Saklı Bahçe Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 7
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı,Unlu Mamüller mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
1.7/5
Kötü
19 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Saklı Bahçe Restaurant Hakkında

Yaz ve kış dört mevsim hizmet veren tesislerimizde 250 kişilik dubleks kapalı alanı; ahşap ve taş işçiliği ön plana çıkartılarak otantik bir şekilde dizayn edilmiştir. 600 kişilik açık alanıyla vadi içerisinde dere kenarına paralel oluşturulmuş kamelyalarıyla; çınar, ıhlamur, ceviz, elma, fındık ağaçları altında, şelale görüntüsü eşliğinde konuşlandırılmış bulunmaktadır. Hafta sonu ve hafta içi gezi ve tur operatörlerinin uğrak yeri olan tesislerimizde. Güvenli, temiz, doğayla baş başa, huzurlu, sağlık dolu, günübirlik, ekonomik, rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Maşukiye Kartepe’de restaurant denince akla gelen ilk adres; Saklı Bahçe Şelaleli Restaurant.

Yorum / Değerlendirme

1.7/5
Kötü
19 değerlendirme
Saklı Bahçe Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
16.03.2019
Tıraç Aktaş
Memnun kalmadık
Korkunç bir kahvaltıyla karşı karşıya kaldık. Sıfır ilgi, suratsızlık, donmuş sucuklar. Paramızla rezil olduk. Sınırsız diyorlar başta, sonra her şeyden ekstra para almaları cabası.
0/5 Çok Kötü
24.12.2018
Savaş KESER
Servis kötü
Çok kötü bir işletme, hiç tavsiye etmiyorum. Çevre güzel, konaklama, yemekler, servis çok kötü.
1/5 Kötü
23.07.2017
Mehmet
Memnun kalmadım
Yer güzel ama hizmet kalitesi sıfır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
1/5 Kötü
12.05.2017
Pervin Buyukkolanci
Hayal kırıklığı yaşadık
11 Mayıs akşamı grup olarak lokantanızda yemek yedik. Yemek kalitesi son derece kötüydü. Hizmet edenler iyi niyetliydi, ancak grubun isteklerine yetişemediler. Çünkü önceden bilinmesine rağmen masalar hazır değildi. Hayal kırıklığı yaşadık. Böylesine nezih bir yere yakışmadı.
1/5 Kötü
01.05.2017
Merve yener
Kahvaltı için yer sıkıntısı yaşadık
Hizmet, ilgi, alaka iyi değil. Sabah kahvaltılarımızda dahil olmak üzere aynı restoranın otelinde kaldık ve her sabah kahvaltı için yer sıkıntısı yaşadık, öncelik olarak kendi otelinde kalan müşterilerine doğru dürüst yer ayırmadan dışarıdan müşteri aldıkları için dolayısıyla yer bulunmuyor ve kahvaltı konaklamaya dahil deniliyor, tabi yer bulabilirsen. En sonunda lanet olsun deyip kahvaltımızı başka yerlerde yaptık. Haram olsun size!
Daha fazla yorum gör