Kartepe yapılacak şeyler, Kartepe görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.

Kartepe RestoranlarıKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Kartepe Restoranları ve Yemek Yenilecek Yerler

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Maşukiye Şelale Restaurant

"Çok pahalı"

5.0

Misafir yorumu

22 yorum

Saklı Bahçe Restaurant

"Memnun kalmadık"

"Servis kötü"

3.4

Misafir yorumu

19 yorum

Vadi Restaurant

"Çok hesaplı"

"Tasarımlarını beğendim"

4.6

Misafir yorumu

19 yorum

Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri

"Odalar çok rutubetli"

5.5

Misafir yorumu

11 yorum

Pınar Alabalık Tesisi

"Kalite olarak çok düşük"

"İyi ve temiz kalpli insanlar"

4.4

Misafir yorumu

10 yorum

Koru Park Restaurant

"Menü çok eksik"

"Yemekler çok pahalı"

4.8

Misafir yorumu

6 yorum

Maşukiye Değirmen Restaurant

"Saygısızlık diz boyu"

1.7

Misafir yorumu

3 yorum

Kuzuyayla Park Restaurant Cafe

"Personel güler yüzlü değil"

5.0

Misafir yorumu

2 yorum

Taşhan Cafe & Restaurant

"Sıcak bir yer"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Kartepe Yemek Yenilecek Yerler

Kartepe ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Kartepe bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

50 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
50
Çok pahalı
1

-

Temizlik yönünden berbat, çok pahalı ve yemediğiniz yemeklerin fiyatını da ücrete ekliyorlar, adisyon fişi vermiyorlar tablet ekranından hesabı kontrol edemiyorsunuz ve kredi kartı yok dedikleri için nakit ödemek zorundasınız. Kesinlikle gidilmemesi gereken, hizmeti berbat bir restaurant.

50
kahvaltı için oradaydım.
1

-

hafta sonu kahvaltı için oradaydım. Ancak çalışan garsonların acilen temizletmesi lazım, Kahvaltıya gelince 50 lira etmeyecek kalitedeydi bir dilim peynir yıkanmamış kıvırcıklar. Kalitesiz, kirli, özensiz bir mekan.

50
Çok beğendik
10

-

Biz çok beğendik yemekler bir çok mekana göre mukemmeldi.eger bunu okursa Semra ablaya selamlar ??

50
Araçsız çıkmayın
4

-

çok yukarıda ,araçsız çıkmayın.doğal mekan güzel, personel kibar değil ve pahalı başka tesis bakın derim.

50
Çok hesaplı
10

-

Çok hesaplı huzurlu rahatlamanız için çabuk servis güleryüzlü personel harika bi aile mekanı tavsiye ederim

50
Personel güler yüzlü değil
1

-

Güler yüzlü olmayan ve anlayıştan uzak personelleri mescidlerinde namaz kılmamıza dahi izin vermediler.

50
Sakın gitmeyin
1

-

Sakın gitmeyin. Bir ekmek iki domates alıp yiyin daha iyi. Rezillik. İlk girdiğimizde 4 bayan masalara doğru ilerlerken arkamızdan bağıran bir garson vardı hop hop nereye gidiyorsunuz nereye diye. Saygısızlığın bu kadarını görmedim. Bu kadar saygısız bir işletme daha görmedim. Yemekleri zaten lezzetsiz. Masa düzeni yok. İlgi yok. Saygı yok. Temizlik yok. Paranıza yazık.

50
Odalar çok rutubetli
4

-

Beğendiğim tek şey kahvaltısıydı ve yeşili idi. Onun dışındaki her şey kötü ötesi... Odalar çok rutubetli, pis ve kokuyor. Hizmet çok geç ilerliyor.

50
Memnun kalmadık
1

-

Korkunç bir kahvaltıyla karşı karşıya kaldık. Sıfır ilgi, suratsızlık, donmuş sucuklar. Paramızla rezil olduk. Sınırsız diyorlar başta, sonra her şeyden ekstra para almaları cabası.

