Melenağzı Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Melenağzı Otel Fiyatları

Geleneksel kültür ile modern turizm anlayışının harmanlandığı bir yer olan Melenağzı sevimli ve huzurlu bir sahil köyüdür.

Melen Çayı'nın Karadeniz ile buluştuğu yerde kurulu olan Melenağzı, yaz tatili için Ege ve Güney sahillerine farklı ve ideal bir alternatif sunuyor.

Düzce'nin sahil ilçesi Akçakoca'ya bağlı olan Melenağzı balıkçılık ve tarımın yanı sıra turizmin oldukça geliştiği ve önemli bir ekonomik kaynak haline geldiği bir yerdir.

Melenağzı, özellikle son yıllarda doğanın bozulmadan yapılaşmanın arttığı, buna bağlı olarak da konaklama alternatiflerinin geçimş yıllara oranla çoğaldığı bir yerdir. Melenağzı'nda çok sayıda otel olmasa da istediğiniz konaklamayı sağlayabileceğiniz alternatifler mevcuttur.

Melenağzı'nda yer alan otel ve pansiyonlar genellikle küçük aile işletmeleridir. Melenağzı otelleri lüks değil; fakat aile sıcaklığını, rahatlığını bulabileceğiniz sevimli otellerdir.

Akçakoca Melenağzı otellerinin hepsi denize yakın konumda yer almaktadır ve Melenağzı'nın eşsiz doğası ile iç içe bir ortamdadır.

Siz de huzur dolu, tüm yılın yorgunluğunu ardınızda bırakacağınız bir tatil ve konaklama arıyorsanız Melenağzı otelleri sizleri Karadeniz'in kıyısında bekliyor...