Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Melenağzı Otelleri

Melenağzı için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Melenağzı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Geleneksel kültür ile modern turizm anlayışının harmanlandığı bir yer olan Melenağzı sevimli ve huzurlu bir sahil köyüdür.

Melen Çayı'nın Karadeniz ile buluştuğu yerde kurulu olan Melenağzı, yaz tatili için Ege ve Güney sahillerine farklı ve ideal bir alternatif sunuyor.

Düzce'nin sahil ilçesi Akçakoca'ya bağlı olan Melenağzı balıkçılık ve tarımın yanı sıra turizmin oldukça geliştiği ve önemli bir ekonomik kaynak haline geldiği bir yerdir.

Melenağzı, özellikle son yıllarda doğanın bozulmadan yapılaşmanın arttığı, buna bağlı olarak da konaklama alternatiflerinin geçimş yıllara oranla çoğaldığı bir yerdir. Melenağzı'nda çok sayıda otel olmasa da istediğiniz konaklamayı sağlayabileceğiniz alternatifler mevcuttur.

Melenağzı'nda yer alan otel ve pansiyonlar genellikle küçük aile işletmeleridir. Melenağzı otelleri lüks değil; fakat aile sıcaklığını, rahatlığını bulabileceğiniz sevimli otellerdir.

Akçakoca Melenağzı otellerinin hepsi denize yakın konumda yer almaktadır ve Melenağzı'nın eşsiz doğası ile iç içe bir ortamdadır.

Siz de huzur dolu, tüm yılın yorgunluğunu ardınızda bırakacağınız bir tatil ve konaklama arıyorsanız Melenağzı otelleri sizleri Karadeniz'in kıyısında bekliyor...

Melenağzı Hakkında

Sevecen, güler yüzlü ve misafirperver halkı, temiz sahilleri, masmavi denizi ve bozulmamış doğası ile şirin bir sahil köyü: Melenağzı

Melenağzı, Düzce ilinde yer alan bir sahil köyüdür. Akçakoca ilçesinin 17 km batısında bulunan köy Melen Çayı'nın Karadeniz'e döküldüğü bölgede kuruludur. Köy, Düzce'ye 37 km uzaklıktadır.

Melenağzı köyü, ismini Melen Çayı'ndan ve çayın Karadeniz'e döküldüğü ağız kelimelerinin birleşiminden almıştır. Köy Melen Çayı ve Karadeniz'in bir araya geldiği yerde kurulu olmasından dolayı bu isme sahiptir.

Melenağzı'nda yaşayanların çoğu Kafkas Gürcü göçmenleridir. 1877-1878 Osmanlı – Rus Savaşı sırasında ve sonrasında Ruslar'dan kaçan Gürcü göçmenleri bu bölgeye yerleşmişler ve hayatlarını burada sürdürmüşlerdir. Melenağzı'nda yaşayan Gürcü göçmenler Batum'un Karadeniz sahillerinden gelmişlerdir.

Köyde yaşayanların konuştuğu diller Türkçe ve Gürcüce'dir. Köy nüfusunun eğitim düzeyi oldukça yüksektir. Melenağzı'nda yaşayanların ekonomik faaliyetleri fındık ve mısır üretimi, balıkçılık ve turizmden oluşmaktadır.

Melenağzı deniz kenarında yer alan bir köydür ve oldukça geniş sahiller sahiptir. Bu nedenle köyde yaz turizmi oldukça hareketli geçmektedir. Yaz sezonunda Melenağzı yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaktadır.

Geleneksel kültür ile modern turizm anlayışının harmanlandığı bir yer olan Melenağzı, Karadeniz insanının hareketinden, neşesinden ve eğlencesinden fazlasıyla nasibini almış; fakat bir o kadar da huzurlu ve sakin bir yer.

Özellikle son yıllarda turizm faaliyetlerinin yoğunlaşması ile köyde yapılaşma artmış; fakat doğal yapı bozulmamıştır. Geniş ve temiz kumsalları, masmavi denizi, Karadeniz'e özgü yemyeşil doğanın hakim olduğu atmosferi ile Melenağzı, Karadeniz bölgesinde yaz tatili için en ideal seçeneklerden biri.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın