Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Mustafapaşa Butik Otelleri:

Mustafapaşa için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Mustafapaşa Köyü merkezine 420 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
400 TL
Otelz.com
403 TL
En uygun fiyat
400 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
400 TL
Otel
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Mustafapaşa Köyü merkezine 4.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
780 TL
Otel
Hayvan Dostu
4.2/5 Mükemmel
(14 değerlendirme)
Mustafapaşa Köyü merkezine 4.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
2.416 TL
Pansiyon
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
(38 değerlendirme)
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
400 TL
Etstur
408 TL
En uygun fiyat
400 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
400 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%20 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.160 TL
Otel
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
5/5 Mükemmel
(36 değerlendirme)
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
800 TL
Otel
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
650 TL
Henüz Puanlanmamış
Mustafapaşa Köyü merkezine 5.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
200 TL

Mustafapaşa, eski adıyla Sinasos, Nevşehir'de Ürgüp'e bağlı kasabadır.

Kapadokya'nın önemli turizm merkezlerinden biri olan Mustafapaşa, Ürgüp'e 5 km uzaklıktadır.

Mübadeleye kadar Rumların, Ortodoks Türkler olan Karamanlıların ve Müslüman Türklerin birlikte yaşadığı bir Orta Anadolu kasabası olan Mustafapaşa'da, eski Rum evleri oldukça zengin taş işçiliği ve freskolar arz eder. Batısında Gömede Vadisi oyma kiliselere, barınaklara ve vadinin içinden geçen bir dereye sahiptir. Mustafapaşa’daki önemli kilise ve manastırlar; Aios Vasilios Kilisesi, Konstantin - Heleni Kilisesi, Manastır Vadisi Kiliseleri ve Gömede Vadisi’nde Alakara Kilise ve Aziz Basil Şapeli Kilisesi’dir.

Ayrıca Osmanlı Dönemi’nde inşa edilmiş güzel taş ve ağaç işçiliği gösteren bir de kervansaray bulunmaktadır.

Mustafapaşa'da konaklamak için tercih edilen tesislerin başnda Mustafapaşa butik otelleri gelmektedir. Kapadokya'nın genelinde olduğu gibi peri bacalarına ve kayalara oyma şeklinde görülen Mustafapaşa butik otelleri, yaz kış hizmet vermektedir. Mustafapaşa'nın merkezinde bulunan butik otellerde konaklayarak, hem tarihi ve kültürel dokuya tanıklık edebilir, hem de doğanın insanlara sunduğu bu güzelliklere şahit olabilirsiniz.

Mustafapaşa Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mustafapaşa butik otelleri Nevşehir arası mesafe nedir?
Nevşehir'de yer alan Mustafapaşa butik otellerine ulaşım>Nevşehir içinden ve yakın çevre illerden karayolu ile sağlanabiliyor. Şehir dışından gelen ve Mustafapaşa butik otellerde konaklamak isteyen misafirler için ise durum biraz daha farklı. Havayolu şirketleri aracılığı havaalanına indiyseniz öncelikle servis ve benzeri araçları kullanarak kolaylıkla Mustafapaşa butik otellerine ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda havaalanında bulunan taksileri kullanabilirsiniz. Nevşehir havaalanından Mustafapaşa butik otellere mesafe yaklaşık 54 kilometre olarak belirtiliyor. Genellikle otellere ulaşımın servis araçları ile sağlandığını söyleyebiliriz. Son olarak havalimanından da araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. en çok tercih edilen Mustafapaşa butik otelleri ise çoğunlukla Mustafapaşa butik ve manzaralı otelleri oluyor. Butik Mustafapaşa butik otelleri seçeneklerinizi dilerseniz denize yakın olanlar üzerinden de yapabilirsiniz. Mustafapaşa butik otel önerileri hakkında araştırma yaparken popüler oteller arasında havuz, jakuzi, beğenilen mutfak servisi ve rahat odalar sunan oteller olduğunu göreceksiniz.
Mustafapaşa butik otelleri çevresinde gezilebilecek yerler nerelerdir?
Mustafapaşa eski adıyla Sinasos Nevşehir'de Ürgüp'e bağlı kasaba. Kapadokya'nın önemli turizm merkezlerinden biridir. Mustafapaşa Ürgüp'e 5 km uzaklıkta yer aldığı için buraya tatile gelen yerli ve yabancı turistlerin hemen hepsinin araştırdığı konular arasında Mustafapaşa butik otelleri çevresinde gezilebilecek yerler nerelerdir soru yer alıyor. Mustafapaşa her ne kadar Göreme ve Ürgüp kadar popüler olmasa da en az bir gününüzü alacak kadar gezilecek yerler listesi var. Butik mustafapaşa otellerine yakın görülmesi gerekn yerler şu şekilde; Aziz Nikolaos Manastırı,Mehmet Şakirpaşa Medresesi, Konstantin Helena Kilisesi, Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi /El Yapımı Bebek Müzesi, Gomeda Vadisi, Asmalı Konak (Old Greek House), Maraşoğlu Köprüsü,
En romantik Mustafapaşa butik otelleri hagileridir?
Düğün sezonları sonrasında en çok araştırılan konular arasında elbette balayı yapılabilecek oteller konusu yer alıyor. Nevşehir'in mistik dokusunda romantik bir tatil yapmak isteyenler konaklamak için genelde Mustafapaşa'yı tercih ediyor. En romantik Mustafapaşa butik otelleri yeni evli çiftlerin ilk adresleri oluyor. Yeni evli çiftler kadar romantik bir tatil arayan çiftlerin de tercihi romantik Mustafapaşa butik otelleri listesinde sıralanan tesislerden oluyor. Özellikle romantik bir kaçamak yapmak isteyen çiftler öncelikli olarak romantik Mustafapaşa butik otelleri sayfasından öne çıkan tesisleri tercih ediyor. Mustafapaşa butik romantik balayı otelleri çiftlere özel balayı odası ya da balayı süiti, alakart restoranda özel yemek servisi ve özel akşam yemeği gibi özellikleri sunuyor. En romantik Mustafapaşa butik otelleri; kaya otelleri, taş otel, butik otel ve lüks konsept özel balayı odalı oteller olmak üzere farklı konseptlere sahip olabiliyor.
Mustafapaşa butik otelleri fiyatları ne kadardır?
Mustafapaşa butik otelleri fiyatları butik ve tarzı konsept işletmeleri tercih edecek ziyaretçilerin tesisler hakkında merak ettikleri detaylardan biri. Birden fazla değişkene bağlı olarak şekillenen Mustafapaşa butik otelleri fiyat ortalamaları için verilebilecek net bir liste bulunmasa da bu değişkenlerin neler olduğunu sıralamak mümkün. Böylece misafirler tatil öncesi Mustafapaşa butik otelleri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabiliyorlar. Bu değişkenlerin başında otellerin denize olan uzaklıkları, konseptleri, hizmet kaliteleri ve sezon yoğunluğu geliyor. Yani en uygun Mustafapaşa butik otel fiyatları arayışında olanların Mustafapaşa erken rezervasyon butik otelleri fırsatlarını takip etmeleri ya da sezon yoğunluğu dışında rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.