50
Tasarımlarını beğendim
8

-

17 Şubat 2019 eşimle beraber Maşukiye'deki yemek yeme yerlerine baktık. İnternete yazdık; fakat o kadar çok kötü yorumlar yazılmış ki sanki hiç yemek yiyecek yer yok. Bu kadar mı kötülenir? Vadi Restaurant'ta fiyatlar normaldi. Çalışanların davranışı da gayet iyiydi. Ekmek parası da almadılar. :) Mimar olarak da tasarımlarını beğendim.

50
Menü çok eksik
1

-

Menü çok eksik, garsonlar çok suratsız, hiç güzel bir yer değil. Tuvaletler beş para etmez. Hiç tavsiye etmiyorum. Paranızla rezil olmayın.

50
Sıcak bir yer
10

-

Konum olarak gayet iyi bir yerde. Özellikle kahvaltısı çok iyi. Ürünler lezzetli ve kaliteli. Sıcak bir yer.

50
Servis kötü
1

-

Çok kötü bir işletme, hiç tavsiye etmiyorum. Çevre güzel, konaklama, yemekler, servis çok kötü.

50
Tavsiye etmiyorum
1

-

Berbat bir servis. Masada kirli tabaklar 45 dakika bekliyor, toplayan yok. Şikâyet edince özür dileyen yok. Hesabı ödeyip çıkarken garson peşimizden gelip, kart çekmemiş olabilir mi acaba deyip tekrar ödeme yapmamızı istedi. Kontrol ettiğimde ödeme alınmıştı. İki defa para almaya çalışıyorlar nasılsa kimse İstanbul'dan kalkıp 200 TL'yi almaya gitmez. Gerçekten her şey korkunçtu. Mekânın yerine aldanıp gitmemek lazım.. Devamını Göster

50
Yemekler kötü ve pahalı
3

-

Dün gittim. Çalışanlar hayatlarından bezmiş. Yemekler kötü ve pahalı. 60 TL hesap tuttu, yüzde on ekstra işletme payı deyip 65 TL aldılar. Sadece mekan güzel, başka bir şey yok. Bana kalırsa gitmeyin...

50
Kalite olarak çok düşük
1

-

Çok kalitesiz bir mekan. Kahvaltı için sunulan ürünler doğal, bir tarafa kalite olarak çok düşük.

50
Hizmet ve lezzet
9

-

Ben bu olumsuz yorumların müşterilere ait olduğuna inanmıyorum. Vadi, bölgenin en eski ve en güzel hizmet veren restoranı. Hizmet ve lezzet güzel, doğasına zaten söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bana yorumlar daha çok diğer restoran işletmecilerinden gibi geldi.

50
Saygısızlık diz boyu
1

-

Mayıs ayı başında turla gittiğimiz yeşillikler içinde, tertemiz havası olan güzel bir yer. Ama restoranlar konusunda çok kötü. Vadi Restoran diye bir yeri methettiler, yarım saat kadar oturduk, hiç ilgilenen yok. Oradan kalktık, Maşukiye Değirmen Restaurant'a oturduk. Yine gelen giden yok. En son siparişimizi verebildik, 1 saat oldu, halen yemekler gelmedi. Orta yaşlı garsonun özür dilemesi gereken yerde saygısızca .. Devamını Göster

50
İyi ve temiz kalpli insanlar
10

-

Bazı yorumlara bakıyorum da inanması zor. Şuna emin oldum, paranız olmasa da, aç kaldım deseniz de işletme sahipleri tereddütsüz karnınızı doyurur ve 5 kuruş da istemez. İyi ve temiz kalpli insanlar olduğunu samimiyetinden anlarsınız.

