Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.7/5
Ortalama
12 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri Hakkında

1998 yılında Kocaeli-Maşukiye’de, hizmete açtığımız tesisimizde farklı damak tatları sunmanın yanında, Cansu tesisleri olarak, peyzajımızla, otantik salonlarımızla, sosyal alanlarımızla, konuklarımızın aynı anda birçok duyusuna hitap edebilmeyi amaç edindik ve bu yönde adımlar attık. Kocaeli için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Maşukiye otelleri adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

2.7/5
Ortalama
12 değerlendirme
Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
19.04.2019
Misafir
Odalar çok rutubetli
Beğendiğim tek şey kahvaltısıydı ve yeşili idi. Onun dışındaki her şey kötü ötesi... Odalar çok rutubetli, pis ve kokuyor. Hizmet çok geç ilerliyor.
2/5 Ortalama
14.09.2016
Hasan demir
1 saat bekledik
Ekmek servisi süper, masadan ekmek eksik olmuyor. :D Mekana geldik, oturduk, siparişleri verdik, doğal olarak yoldan geldiğimiz için susadık, suyu 3 garsona söyledik. Hatta 3. garsona ikinci söyleyişimizde suyu getirtebildik. Ben balık söyledim. Benimki hemen geldi, diğerleri ızgara söyledi. Abartmıyorum 1 saat bekledik. Şef garsonlara 3. uyarıda anca geldi. Hatta ve hatta garsonlardan bir tanesi her masanın servisi geldi. Bu masaya hiçbir şey gelmedi diye arkadaşlarını uyardı. Tüm bunlara rağmen ne bir özür dileme ne bir gönül alma çabası. Çayı bile biz istedik öyle getirdiler. Ayrıca 4 kişiye 3 parça meze veriyorlar, onu da 3’e bölüyorlar. Kısacası o yarma şef garsonlara iyi eğitim verilmesi gerek. Ya da şef garsonları garson yapan garsonları şef garson yapan çünkü garsonlar zehir.
1/5 Kötü
10.09.2016
Seçil Bıyık Keskin
Odalar rutubetli
Resimler ile hiçbir alakası yok. Bir gün kaldık, ertesi günü koşarak kaçtık. Odalar rutubetli, örümcek ağları ve toz, toprak, böcek ölüleri içinde, sanırım temizlik aydan aya yapılıyor. Tuvalet öyle pis ki, birçok yerinde dışkı lekelerine rastladım. Çift kişilik yatakta tek kişilik pike sermişler, servis, hizmet çok kötü. Sadece çalışanlar samimi ve sıcak insanlar. Birası resmen ölmüş ağlayanı yok. Acilen işletmenin değişmesi gerek.
1/5 Kötü
27.07.2016
mehmet
Kalite zafiyeti
Bu mekanın kalite zafiyeti olduğunu düşünüyorum. Her gittiğimde bir öncekinden daha kötü olduğunu görüyorum ve bir daha da gitmeyeceğim. Köy kahvaltısı diye aldanıp gidiyorsunuz, bir de misafir götürüyorsunuz, maalesef hüsrana uğruyorsunuz. Sınırsız kahvaltı diyorlar ama ilave bir şey isteyince suratları asılıyor, önünüze atıp gidiyorlar (kızarmış patateslerden resmen yağ damlıyordu ve çiğdi). Alabalığa gelince; aman aman bir şey beklemeyin, tavada kızarmış, kıtır kıtırdı, resmen cips olmuştu. Mekan görsel olarak güzel, çocuklu ailelere hitap ediyor. Servis, yemek kalitesi ve çeşidi kötü. Daha iyi yerlere bakacağız artık.
1/5 Kötü
28.08.2015
Halime
Kahvaltı çok yetersizdi
Biz de eşimle yıllar sonra yapmadığımız balayını yapalım dedik. Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri'ni tercih ettik. Oda tam anlamıyla iyi değildi. Çarşaflar yırtıktı ve hatta klozet akıtıyordu. Odamızı değiştirmeyi talep ettik ama sadece ortalığı paspaslamakla yetindiler. Kapı önünde masa vardı ama oturmak ne mümkün. Kahvaltıda da yazılan menüden çok eksikler vardi. Anlayacağınız daha uyguna daha iyi bir yere gidebilirmişiz. Olan oldu. :(
Daha fazla yorum gör