Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
06.07.22
Çıkış
07.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Olanaklar

WiFi
Evcil Hayvan Girebilir
Resepsiyon

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli
Hayvan Dostu

Tesis Türü

Pansiyon

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV

Meram Pansiyonları:

Meram için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Pansiyon
Şehir Oteli
3.9/5 Çok İyi
Meram merkezine 320 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
330 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.4/5 Mükemmel
Meram merkezine 1.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%18 Tasarruf
Sadece Konaklama
778 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
Meram merkezine 1.3 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
349 TL
Etstur
333 TL
En uygun fiyat
333 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
333 TL
Otel
Şehir Oteli
3.7/5 Çok İyi
(2 değerlendirme)
Meram merkezine 1.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%22 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
283 TL
Tatilsepeti.com
260 TL
En uygun fiyat
260 TL
Tatilsepeti.com
En uygun fiyat:
Tatilsepeti.com
260 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
Meram merkezine 1.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
599 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.4/5 Mükemmel
Meram merkezine 1.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.062 TL
Otel
Şehir Oteli
3.6/5 Çok İyi
(5 değerlendirme)
Meram merkezine 1.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%27 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
706 TL
Otel
Şehir Oteli
Henüz Puanlanmamış
Meram merkezine 1.4 km uzaklıkta
Otelz.com
%11 Tasarruf
Sadece Konaklama
311 TL
Otel
Aile Dostu
4.6/5 Mükemmel
Meram merkezine 1.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
881 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Meram merkezine 1.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%7 Tasarruf
Sadece Konaklama
604 TL

Konya Meram Pansiyonları

Konya'nın kültür turizmindeki en önemli ilçelerinden Meram, yılın her ayında ziyaretçi akınına uğruyor. Camileri, köprüleri, medreseleri ve muhteşem güzelliklere sahip bu ilçe, muhakkak görülmesi gereken güzide bir bölge. Evliya Çelebi'nin de Seyahatname eserinde bahsettiği Meram'da, birkaç gün konaklayarak kültürel anlamda bir tatil yapabilirsiniz. Konya Meram pansiyonları bölgenin birçok noktasında hizmet sunuyor. Gezi ya da manevi bir yolculuk gerçekleştirme açısından Konya Meram pansiyonları en uygun seçenekleri sayesinde ziyaretinizi özel kılacak.

Meram, Konya'nın merkez ilçesi konumunda diyebiliriz. Oldukça gelişmiş bir ilçe olan ve güzelliklerini koruma altına alan bu bölgede, konaklama için güvenilir Meram pansiyonları bulunuyor. Konya Meram pansiyonları en uygun koşullarda hizmet sunmaktadır. Özellikle Meram bağlarının çevresinde parklar, tarihi mekanlar ve meşhur Konya etli ekmeklerinin yapıldığı restoranlar bulunmaktadır. Konya Meram pansiyon fiyatları göz önüne alındığında da uygun seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.

Şehirdeki en lezzetli etli ekmeklerinin Meram'daki restoranlarda yapıldığı söylenir. Konya Meram pansiyonlarına gerçekleştireceğiniz konaklama işlemleri sonrasında, gezi molalarınızı bu restoranlarda verip etli ekmeğin ve nefis tatlıların keyfini çıkarabilirsiniz. Her şey dahil bile olsa Konya Meram pansiyon fiyatları da zaten bütçenizi zorlamayacak. Ailenizle güzel bir tatil geçirme açısından Konya Meram pansiyonları en uygun hizmetlerle faaliyet gösteriyor.

Konya Meram pansiyonları konaklamalarının yanı sıra külliye, camii, kaya mezarları, müze ve türbeleri gezebilirsiniz. Zaten Konya Meram pansiyonları en uygun konumda olduğu için merkezde bulunan Mevlana Türbesi 'ne de kolaylıkla uğrayabilirsiniz. Konya Meram pansiyonları fiyatlarını sitemizde inceleyebilirsiniz.

Konya Meram Pansiyon Fiyatları

Konya Meram Pansiyonları

Konya Meram pansiyonları fiyatları genellikle oda + kahvaltı şeklinde belirleniyor. Konya Meram pansiyonları ziyaretçilerine en uygun koşullar ve konforlu hizmetlerle sahip ev sahipliği yapıyor. Konya Meram pansiyonları fiyatları da tesislerin özelliklerine göre değişim gösterebilir. Kahvaltı servisleri genellikle açık büfe olur ve gerçekten de bölgenin lezzetini yansıtan doğal ürünleri masanızda bulabilirsiniz.

Konya Meram pansiyonları tüm bu özellikleriyle ziyaretçilerine konforlu bir tatil imkanı tanıyor. Konya Meram pansiyonları fiyat seçenekleri de erken rezervasyon halinde daha uygun olabilir. Çoğu tesisin Wİ-Fİ erişimi olduğu, sıcak su ve mini dolaplarının bulunduğu Konya Meram pansiyonları sayesinde, güzel bir tatili konforla geçirme fırsatınız olacak.

Bölgenin en meşhur noktalarından biri de Merama Bağları. İl merkezine 8 km uzaklıkta olan bu bağların yakınlarında Konya Meram pansiyonları bulunuyor. Yakınlarında en uygun Konya Meram pansiyonlarını da bulabileceğiniz bu alanın yeşilliği ve berraklığına hayran kalmamak mümkün değil. Konya Meram pansiyonları fiyat seçenekleri bu şehirdeki düzenlenen Mevlana etkinliklerine göre değişebiliyor. Konya Meram pansiyon fiyatları açısında da bu bölgede uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Konya Meram pansiyonları en uygun bütçeli bir seyahat arayışında olanlara hitap edebilir. Bölgede ulaşım; dolmuş, tramvay ve taksilerle sağlanabilir ancak birçok yere yürüyerek de ulaşabilirsiniz. Konya, düz bir şehir ve Konya Meram pansiyonları konaklamanızda gerçekleştireceğiniz gezilerde daha iyi anlayabileceksiniz. Konya Meram pansiyonları fiyat seçenekleri sayesinde, bu ilçede özel bir tatil geçirebilirsiniz.

Konya Meram Gezilecek Yerler

Konya Meram Gezilecek Yerler

Konya Meram pansiyonlarında geçireceğiniz dönem boyunca sayısız güzelliği keşfedebilirsiniz. Konya Meram pansiyon fiyatları araştırmalarınızı yaptıktan sonra gezilecek noktalarınızı da belirleyip gitmenizde fayda var. Konya Meram pansiyonlarında kalacağınız süre boyunca gezebileceğiniz yerler:


  • Meram Bağları
  • İplikçi Cami
  • Sırçalı Medrese
  • Sahip Ata Külliyesi
  • Arkeoloji Müzesi

Konya Meram pansiyonları konaklamalarınız boyunca sayısız tarihi ve doğal güzelliğe hakim olacaksınız. Konya Meram pansiyon fiyatlarının getireceği tasarruf ile bu güzellikleri gönlünüzce keşfedebilirsiniz. Konya Meram pansiyonları ve butik otelleri hakkında Meram Butik Otelleri sayfamızdan da bilgi alabilirsiniz.

Meram Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Meram Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Meram Pansiyonları için 1 gecelik ortalama fiyat 330 TL - 330 TL
Meram bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Meram bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Meram Pansiyonları - En Uygun Meram Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Meram Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Meram Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Meram Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Meram Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.