel ilgili, güler yüzlü.