Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (5)

Pınar Alabalık Tesisi

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.2/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.2/5
Ortalama
5 değerlendirme
Pınar Alabalık Tesisi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
18.04.2018
Osman Demirkıran
İyi ve temiz kalpli insanlar
Bazı yorumlara bakıyorum da inanması zor. Şuna emin oldum, paranız olmasa da, aç kaldım deseniz de işletme sahipleri tereddütsüz karnınızı doyurur ve 5 kuruş da istemez. İyi ve temiz kalpli insanlar olduğunu samimiyetinden anlarsınız.
5/5 Mükemmel
12.10.2017
Atakan Atabeyaz
Hizmet mükemmel
Bu kadar doğal, bu kadar natürel bir yer görmedim. Doğası, havası harika. Şırıl şırıl akan dere, doğal alabalık havuzları insani dinlendiriyor. Hizmet mükemmel. Garsonlar çok ilgili ve alakadar.
1/5 Kötü
03.05.2017
Enes demir
Yemekler lezzetsiz
Kötü bir yer. Her çalışan suratsız ve yemeklerde gram lezzet yok. Kafalarına göre 2 kişilik, 3 kişilik yemek getirip özür dahi dilemeden parayı alıyorlar.
5/5 Mükemmel
24.04.2015
ece ok
Temiz ve kaliteli
İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşmak istedik eşimle. Ve gerçekten buranın kahvaltısı mükemmel. Temiz ve kaliteli. Verdiğiniz paraya değiyor. Tek sorun çalışanların suratsız olması. Mekan zaten olağanüstü, herkesin gitmesini tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
24.04.2015
ece ok
Temiz ve kaliteli
`İstanbul`’un gürültüsünden uzaklaşmak istedik eşimle. Ve gerçekten buranın kahvaltısı mükemmel. Temiz ve kaliteli. Verdiğiniz paraya değiyor. Tek sorun çalışanların srratsiz olması. Mekan zaten olağanüstü, herkesin gitmesini tavsiye ederim.