Meram Pansiyonları

En iyi 9 pansiyon, en uygun fiyatlar

Meram Pansiyon Fiyatları

Konya'nın kültür turizmi duraklarından biri olan Meram, yalnızca tarihi değil doğal güzellikleriyle de ziyaretçilerine muhteşem bir seyahat olanağı sunuyor.

Köprüleri, camileri, medreseleri ve sahip olduğu doğal güzellikleriyle Meram, Konya'nın kültür turizmi ile ön plana çıkan ilçesidir. Hatta Meram'ın sahip olduğu güzellikleri Evliya Çelebi gezi anılarını anlattığı Seyahatname adlı eserinde sıklıkla bahsetmiştir. İş ya da seyahat amacıyla bölgede bulunan herkesin mutlaka görmesi gereken duraklarıyla Meram, İç Anadolu'nun gizli kalmış cennetlerinden biri sayılmaktadır. Kilistra Kaya Mezarları'nı mesire yerlerini, külliye ve camilerini ziyarete gelen konuklar için ise ilçede bugün çeşitli konaklama alternatifleri yer almaktadır. Özelikle uygun bütçeli bir seyahat arayışında olan ziyaretçiler arasında sıklıkla tercih edilen Meram pansiyonları bu alternatifler arasında ön plana çıkmaktadır.

Genelinin oda – kahvaltı olarak hizmet verdiği Meram pansiyonları konforlu ve ferah konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Tesis özelliklerine göre farklılık gösteren kahvaltı servisleri her gün açık büfe ya da kontinental kahvaltı olarak sunulmaktadır.

Büyük bir kısmında ücretsiz Wi-Fi erişiminin sağlandığı bu tesisler, iş ya da seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur. Pansiyonların genelinde odalarda özel banyo yer alırken, havlu saç kurutma makinesi ve çarşaflar tesisler tarafından temin edilmektedir.

Tüm bu özellikleriyle ziyaretçilerine konfor dolu bir hizmet sunan Meram pansiyonları aynı zamanda diğer alternatiflerle kıyaslandığında oldukça uygun bütçeli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sitemiz üzerinden hemen karşılaştırma yapma olanağı bulacağınız Meram pansiyon fiyatları dönem dönem farklılık gösterse de bütçenizi sarmayacak bir aralıktadır. Bir kısmının erken rezervasyon fırsatı da sunduğu tesisler hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise yine sitemizde yer alan telefon numaralarından iletişime geçmeniz mümkün

Meram pansiyon fiyatlarını erkenden öğrenerek, rezervasyon yaptırmanız, seyahat planlamanızda size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Meram Otel Fiyatları

Konya'nın güneyinde yer alan ve merkez ilçelerden biri olan Meram, sahip olduğu tarihi geçmiş, doğal güzellikler ve zenginlikler ile İç Anadolu'da görülmeye değer bir yer olarak sizleri bekliyor...

Selçuklu ve Osmanlı diyarı, günümüzde de ülkemizin gelişmiş bir ilçesi olan Meram Konya'nın en güzel bölgelerinin başında geliyor.

Şehir merkezine yakınlığı, tarihi zenginliği ve doğal güzellikleri ile ilgi çeken Meram aynı zamanda turizmin de geliştiği bir bölge. Bu nedenle de tatilcilere konaklamada değişik seçenekler sunuyor.

Genellikle ilçe merkezinde yer alan Meram 2019 otelleri farklı fiyat alternatifleri ile de çeşitlilik gösteriyor.

3 ve 4 yıldızlı otellerin yanında daha küçük apart otellerin de bulunabileceği Meram'da otel fiyatları sezona göre farklılık gösterse de ekonomik bir konaklama için uygun yerler olarak karşımıza çıkıyor.