50
Kahvaltı malzemeleri peynir hariç kalitesiz
1

-

50 kişilik bir grup halinde kahvaltı için tercih ettiğimiz, zor da kalınsa bile gidilmemesi gereken bir mekan. Çalışanlar son derece kaba. Masaya dört kişilik servis açıp dördüncü kişi eğer ki 3 aylık bebek ise ondan bile kahvaltı ücreti almaya teşebbüs etmiş rezalet bir yer. Kahvaltı malzemeleri peynir hariç kalitesiz. Vişne reçeli masada kaç kişi ise adet halinde verilmiş. Yer, doğa, mekan olarak güzel ama ormanın.. Devamını Göster

50
Hizmet mükemmel
10

-

Bu kadar doğal, bu kadar natürel bir yer görmedim. Doğası, havası harika. Şırıl şırıl akan dere, doğal alabalık havuzları insani dinlendiriyor. Hizmet mükemmel. Garsonlar çok ilgili ve alakadar.

50
Resmen masadan aç kalktık
1

-

Resmen masadan aç kalktık. Hiç tavsiye etmiyorum. Alabalık istedik, küçücük balık getirdiler.

50
Hizmet sıfır
2

-

Bugün bir resmen rezalet yaşadık. Resmen bizi masadan kovar gibi kaldırdılar. Neymiş efendim, tek menü açmıyorlarmış. Tok da olsak yemek zorundaymışız. Benim karnım toktu, o menüyü de eşim için istemiştim. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum, hizmet sıfır.

50
Memnun kalmadım
2

-

Yer güzel ama hizmet kalitesi sıfır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

50
Mekan güzel, işletme yetersiz
4

-

Doğa içinde bir yer olması sebebi ile güzel bir mekan, ancak işletmecilik sıfır! Tuvaletleri berbat. Sabun istediğimizde 15 dk bekledik bir de üstüne sanki çok lüks bir şey istemişiz gibi davrandılar, rahatlıkları cabası. Kısacası çalıştırdıkları yerin kıymetini bilmeyen insanlara böyle yerlerin ruhsatları verilmemeli.

50
Yemekler çok çok kötü
2

-

Yemekler çok çok kötü. Porsiyonlar çok küçük, çok gereksiz pahalı bir yer. Gerçekten mecbur kalsanız bile gitmeyin.

50
Yemekler çok pahalı
4

-

Porsiyonlara göre yemekler çok pahalı, lezzet vasat, İstanbul'dan kalkıp gitmeye değmez.

50
Hayal kırıklığı yaşadık
2

-

11 Mayıs akşamı grup olarak lokantanızda yemek yedik. Yemek kalitesi son derece kötüydü. Hizmet edenler iyi niyetliydi, ancak grubun isteklerine yetişemediler. Çünkü önceden bilinmesine rağmen masalar hazır değildi. Hayal kırıklığı yaşadık. Böylesine nezih bir yere yakışmadı.

50
Yemekler lezzetsiz
2

-

Kötü bir yer. Her çalışan suratsız ve yemeklerde gram lezzet yok. Kafalarına göre 2 kişilik, 3 kişilik yemek getirip özür dahi dilemeden parayı alıyorlar.

50
Kahvaltı için yer sıkıntısı yaşadık
2

-

Hizmet, ilgi, alaka iyi değil. Sabah kahvaltılarımızda dahil olmak üzere aynı restoranın otelinde kaldık ve her sabah kahvaltı için yer sıkıntısı yaşadık, öncelik olarak kendi otelinde kalan müşterilerine doğru dürüst yer ayırmadan dışarıdan müşteri aldıkları için dolayısıyla yer bulunmuyor ve kahvaltı konaklamaya dahil deniliyor, tabi yer bulabilirsen. En sonunda lanet olsun deyip kahvaltımızı başka yerlerde yaptık.. Devamını Göster

50
Ekmeğe bile para alınan bir yer
2

-

Alınan paranın hakkını vermeyen bir yer. Ekmeğe bile para alınan bir yer, düşünün. Yemekler de kötüydü. Sadece mekan güzel, o da diğer restoranlarda da var zaten.

50
Mekanın konumu
8

-

Hafta içi gittiğimiz için sakindi. Servis hızlı oldu doğal olarak. Kiremitte kavurmayı tavsiye ederim. Mekanın konumu diğer mekanlara göre daha iyi. Güzel bir gün geçirdik.

50
Yok böyle bir lezzet
10

-

Kartepe'ye ilk kez gitmiştim. Kayak falan derken yemek zamanı geldi... Sorun; güzel bir mangal keyfi nerede yapılacak? Restoranınıza geldiğimizde çok tereddüt ettik... Sonuçta ilk kez gelmiştik... Etimizi aldık, koyulduk beklemeye, kurt gibi açtık... Servis mükemmel, personel güler yüzlü, güven veriyor... Etler gelince şok olduk. Yok böyle bir lezzet... Doymamıza rağmen keyfine bir tabak daha yedik. Hesap da makul g.. Devamını Göster

50
6 kişiye 2 kişilik kahvaltı
2

-

Maşukiye Değirmen Restaurant'a okulumuzun Kartepe gezisi vesilesiyle Mihar Tur ile kalabalık bir grup olarak sabah kahvaltısı ve Kartepe'de kayak yaptıktan sonra da sucuk ekmek partisi için gittik. Sabah kahvaltısı tam bir rezaletti. 6 kişiye 2 kişilik kahvaltı servis edildi. Örnek olarak kiremitte yumurta 6 kişiye 2 tane verildi. Çeşit de çok azdı. Daha fazla istediğimizde anlaşmamız bu kadar denildi. Daha sonra Ka.. Devamını Göster

50
Sayılı zeytin
2

-

Sayılı zeytin, donmuş sucuk ve ince kesilmiş 2 parça. Bu siteye ne gerekiyorsa yapacağım. Allah'a havale ediyoruz tüm veliler olarak.

50
Kahvaltısı, doğası, ortamı
10

-

Her anlamı ile mükemmeldi... Kahvaltısı, doğası, ortamı, havası, lezzetleri... Başarılarınızın devamını dilerim...

50
Eşsiz bir manzara
9

-

Eşsiz bir manzara ve doğa eşliğinde çay içmelisiniz.

50
33’lük bira 25 lira
2

-

Böyle bir rezillik görmedim. Mekanı çok sevdiğim için İstanbul'dan ara sıra giderim. Artık el mi değiştirdi bilemiyorum fakat eşim ve arkadaşlarımızla gittik geçen gün. Böyle saçmalık görmedim. 33'lük bira 25 lira, çerez 40 lira, üstelik müzik parası 100 TL. Toplamında 380 TL gibi bir rakam çıkardılar 4 kişi 1 saat oturmamıza ve bir şey yemediğimiz halde. Ortam çok güzel, garsonlar çok ilgili fakat işletme fiyatı ve.. Devamını Göster

50
Yetersiz ve alt seviye bir kahvaltı
2

-

Bu taraflarda geldiğim en kötü restoran. Köy kahvaltısı diye gelen şey, İstanbul'da en basit kahvaltıcıda gelen kahvaltılıklardan daha vasattı. Hepsi marketten alınmış, hiçbiri ev yapımı olmayan ve kişi başı 35 lira olmasına rağmen hiçbir doyuruculuğu olmayan bir kahvaltıydı. Güzel bir mekana hiç yakışmamıştı. İstanbul'dan kaçıp güzel bir hafta sonu keyfi için geldiğimiz yerde kazıklandıktan sonra tüm keyfimiz kaçtı.. Devamını Göster

50
1 saat bekledik
4

-

Ekmek servisi süper, masadan ekmek eksik olmuyor. :D Mekana geldik, oturduk, siparişleri verdik, doğal olarak yoldan geldiğimiz için susadık, suyu 3 garsona söyledik. Hatta 3. garsona ikinci söyleyişimizde suyu getirtebildik. Ben balık söyledim. Benimki hemen geldi, diğerleri ızgara söyledi. Abartmıyorum 1 saat bekledik. Şef garsonlara 3. uyarıda anca geldi. Hatta ve hatta garsonlardan bir tanesi her masanın servis.. Devamını Göster

50
Odalar rutubetli
2

-

Resimler ile hiçbir alakası yok. Bir gün kaldık, ertesi günü koşarak kaçtık. Odalar rutubetli, örümcek ağları ve toz, toprak, böcek ölüleri içinde, sanırım temizlik aydan aya yapılıyor. Tuvalet öyle pis ki, birçok yerinde dışkı lekelerine rastladım. Çift kişilik yatakta tek kişilik pike sermişler, servis, hizmet çok kötü. Sadece çalışanlar samimi ve sıcak insanlar. Birası resmen ölmüş ağlayanı yok. Acilen işletmenin.. Devamını Göster

50
Yemekler nefis
10

-

Manzara harika, kendi evimizde gibi hissettik. Yemekler nefis, servis mükemmel, et çok lezzetli, yumuşacık. Biz Hatay'dan ilk defa Koru Park Restaurant'a gittik. İşletme sahibi Abdullah Bey'le tanıştık, bizimle çok ilgilendi. Bir kez daha kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bir daha gidersek kesinlikle keyif alacağımız yer Koru Park Restaurant'dır.

50
Müşteriye biraz saygı
6

-

Hafta içi ailemle beraber gitmiştim. Balığı lezzetli yapamadıkları için köfte, salata, mantar ve çay, bir de sütlaç 180 TL hesap ödedim... Görsel güzellik tamam ama gelen müşteriye biraz saygı…

50
Yediğim en kötü menemen
2

-

Yediğim en kötü menemendi, tarhana çorbası gibiydi. Haram olsun.

50
Yediğimiz en lezzetsiz yemekti
1

-

Ailece güzel bir gün geçirmek istemiştik, maalesef tüm keyfimiz kaçtı. Müşteriyi kafesleyene kadar güzel, içeri girdik, uzun bir süre ilgilenen olmadı, tam kalkalım derken garson lütfetti. Balık ve köfte istedik, bir de çoban salata. Hayatımızda yediğimiz en lezzetsiz yemekti. Köfteyi sucuk içi gibi hazırlamışlar, balığın lezzeti sıfır, çok aç olduğumuz için yemeye çalıştık. Bol ekmek ve salatayla karnımızı doyurduk.. Devamını Göster

50
Kalite zafiyeti
2

-

Bu mekanın kalite zafiyeti olduğunu düşünüyorum. Her gittiğimde bir öncekinden daha kötü olduğunu görüyorum ve bir daha da gitmeyeceğim. Köy kahvaltısı diye aldanıp gidiyorsunuz, bir de misafir götürüyorsunuz, maalesef hüsrana uğruyorsunuz. Sınırsız kahvaltı diyorlar ama ilave bir şey isteyince suratları asılıyor, önünüze atıp gidiyorlar (kızarmış patateslerden resmen yağ damlıyordu ve çiğdi). Alabalığa gelince; ama.. Devamını Göster

50
Bence her şey harikaydı
10

-

Bence her şey harikaydı. Servis dolu olmasına rağmen çok iyiydi. Mıhlamasını öneririm.

50
Kuzu pirzola ve köfte 10 numara
7

-

Arkadaşlar yer mükemmel. Alabalığı tavsiye etmem. Kuzu pirzola ve köfte 10 numara. Bence servis hızlıydı, garsonlar da iyi. Sadece 6.00 TL ekstra servis ücreti alıyorlar. Alabalık hariç her şey güzeldi.

50
Sıradan bir kahvaltı
2

-

Hiç memnun kalmadık. Kesinlikle önermiyorum. Kahvaltı ürün çeşidi olsun hizmet olsun çok kötü. O fiyata göre iyi değil. Doğa güzel ama hizmet, kahvaltı çok kötü. Sıradan bir kahvaltı. Diğer restoranlarda olan çeşit yok.

50
Doğayla iç içe
9

-

Dere sesi, kuş cıvıltıları, doğayla iç içe, muhteşem manzarasıyla bayıldık buraya. Yorumlara bakınca aynı yerden mi bahsediyorlar diye düşünmeden edemiyor insan. Kahvaltıyı beğendiğimiz için küçük bir gezi yaptıktan sonra yemek için de yine aynı mekanı tercih ettik. Lezzet ve ilgi için teşekkürler Saklı Bahçe Restaurant...